Wyposażenie wnętrz
Dywany

  :: Dodaj wpis  

Tannery Poland- Decorative sheepskins, fur skins & wool

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.

www: http://www.adam-leather.com/

:: Szczegóły » Tannery Poland- Decorative sheepskins, fur skins & wool

Posadzki Wrocław | ARPOX

Arpox to firma zajmująca się na co dzień posadzkami epoksydowymi oraz żywicznymi. Podłoga zabezpieczona w ten sposób jest bardzo wytrzymała na różnego rodzaju zarysowania i przetarcia.

www: http://arpox.com.pl/

:: Szczegóły » Posadzki Wrocław | ARPOX

Dywany online

Wirtualny salon istniejący pod adresem mojdywan.pl proponuje luksusowe i budżetowe dywany. W stałej sprzedaży dywany dla dzieci. Szeroka paleta kolorów. Na stronie także mnóstwo przydatnych wskazówek o regeneracji dywanów.

www: http://www.mojdywan.pl

:: Szczegóły » Dywany online

Podłogi

Który gres położyć w kuchni i przedpokoju ? Masz pomysł na płytki do przedpokoju, jeśli nie przejrzyj naszą witrynę ! Wiele inspiracji wynajdziesz w tym portalu. Przed nabyciem warto jest rozejrzeć się w cenach i trwałości surowców. Kasetony podłogowe na każdą kieszeń. W tej bazie odnajdziesz chodliwe firmy oraz ich propozycje. Promujemy zaznajomienie się z ofertami różnych producentów. Dostrzeż zalety i wady paneli podłogowych, tylko u nas intrygujące artykuły.

www: http://www.podlogi.apartamenty.pl/

:: Szczegóły » Podłogi

Sklep Mairo - Skandynawskie wzornictwo wnętrz

Oferujemy unikalne produkty do dekoracji okien i wnętrz w skandynawskim stylu: rolety, panele materiałowe, poduszki, tkaniny, kolekcje dla dzieci. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny.

www: http://www.sklep.markisol.pl

:: Szczegóły » Sklep Mairo - Skandynawskie wzornictwo wnętrz

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 51 0 1