Wyposażenie wnętrz
Oświetlenie

  :: Dodaj wpis  

Tekielak.pl - lampy stylowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo_handlowe Edwarda Tekielaka od ponad dwudzielstu lat zajmuje się wykonaniem prześlicznych lamp z mosiądzu. W ofercie firmy oryginalne żyrandole do salonu, stylowe lampy stojące i wiszące, lampy biurkowe oraz kinkiety projektowane i wykonane z ogromną starannością oraz pasją. Oświetlenie Tekielak zmieniło wnętrze niejednego domu, hotelu, restauracji - Twoje rówież odmieni.

www: http://tekielak.pl/

:: Szczegóły » Tekielak.pl - lampy stylowe

Oświetlenie Poznań

LaMarta.pl to salon wysyłkowy sprzedający nowoczesne lampy wiszące jak również oświetlenie łazienki. Lampy Artemide to bardzo dobre oświetlenie dla odbiorców pracujących przy biurkach. Mają nowoczesny styl, a ich nachylenie można zmieniać. Na stronę LaMarta.pl mogą także wchodzić kupujący zainteresowani czymś takim jak oświetlenie ogrodowe. Proponowane są znakomite kinkiety oraz ciekawe kule ogrodowe.

www: http://www.lamarta.pl

:: Szczegóły » Oświetlenie Poznań

GwieĹşdziste Niebo - Home

Projektowanie, produkcja, dystrybucja i montaż systemów gwieździstego nieba na sufitach napinanych dps, clipso oraz innych sufitach napinanych. Gwiezdne niebo to ciekawy efekt gwiazd na suficie. Małe punkciki świecą na suficie tworząc efekt zwany ledami w suficie. Monterzy gwieździstego nieba w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i w całej Polsce a także w Europie zachodniej.

www: http://gwiezdziste.pl/

:: Szczegóły » GwieĹşdziste Niebo - Home

Taśma LED

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Następnie zostaje wykonany projekt. Później prototyp. Przechodzi przez różnego rodzaju testy. Jeśli wyniki sa zadowalające taki wyrób zostaje włączony do oferty i do dalszej produkcji. Zawsze przechodzi przez kontrolę jakości. Dlatego mamy pewność iż oferowane przez nas artykuły spełnią twoje oczekiwania. Gdy towar trafi w twoje ręce to już tylko od Ciebie i twojej wyobraźni zależy jakie cuda możesz stworzyć w swoim najbliższym otoczeniu. Elektroniczne akcesoria

www: http://http://www.eko-led.com.pl/

:: Szczegóły » Taśma LED

Kolektory

Odnawialne źródła energii są to źródła których używanie nie jest związane z ich długoletnim deficytem, zasób tego typu energii odnawia się w krótkim czasie lub też jest nie wy czerpalny – jak np: wiatr czy tez słońca. Naturalnie tego typu energia jest dokładnym przeciwieństwem naturalnych (konwencjonalnych źródeł energii). Nie należy jednak mylić jej z przyjazną dla środowiska energią gdyż instalacje do jej produkcji mogą do takich nie należeć (mogą choć nie muszą powodować szkody ekologiczne)

www: http://kolektory.gao.pl/

:: Szczegóły » Kolektory

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 113 1 16