Architekci i projektowanie
Katalogi budowlane

  :: Dodaj wpis  

Uprawnienia Architektoniczne Testy

Uprawnienia architekta są wydawane przez Izbę Architektów. Aby uzyskać taki dokument należy złożyć egzamin z pozytywnym wynikiem. Egzamin taki to dwie części: test oraz egzamin ustny, czyli odpowiedź na postawione przez komisję pytania. Na naszej stronie znajdziesz pytanie pojawiające się na karcie egzaminacyjnej. Znajdziesz tu również rzetelnie przygotowane pytania i odpowiedzi które pojawiają się na egzaminie ustnym. Firma Invest Construction to wiodąca firma w przygotowaniu do egzaminu

www: http://https://uprawnienia-budowlane.com/

:: Szczegóły » Uprawnienia Architektoniczne Testy

Dobre Wnętrza

Blog wnętrzarski ceniący funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu. Porusza tematykę aranżacji kuchni, salonu, łazienki, sypialni i pokoju dziecięcego w najnowszych trendach oraz stylach. Wpisy przygotowane są w oparciu o praktyczne wskazówki związane nie tylko z aranżacją wnętrz, ale również z funkcjonalnościami, które sprawdzą się dbaniu o już urządzone mieszkanie.

www: http://dobrewnetrza.net/

:: Szczegóły » Dobre Wnętrza

Wzornik Architekta

Baza materiałów budowlanych, architektury wnętrz, architektury krajobrazu, instalacyjnych dla projektantów. Baza tworzona jest przez producentów a ilość dodanych produktów jest nieograniczona. Zamieszczenie produktu jest w zupełności darmowe.

www: http://wzornikarchitekta.pl/

:: Szczegóły » Wzornik Architekta

Studio Projektów Sanitarnych

Studio Projektów Sanitarnych zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych. Wykonujemy audyty energetyczne i remontowe, projekty termomodernizacji i modernizacji instalacji c.o. Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii. Pomagamy otrzymać dofinansowanie do OZE.

www: http://www.sps-studio.pl/

:: Szczegóły » Studio Projektów Sanitarnych

Architekt Łódź, biuro projektowe - Urbanistyka i Architektura Micha

M+projekt Michał Domińczak z Łodzi to nowoczesne biuro projektowe pielęgnujące tradycje architektury klasycznej. Powstałe tu projekty urbanistyczne jak i architektoniczne zdobywają uznanie wśród znawców jak i zwykłych mieszkańców w całej Polsce. Usługi proponowane przez nasze biuro projektowe skierowane są do wszystkich szukających oryginalnego i ponadczasowego projektu. Więc jeżeli szukasz takiego koniecznie skontaktuj się z nami.

www: http://urbani.pl/

:: Szczegóły » Architekt ŁódĹş, biuro projektowe - Urbanistyka i Architektura Micha

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 227 0 1