Usługi budowlane
Usługi sanitarne

  :: Dodaj wpis  

Badanie wody sanepid

Nasze przedsiębiorstwo przede wszystkim uzdatnianie wody, ale paramy się też badaniami czystości wody. Uzdatnianie wody ma gigantyczne znaczenie dla czystości wody pitnej. Sprawdź nas.

www: http://www.wodawdomu.pl

:: Szczegóły » Badanie wody sanepid

AJP - wynajem minikoparek, instalacje sanitarne i techniczne.

Szanowni Państwo, AJP jest jednym z liderów w dziedzinie montażu instalacji sanitarnych oraz przygotowywaniu gruntów pod nie. Istniejemy od 2000 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowanych projektach możemy Państwu zaproponować innowacyjne rozwiązania, pełne doradztwo, wykonanie usługi od A do Z.

www: http://www.ajp.biz.pl/

:: Szczegóły » AJP - wynajem minikoparek, instalacje sanitarne i techniczne.

Strona WWW - Witamy na naszej stronie!

Firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem domów i mieszkań. Szczególną uwagę przywiązujemy do uzyskiwania wysokiej jakości wnętrz projektów przez nas realizowanych. Oferujemy usługi na wysokim poziomie wykończenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie modernizacji, wykończeń i usług budowlanych. Na życzenie klientów wykonujemy wycenę GRATIS.

www: http://www.magnolia.budowlano-remontowa.pl/

:: Szczegóły » Strona WWW - Witamy na naszej stronie!

Usługi hydrauliczne Piła

Firma świadczy profesjonalne usługi instalacyjne i hydrauliczne na terenie Piły. Oferujemy: kompleksowe remonty i budowę instalacji grzewczych, gazowych i sanitarnych, udrożnianie rur kanalizacyjnych i czyszczenie kanalizacji, montaż kabin prysznicowych, wanien, sedesów, bidetów, umywalek, itp. Zajmujemy się montażem kotłów i podgrzewaczy wody oraz oferujemy pomoc w zakresie różnorodnych awarii hydraulicznych i sanitarnych.

www: http://www.pila.twojinstalator.pl/

:: Szczegóły » Usługi hydrauliczne Piła

Instal-Bud-Plast, Instalacje hydrauliczne, Warszawa.

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej i zajmującą się przede wszystkim wykonawstwem robót instalacji sanitarnych i przemysłowych. Naszym klientom proponujemy nie tylko modernizację już istniejących instalacji ale również usługi wykonania nowych systemów.

www: http://www.hydraulikwarszawa.com/

:: Szczegóły » Instal-Bud-Plast, Instalacje hydrauliczne, Warszawa.

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0