Usługi budowlane
Elewacje

  :: Dodaj wpis  

Stefania sp.j. pustaki szklane, luksfery, dyle szklane, pilkington pr

Pustaki szklane Ei 30 Ei 60. Najtańsze na rynku przeszklenia ognioodporne.Jako jedyni w Polsce posiadamy klasyfikację ogniową Instytutu Techniki Budowlanej Pustaki szklane Ei 30 Ei 60. Najtańsze na rynku przeszklenia ognioodporne.Jako jedyni w Polsce posiadamy klasyfikację ogniową Instytutu Techniki Budowlanej

www: http://www.stefania.pl/

:: Szczegóły » Stefania sp.j. pustaki szklane, luksfery, dyle szklane, pilkington pr

STARMIT - DOCIEPLENIA DOCIEPLANIE ELEWACJE OCIEPLENIA OCIEPLANIE USŁUGI BUDOWLANE SOLIDNIE !!!!!!!!!

Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie dociepleń budynków. Dynamicznie rosnące zainteresowanie naszymi usługami zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu. Specjalizujemy się tylko w dociepleniach, dzięki czemu zapewniamy wykonanie prac na najwyższym poziomie. Wykonaliśmy już ponad 100 projektów. Istnieje możliwość bezpośredniego ich obejrzenia. Zajrzyj do galerii wykonanych prac (adres nad ogłoszeniem). Oceń nasze efekty, a nie piękne słowa innych firm, nie poparte zdjęciami.

www: http://picasaweb.google.pl/docieplenia/STARMIT#

:: Szczegóły » STARMIT - DOCIEPLENIA DOCIEPLANIE ELEWACJE OCIEPLENIA OCIEPLANIE USŁUGI BUDOWLANE SOLIDNIE !!!!!!!!!

Gamika Sp. z o.o. - Twój partner w budownictwie

Świadczymy usługi remontowo-budowlane ze szczególnym uwzględnieniem prac malarskich, szpachlarskich, wykonywanych metodą natryskową, a także prac tynkarskich, renowacji kamiennic i obiektów przemyslowych.

www: http://www.gamika.pl/

:: Szczegóły » Gamika Sp. z o.o. - Twój partner w budownictwie

Ogrodzenie z kamienia,ogrodzenia z piaskowca,płoty kamienne,elewacje

Kamieniarstwo Budowlane i Artystyczne Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac kamieniarskich, glazurniczych i murarskich. Pracujemy zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Kompleksowo wykonujemy prace kamieniarskie. Specjalizujemy się w pracach z użyciem kamienia naturalnego. Wykonujemy: elewacje z kamienia w różnych systemach montażu, ogrodzenia z zastosowaniem piaskowca, mur z " dzikówki ", " muraka " w stylu " francuskim "/, kamienne tarasy, posadzki.

www: http://www.pracezkamienia.pl/

:: Szczegóły » Ogrodzenie z kamienia,ogrodzenia z piaskowca,płoty kamienne,elewacje

Elewacje z kamienia, ogrodzenia z piaskowca

Kamieniarka jest firmą z wieloletnim doświadczeniem,wykonujemy ogrodzenia z kamienia, elewacje z kamienia, kominki z kamienia, grile z kamienia, murki oporowe, posadzki, tarasy, fasady, ścieżki, podjazdy, grilo-wędzarnie z kamienia, wędzarnie z kamienia itp. z różnego rodzaju kamienia min. piaskowca, kamienia wapiennego, kamienia polnego... Na życzenie klienta wykonujemy projekty ogrodzeń. Posiadamy każdy rodzaj kamienia. Działamy na terenie całej Polski a także poza granicami kraju. Jesteśmy otwarci na nowe innowacyjne propozycje. Służymy swoim doświadczeniem w zakresie kamieniarskim.

www: http://www.elewacjezkamienia.e-biznes.org/

:: Szczegóły » Elewacje z kamienia, ogrodzenia z piaskowca

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0