Materiały budowlane
Pokrycia dachowe

  :: Dodaj wpis  

Cięcie woda - nowoczesny park maszyn.

Dzięki nowoczesnym maszynom do cięcia wody zamówienia są wykonywane bardzo szybko i sprawnie. A materiał jest precyzyjnie wycinany, metoda ta posiada szeroki zakres obrabianych grubości. Cięcie wodą polega na wykorzystaniu wysokiego ciśnienia strumienia wody do wprowadzenia w ruch cząsteczek ścierniwa.

www: http://nova-trading.com/

:: Szczegóły » Cięcie woda - nowoczesny park maszyn.

Papa, pokrycia dachowe, geosyntetyki, folia kubełkowa - Tegola.pl

Firma Tegola Polonia Ltd. jest oficjalnym i jedynym w Polsce dystrybutorem włoskich materiałów budowlanych firmy Tegola Canadese. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla budownictwa. Nasze produkty różnią się tradycyjnych, często nietrwałych i przestarzałych technologii. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży gontów bitumicznych, pap na dach oraz innych pokryć dachowych. W ofercie posiadamy także geosyntetyki czy folię kubełkową.

www: http://www.tegola.pl/

:: Szczegóły » Papa, pokrycia dachowe, geosyntetyki, folia kubełkowa - Tegola.pl

Blachy dachowe Tarnów

Co oferuje firma Transtal? Oferuje wysokiej jakości wyroby hutnicze i blachy dachowe na Tarnów, Mielec, Dębica i całą Polskę. Istniejemy na rynku od 1995 roku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dobrać odpowiednią ofertę dla Państwa domu. Blachy dachowe są wysokiej jakości, producenci zapewniają wieloletnią gwarancję. Zapewniamy transport i montaż zakupionego materiału.

www: http://transtal.pl/

:: Szczegóły » Blachy dachowe Tarnów

Płyta warstwowa

EKO PROJEKTY Sp. z o. o. to intensywnie rozwijająca się firma budowlana specjalizująca się w płytach warstwowych i izolacyjnych dla rolnictwa. W celu zapewnienia dochodowej hodowli ważne jest zapewnienie zwierzętom optymalnych warunków termicznych. Płyty warstwowe i izolacyjne odpowiednio dopasowane do projektowanej inwestycji zapewniają odpowiednią temperaturę wewnątrz obiektów hodowlanych. Dzięki odporności na czynniki korozyjne płyty zachowują odpowiednie parametry termoizolacyjne przez ca

www: http://eko-projekty.pl/plyty-warstwowe.html

:: Szczegóły » Płyta warstwowa

Pokrycia dachowe, dachówki Gorzów - ANMAR

Hurtownia ANMAR sprzedaje pokrycia dachowe i inne materiały budowlane. Wśród szerokiego asortymentu pokryć dachowych znaleźć można dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, blachy trapezowe, blachodachówki, papy, gonty, podbitki dachowe, elementy komunikacji dachowej a także inne akcesoria dachowe. Firma oferuje wyroby między innymi takich renomowanych producentów jak Roben, IBF, Euronit, Gamrat, Budmat, Icopal.

www: http://www.anmarsj.pl/dzial-budowlany/pokrycia-dachowe

:: Szczegóły » Pokrycia dachowe, dachówki Gorzów - ANMAR

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0