Inne
Osuszanie budynków

  :: Dodaj wpis  

Toma Bud

Nasza firma od lat profesjonalnie zajmuje się odbiorami technicznymi mieszkań od deweloperów, osuszaniem mieszkań, pomiarami termowizyjnymi oraz wykańczaniem mieszkań oraz ozonowaniem. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Swoje usługi świadczymy w Warszawie i okolicach.

www: http://https://tomabud.waw.pl/

:: Szczegóły » Toma Bud

Osuszanie Budynków po Zalaniu - TotalDry

Firma Totaldry zajmuje się profesjonalnie osuszaniem po zalaniu budynków, wykrywaniem przecieków, odgrzybianiem i ozonowaniem mieszkań, dachów i lokali usługowych. Godziny pracy: 24/7 Główne oddziały: Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Sieradz Zapraszamy do kontaktu.

www: http://totaldry.pl/

:: Szczegóły » Osuszanie Budynków po Zalaniu - TotalDry

Osuszanie budynków Top Dry

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków m.in. po zalaniach. Oferujemy także osuszanie i dosuszanie posadzek, oraz wilgoci technologicznej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem znanych marek, m.in. Trotec, Drieaz czy Calorex. Zapraszamy do współpracy.

www: topdry.pl

:: Szczegóły » Osuszanie budynków Top Dry

Top Dry osuszanie

Top Dry zajmuje się osuszaniem budynków oraz wszelkich lokali po zalaniu. Wilgotne ściany, woda pod posadzką? Pracownicy naszej firmy rozwiążą Twoje problemy.

www: https://topdry.pl

:: Szczegóły » Top Dry osuszanie

Klub bilardowy

Kręgielnia Star Bowling to miejsce wspaniałej rozrywki dla całej rodziny lub ekipy przyjaciół. Dobra pomysł na zagospodarowanie wolnego popołudnia. Świetna przyjemność połączona z odrobiną ruchu. Znajdziecie u nas 4 tory do gry w bowling z efektem moonlight. Gra z przyjaciółmi zapewni ci pewność świetnej zabawy! Punkty przedstawiane są elektronicznie. Nastrój wzbogaca kojące oświetlenie i przyjemna muzyka. Star Bowling to także miejsce do gry w bilard dla graczy zaawansowanych i nie tylko. Mamy dostępny 9-stopowy stół do gry w bilard także zawodowe akcesoria do gry. Można zarezerwować stół na

www: http://starbowling.gda.pl/

:: Szczegóły » Klub bilardowy

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 162 0 1