Usługi budowlane
Cyklinowanie

  :: Dodaj wpis  

Cykliniarze i parkieciarze - serwis branżowy

W naszym katalogu znajdziesz informacje na temat firm sprzedających materiały budowlane i wykonujących różnego rodzaju usługi od cyklinowania po układanie podłóg i parkietów.

www: http://cykliniarze-parkieciarze.pl

:: Szczegóły » Cykliniarze i parkieciarze - serwis branżowy

Profesjonalne usługi parkieciarskie, cyklinowanie, cyklinowanie podł

Profesjonalne usługi parkieciarskie - parkieciarz Warszawa i okolice. Układanie,cyklinowanie podłóg, cyklinowanie bezpyłowe, lakierowanie. Prawie 30 lat doświadczenia

www: http://www.aplauz.net.pl/

:: Szczegóły » Profesjonalne usługi parkieciarskie, cyklinowanie, cyklinowanie podł

Polimeryzacja podłóg

Zapraszamy do korzystania z usług KRCleaning Sp. z o.o. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami sprzątającymi. Naszą wiodąca i dobrze ocenianą usługą przez naszych klientów jest polimeryzacja podłóg. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi sprzątające. W skład naszych usług wchodzą pranie wykładzin, sprzątanie biur oraz wiele innych usług porządkowych. Nasz siedziba mieści się w województwie śląskim w Sosnowcu, jednocześnie posiadamy rekomendacje znanych firm z całej Polski.

www: http://www.krcleaning.pl/

:: Szczegóły » Polimeryzacja podłóg

Usługi Parkieciarskie Warszawa

Układanie schodów, desek, parkietu, paneli, finishparkietu, podłóg to nasza specjalność. Świadczymy usługi parkieciarskie w Warszawie i okolicy od 10 lat. Cyklinowanie parkietu realizujemy fachowymi użądzeniami niepylącymi typu Legler.

www: http://www.parkiecik.republika.pl

:: Szczegóły » Usługi Parkieciarskie Warszawa

FUH Kaczmarzewski

SOLIDNA FIRMA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM Firma nasza wykonuje usługi remontowe od ponad 30 lat. Wykonywaliśmy remonty w wielu obiektach użyteczności publicznej, szkolnych, szpitalnych, muzealnych, sakralnych, wojskowych, mieszkalnych i innych. Posiadamy referencje. Dysponujemy doświadczoną kadrą, odpowiednim sprzętem i środkami finansowymi. Świadczymy usługi z użyciem materiałów własnych, jak i powierzonych. Gwarantujemy dobrą jakość, terminowe wykonanie zleconych prac, korzystne ceny oraz dogodne warunki płatności

www: http://kaczmarzewski.pl/

:: Szczegóły » FUH Kaczmarzewski

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 152 0 0