Architekci i projektowanie
Katalogi budowlane

  :: Dodaj wpis  

KOS - firma budowlana

Firma budowlana KOS powstała w 2006 roku na bazie WIEDZY i DOŚWIADCZENIA zdobytego przez współzałożyciela firmy. Działamy na terenie województw: mazowieckiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego. Proponujemy usługi zarówno jako generalny wykonawca oraz podwykonawca. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości.

www: http://fphu-kos.pl

:: Szczegóły » KOS - firma budowlana

Centrum Projektow Budowlanych - najwiekszy wybor projektow

Centrum Projektów Budowlanych to biuro projektowe oferujące w ciągłej sprzedaży Projekty Budowlane Typowe (gotowe). W ofercie posiadmy ponad 6.000 projektów różnego rodzaju budynków, m.in.: - domy różnego rodzaju - pensjonaty, budynki socjalne - warsztaty, magazyny, hale - budynki gospodarcze, usługowe, handlowe, inwentarskie, składowe - stajnie - grille-wędzarnie ogrodowe - garaże, baseny - i wiele innych Co tydzień zamieszczamy ok.10-15 NOWYCH projektów

www: http://www.centrumprojektowbudowlanych.pl/

:: Szczegóły » Centrum Projektow Budowlanych - najwiekszy wybor projektow

DobryCertyfikat.pl - portala społeczności certyfikatorów energetycznych

Portal społeczności certyfikatorów energetycznych. Znajdź osobę która wykona dla ciebie certyfikat energetyczny budynku lub mieszkania.

www: http://dobrycertyfikat.pl/

:: Szczegóły » DobryCertyfikat.pl - portala społeczności certyfikatorów energetycznych

Vcanal - Telewizja Budownictwo i Architektura

MISJA FIRMY: SZYBKA MULTIMEDIALNA INFORMACJA DLA PROFESJONALISTÓW Z BRANŻY BUDOWLANEJ - Vcanal.tv to telewizja internetowa o profilu budowlanym. Vcanal.tv prezentuje bieżące informacje z rynku budowlanego , wywiady , komentarze oraz autorskie filmy zrealizowane przez nasz zespół. Daje również mozliwość współuczestniczenia w tworzeniu programu telewizyjnego przez osoby zarejestrowane w systemie. W ramach działalności Vcanal.tv realizujemy filmy reklamowe na indywidualne zlecenie firm.

www: http://www.vcanal.tv/

:: Szczegóły » Vcanal - Telewizja Budownictwo i Architektura

KOMSTYL - Piotrków Tryb, Sadowa 9 - Projektowanie, profesjonalne wykon

Firma Komstyl istnieje od kwietnia 2000 roku i specjalizuje się w budowie oryginalnych kominków z marmuru, z piaskowca, z kamienia oraz z kafli. Oferta Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie budowy kominka - od pomysłu, poprzez indywidualny projekt do wnętrza lub według uznania klienta, aż do profesjonalnego wykonania. Oferujemy również montaż kominka oraz rozprowadzenie ciepła na poszczególne pokoje. W sprzedaży posiadamy wszelkie akcesoria kominkowe.

www: http://www.kominki-piotrkow.pl/

:: Szczegóły » KOMSTYL - Piotrków Tryb, Sadowa 9 - Projektowanie, profesjonalne wykon

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0