Wyposażenie wnętrz
Oświetlenie

  :: Dodaj wpis  

Lampy Szczecin - Fabbian, Chors, Spotline, Merten

Strona salonu oświetleniowego LIGHT & SHADOW. Firma specjalizująca się w realizacjach biur, sklepów, restauracji, ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji oraz apartamentów. Swojądziałalność oparliera na współpracy z najbardziej prestiżowymi i znanymi producentami w branży oświetleniowej zarówno polskich jak i zagranicznych takich jak: Esedra, Fabbian, Artemide, Chors, Spotline, Merten, Gira.

www: http://www.light-s.pl/

:: Szczegóły » Lampy Szczecin - Fabbian, Chors, Spotline, Merten

Lampy

Sklep Mastersklep.pl oferuje różnorodne akcesoria do domu, w tym akcesoria kuchenne i łazienkowe. Oferujemy także oświetlenie takie jak lampy i żyrandole, oraz sprzęt AGD, RTV i aparaty fotograficzne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i dokonania zakupów.

www: http://mastersklep.firmy.net

:: Szczegóły » Lampy

NOWOCZESNE I ENRGOOSZCZEDNE OŚWIETLENIE LED

PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA NOWOCZESNEGO ENERGOOSZCZEDNEGO OSWIETLENIA LED DO ILUMINACJI WNETRZ I BUDYNKOW. NOWOSCI PRODUKTOWE. PROMOCJA TASM I PROFILI. Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED na każdą kieszeń Polaka.Przestań martwić się dużym zużyciem energii i ciagłą wymianą żarówek.Zaoszczedź czas i pieniądze na długie lata - czas swiecenia żarówki LEDEMITY(znak towaru zastrzeżony przez CEZOS ) - zamiennik żarówki halogenowej to 50tys godz. Iluminacje świetlne LED:architektoniczne,użytkowe, zewnętrzne,wewnętrzne: budynków, lokali, barów, klubów, pubów, hoteli, banków, stacji benzynowych, sa

www: http://www.cezos.com/

:: Szczegóły » NOWOCZESNE I ENRGOOSZCZEDNE OŚWIETLENIE LED

żyrandol, żyrandole kryształowe

Kolekcja mebli klasycznych, pościel, kryształowe oświetlenie, komody łazienkowe, porcelana, obrazy olejne, zegary od SZULTKA FURNITURE. # SZULTKA FURNITURE, dostarcza meble najwyższej jakości do klientów na całym świecie. Szczególną pozycję w ofercie SZULTKA FURNITURE zajmują meble klasyczne. Ich jakość wykonania i ponadczasowe piękno wypływa z zaangażowania, jakie włożył w ich powstanie założyciel firmy Stanisław Szultka.

www: http://www.luxurydesign.pl

:: Szczegóły » żyrandol, żyrandole kryształowe

Instalacje elektryczne

Nowoczesne instalacje elektryczne takie jak EIB czy INELS potrafią przemienić zwykłe mieszkanie w inteligentny dom. Warto też pamiętać, że istnieją w sprzedaży bezprzewodowe instalacje elektryczne umożliwiające sterowanie domem w systemie bezprzewodowym. Przykładem są tutaj instalacje elektryczne Xcomfort korporacji Moeller.

www: http://www.intelhouse.pl/

:: Szczegóły » Instalacje elektryczne

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0