Materiały budowlane
Piaskowiec

  :: Dodaj wpis  

Europutz - producent tynków strukturalnych, dekoracyjnych oraz farb wewnętrznych i zewnętrznych

Firma Europutz jest producentem wysokiej jakości tynków strukturalnych(akrylowe, silikonowe, silikatowe, mozaikowe). Europutz działa od 1990r. Wszystkie produkty są oparte na recepturach holenderskich. Produkty są ekologiczne i nie wpływają niekorzystnie na zdrowie. Tynki posiadają normę CE EN 15824.

www: http://europutz.pl/

:: Szczegóły » Europutz - producent tynków strukturalnych, dekoracyjnych oraz farb wewnętrznych i zewnętrznych

Schody z piaskowca

Firma Piascar oferuje elewacje, tarasy, balustrady i schody z piaskowca dolnośląskiego. Jest to naturalny piaskowiec, całkowicie mrozoodporny i wytrzymały na ściskanie i ścieranie. Stosowany jest w budownictwie inżynieryjnym oraz jako materiał konstrukcyjny. Dzięki dużym zaletom tego materiału elewacje z piaskowca i inne produkty z niego wykonane zadowolą najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji na temat naszej firmy i produktów wykonanych z tego szlachetnego surowca na stronie web.

www: http://www.twojpiaskowiec.pl/

:: Szczegóły » Schody z piaskowca

Flexstone - elastyczny fornir naturalnego piaskowca.

Flexstone jest fornirem piaskowca naturalnego o grubości od 2-4mm. Pozyskiwany jest z pokładu piaskowca triasowego, którego wiek geologiczny określa się na 40mln lat.

www: http://www.flexstone.pl/

:: Szczegóły » Flexstone - elastyczny fornir naturalnego piaskowca.

Ogrodzenie z kamienia,ogrodzenia z piaskowca,płoty kamienne,elewacje

Kamieniarstwo Budowlane i Artystyczne Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac kamieniarskich, glazurniczych i murarskich. Pracujemy zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Kompleksowo wykonujemy prace kamieniarskie. Specjalizujemy się w pracach z użyciem kamienia naturalnego. Wykonujemy: elewacje z kamienia w różnych systemach montażu, ogrodzenia z zastosowaniem piaskowca, mur z " dzikówki ", " muraka " w stylu " francuskim "/, kamienne tarasy, posadzki.

www: http://www.pracezkamienia.pl/

:: Szczegóły » Ogrodzenie z kamienia,ogrodzenia z piaskowca,płoty kamienne,elewacje

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0