Inne
Osuszanie budynków

  :: Dodaj wpis  

Klub bilardowy

Kręgielnia Star Bowling to miejsce wspaniałej rozrywki dla całej rodziny lub ekipy przyjaciół. Dobra pomysł na zagospodarowanie wolnego popołudnia. Świetna przyjemność połączona z odrobiną ruchu. Znajdziecie u nas 4 tory do gry w bowling z efektem moonlight. Gra z przyjaciółmi zapewni ci pewność świetnej zabawy! Punkty przedstawiane są elektronicznie. Nastrój wzbogaca kojące oświetlenie i przyjemna muzyka. Star Bowling to także miejsce do gry w bilard dla graczy zaawansowanych i nie tylko. Mamy dostępny 9-stopowy stół do gry w bilard także zawodowe akcesoria do gry. Można zarezerwować stół na

www: http://starbowling.gda.pl/

:: Szczegóły » Klub bilardowy

Osuszanie budynków

Nasza firma świadczy kompleksowe osuszanie budynków i odgrzybiania budynków. Wykonujemy i projektujemy systemy hydroizolacji poziomych i pionowych, drenaże opaskowe, tynki renowacyjne, prace biobójcze i biochronne, odgrzybiamy budynki drewniane z grzybów tzw. domowych oraz pleśniowych, usuwamy owady – techniczne szkodniki drewna.

www: http://www.osuszenie.pl/

:: Szczegóły » Osuszanie budynków

Suchy Dom

Izolacja pionowa | Drenaż | Likwidacja pleśni i zagrzybień | Osuszanie budynków | Systemy odwadniające

www: http://www.suchydom.net/

:: Szczegóły » Suchy Dom

Osuszanie

Strona internetowa omawia najczęściej stosowane sposoby służące osuszaniu piwnic. Przedstawione zostały także metody pomiaru wilgotności w pomieszczeniach jak i techniki izolacji podziemnych części budynków.

www: www.osuszanie.snk.pl

:: Szczegóły » Osuszanie

osuszanie,osuszanie pomieszczeń,likwidowanie wilgoci,wilgoc,osuszanie

Firma zajmująca się osuszaniem budynków, pomieszczeń. Usługi wykorzystywane w pracach budowlanych,po zalaniach, przy zmniejszaniu wilgotnośći.

www: http://osuszanie-pomieszczen.pl/

:: Szczegóły » osuszanie,osuszanie pomieszczeń,likwidowanie wilgoci,wilgoc,osuszanie

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 811 56 135