Materiały budowlane
Tworzywa sztuczne

  :: Dodaj wpis  

Imperpol - systemy wsporników tarasowych - tarasy wentylowane

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań systemowych dla tarasów wentylowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele odmian wsporników tarasowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem wspólnie dobierzemy odpowiednie podkładki. Wsporniki dostosowane do płyt tarasowych oraz legarów.

www: http://www.systemy-tarasowe.eu/

:: Szczegóły » Imperpol - systemy wsporników tarasowych - tarasy wentylowane

METAL-GUM.COM - daszki nad drzwi, zadaszenia tarasów,

METAL-GUM 3 S.C. MAREK I ARTUR PRZEGENDZA oferuje gotowe zadaszenia nad drzwi, balkon, tarasy i okna. Jako jedyna firma w Polsce oferuje możliwość łączenia segmentów, co pozwala na dobranie indywidualnej wielkości zadaszenia. Oferowane daszki dostępne są w różnych rozmiarach. Wykonane są z poliwęglanu, aluminium lub pleksy.

www: https://www.metal-gum.com/

:: Szczegóły » METAL-GUM.COM - daszki nad drzwi, zadaszenia tarasów,

Taśmy gumowe, przenośnikowe, transportowe dla przemysłu

Firma specjalizująca się w dziedzinie tworzenia różnego rodzaju taśm: gumowych, przenośnikowych, transportowych. Współpracujemy z dostawcami o wieloletnim doświadczeniu. Nasze taśmy są najwyższej jakości - odporne na działanie wysokich temperatur. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Oferujemy serwis 24h/7.

www: http://http://www.tasmytransportowe.eu/

:: Szczegóły » Taśmy gumowe, przenośnikowe, transportowe dla przemysłu

koplex.pl - poliwęglan komorowy

Poliwęglan jest pomocny jeżeli idzie o montaż i łatwość wykrzywiania więc bez kłopotu wykonamy z niego rozmaite daszki. Poliwęglan lity często używany jest do robienia pasm świetlnych w budynkach. Ze względu na owe zalety jest on powszechnie wykorzystywany w budownictwie. W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje poliwęglanu i możemy tu wyróżnić poliwęglan lity lub także poliwęglan komorowy. Jeśli chcesz zakupić poliwęglan najwyższej jakości zadzwoń do firmy Koplex oferującą sprzedaż poliwęglanu.

www: http://koplex.pl/

:: Szczegóły » koplex.pl - poliwęglan komorowy

Kronospan HPL - laminat HPL, płyty HPL, laminat z wydrukiem

Kronospan HPL Sp. z o.o. to producent laminatów i płyt HPL. Siedziba zakładu produkcyjnego znajduje się w Pustkowie w woj. podkarpackim. Płyty HPL charakteryzują się nieprzeciętną wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i odpornością na uszkodzenia. Produkty HPL stosuje się na elewacje (elewacje płyty kompaktowe HPL) lub do wnętrz (laminaty i płyty HPL do wnętrz). Kronospan HPL w Pustkowiu oferuje możliwość własnego zadruku cyfrowego na płytcie HPL - to niespotykane dotąd możliwości do stolarzy

www: http://www.kronospan-hpl.pl/

:: Szczegóły » Kronospan HPL - laminat HPL, płyty HPL, laminat z wydrukiem

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0