Elementy wykończenia
Wkłady kominkowe

  :: Dodaj wpis  

DOBRY KOMINEK

Nasza firma działa na rynku od 2006 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe powietrzne i wodne, piece kominkowe na drewno i pellet, materiały montażowe, jak również wanny SPA, sauny, baseny SPA. Nasza oferta łączy wysokiej jakości produkty z dobrą ceną oraz z fachowym doradztwem. Zapraszamy serdecznie!

www: http://dobrykominek.com/

:: Szczegóły » DOBRY KOMINEK

Kratki kominkowe

Firma, którą prezentujemy na łamach tego spisu stron prowadzi swoją działalność od kilkudziesięciu lat. Podczas tego pozytywnego dla nas okresu zdołaliśmy przekonać do siebie tysiące zadowolonych nabywców. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest wyrób elementów idealnie nadających się do wystroju wnętrz takich jak kratki kominkowe, kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne itp. Nasze produkty charakteryzują się godną podziwu jakością oraz nietuzinkowym wzornictwem i wykonaniem.

www: http://www.rafa-raczak.pl/

:: Szczegóły » Kratki kominkowe

Kominki stylowe

Zainteresowanym kominkami polecamy ręcznie wykonane projekty odzwierciedlające obecną modę w planowaniu wnętrz. Nowoczesne kominki robione są wedle wykwalifikowanych, innowacyjnych technologii, z najlepszych surowców: marmuru i kamienia z azjatyckich i europejskich kopalń. Wyroby Chesney?s są nieustannie ulepszane. Znamionują je niezwykłe, wysmakowane, optymalne rozwiązania (mamy w ofercie między innymi kozy z ?log fire?, paleniska gazowe).

www: http://www.ekskluzywnekominki.pl

:: Szczegóły » Kominki stylowe

MTK-KOMINKI - KOMINKI POMORZE - TRÓJMIASTO - GDAŃSK - STAROGARD GDAŃSKI

Firma MTK-KOMINKI zajmuje się komplekoswym wykonastwem kominków: sprzedażą i montażem stalowych i żeliwnych wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących. Wykonujemy obudowy stylowe, nowoczesne, rustykalne, kaflowe, obudowy na indywidualne zamówienia. Tworzymy system DGP czyli ogrzewania domu kominkiem

www: http://www.mtk-kominki.pl/

:: Szczegóły » MTK-KOMINKI - KOMINKI POMORZE - TRÓJMIASTO - GDAŃSK - STAROGARD GDAŃSKI

Kominki Zielona Góra i Szczecin. Kominki Steel Art.

Kominki Uniflam, Laudel. Godin, Philippe, Spartherm, Lechma. Kominki z płaszczem wodnym Lechma, Godin, Philippe. Własne obudowy i montaż.

www: http://www.kominki-zgora.pl/

:: Szczegóły » Kominki Zielona Góra i Szczecin. Kominki Steel Art.

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 198 22 168