Elementy wykończenia
Parkiety

  :: Dodaj wpis  

Podłogi drewniane

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją drewnianych desek podłogowych. Aktualnie posiadamy trzy kolekcje, w których dostępne są wytrzymałe podłogi dębowe, jesionowe i wiele innych.

www: https://venifloor.com/

:: Szczegóły » Podłogi drewniane

Parkiety - gajewski.com.pl

Jesteśmy przedsiębiorstewem z prawie 30 letnią praktyką w wyrobie desek podłogowych. Nasze podłogi wytwarzamy z najwyższej klasy drewna. Cały czas monitorujemy jakość pozyskanych półproduktów, dzięki czemu nasze podłogi są najwyższej jakości. Aby sprostać wymaganiom naszych kontrahentów zatrudniamy osoby zaangażowane w pracę. Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz wprowadziliśmy do swojej oferty produkty objęte certyfikatem FSC.

www: http://gajewski.com.pl/

:: Szczegóły » Parkiety - gajewski.com.pl

Parkiety Białystok

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony i sprawdzenia naszych usług. W naszej ofercie znajdą państwo parkiety i podłogi drewniane. Co najważniejsze świadczymy usługi kompleksowo, a więc oprócz sprzedaży także świadczymy usługę kładzenia i dopasowania do państwa mieszkań. Zapraszamy

www: http://cor-parkiety.pl/

:: Szczegóły » Parkiety Białystok

Podłoga drewniana

Wykończenie naszych posadzek w nowoczesnych czasach może być bardzo różne. Na ogół jest mimo to tak, iż nasze salony jak i inne pokoje są od dołu obłożone panelami. Jest to jasne dlatego że w dzisiejszych czasach panele nie są zbyt drogocennym elementem, a oprócz tego tego wyglądają bardzo luksusowo i każdemu pokojowi nadają nowego blasku. W naszej ofercie odnajdą Państwo najróżniejsze odcienie i wzorce paneli. Dobór jest przeogromny i zależy tylko i wyłącznie od samego klienta.

www: http://studio-podlog.pl/

:: Szczegóły » Podłoga drewniana

Cyklinowanie WAW

Firma od wielu lat zajmuje się renowacją podłóg drewnianych. Naszym celem jest wysoki standard wykonania oraz zadowolenie klientów. Jako profesjonalna firma pracujemy na najlepszym niemieckim sprzęcie parkieciarskim, a wszytskie prace wykonują wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy. Wszystkie prace wykonujemy z dużą dokładnością, na czas oraz w atrakcyjnych cenach! Oferujemy szeroki zakres usług: - cyklinowanie bezpyłowe - szpachlowanie - lakierowanie - olejowanie - układanie podłóg

www: http://www.cyklinowanie.waw.pl/

:: Szczegóły » Cyklinowanie WAW

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 5 0 0