Materiały budowlane
Tworzywa sztuczne

  :: Dodaj wpis  

Taśmy gumowe, przenośnikowe, transportowe dla przemysłu

Firma specjalizująca się w dziedzinie tworzenia różnego rodzaju taśm: gumowych, przenośnikowych, transportowych. Współpracujemy z dostawcami o wieloletnim doświadczeniu. Nasze taśmy są najwyższej jakości - odporne na działanie wysokich temperatur. Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Oferujemy serwis 24h/7.

www: http://http://www.tasmytransportowe.eu/

:: Szczegóły » Taśmy gumowe, przenośnikowe, transportowe dla przemysłu

koplex.pl - poliwęglan komorowy

Poliwęglan jest pomocny jeżeli idzie o montaż i łatwość wykrzywiania więc bez kłopotu wykonamy z niego rozmaite daszki. Poliwęglan lity często używany jest do robienia pasm świetlnych w budynkach. Ze względu na owe zalety jest on powszechnie wykorzystywany w budownictwie. W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje poliwęglanu i możemy tu wyróżnić poliwęglan lity lub także poliwęglan komorowy. Jeśli chcesz zakupić poliwęglan najwyższej jakości zadzwoń do firmy Koplex oferującą sprzedaż poliwęglanu.

www: http://koplex.pl/

:: Szczegóły » koplex.pl - poliwęglan komorowy

Kronospan HPL - laminat HPL, płyty HPL, laminat z wydrukiem

Kronospan HPL Sp. z o.o. to producent laminatów i płyt HPL. Siedziba zakładu produkcyjnego znajduje się w Pustkowie w woj. podkarpackim. Płyty HPL charakteryzują się nieprzeciętną wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i odpornością na uszkodzenia. Produkty HPL stosuje się na elewacje (elewacje płyty kompaktowe HPL) lub do wnętrz (laminaty i płyty HPL do wnętrz). Kronospan HPL w Pustkowiu oferuje możliwość własnego zadruku cyfrowego na płytcie HPL - to niespotykane dotąd możliwości do stolarzy

www: http://www.kronospan-hpl.pl/

:: Szczegóły » Kronospan HPL - laminat HPL, płyty HPL, laminat z wydrukiem

Rolety wewnętrzne w zabudowie - wyśpij się!

Zdrowy tryb życia zakłada, że lepiej zasypia się w całkowitej ciemności. Z tego powodu, aby zaoferować sobie maksymalny komfort snu, pomyślmy o zamontowaniu w pokoju sypialnym rolety w zabudowie. Wyjątkowo szczelnie przylegają one do wnęki okiennej i tafli szyby, nie przepuszczając słońca czy też światła lamp. Sąestetyczne i banalne w obsłudze. Zakup rolet w zabudowie to wydatek jaki się opłaci przez lata użytkowania.

www: http://szefrolet.pl

:: Szczegóły » Rolety wewnętrzne w zabudowie - wyśpij się!

PPH Kratplast Kratki Wentylacyjne

PPH KRATPLAST zajmuje się produkcją oraz sprzedażą kratek wentylacyjnych.

www: http://www.kratplast.pl/

:: Szczegóły » PPH Kratplast Kratki Wentylacyjne

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 191 20 109