Firmy wg regionów
lubelskie

  :: Dodaj wpis  

Instalacja anten

Instalacja anteny z pozoru wgląda banalnie prosto i wydaje nam się, że każdy z nas może to zrobić bez większego problemu. Jednak gdy przychodzi co do czego okazuje się, że często nie wiadomo nawet jak zacząć. A prawidłowa instalacja anteny jest kluczowa w odbiorze sygnału zarówno telewizji naziemnej jak i cyfrowej. Warto więc powierzyć to zadaniem fachowcom. Osoby zajmujące profesjonalnie instalacją anten, do montażu anteny używają cyfrowego miernika, tak by wybrać jak najlepsze miejsce.

www: http://instalacja-anten.com/

:: Szczegóły » Instalacja anten

Ustawienie anteny

Ustawienie anteny – do odbioru telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej. Ustawianie anten do odbioru telewizji oparte o system miltiswitch. Montaż systemu AZART. Ustawiamy i montujemy anteny satelitarne: N – Telewizja Nowej Generacji, Tooway, Cyfra. Programujemy telewizory, projektory, dekodery DVB-T, kina domowe. Ustawiamy anteny satelitarne i anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

www: http://montazanten24.com/

:: Szczegóły » Ustawienie anteny

Oświetlenie LED

Jatech Lublin jest firmą działającą w sektorze oświetlenia. Specjalizujemy się w szczególności w technologii LED. W naszej ofercie znajdują się także plafoniery oraz oprawy wyposażone w automatyczne czujniki ruchu. Z naszych usług korzystają zarówno kliencie indywidualni jak i przedsiębiorstwa. Realizowane przez nas projekty są oparte na autorskich rozwiązaniach, dzięki czemu możemy w pełni dostosować produkt do finalnego odbiorcy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowa oferta.

www: http://jatechlighting.pl

:: Szczegóły » Oświetlenie LED

Remonty Lublin - Malowanie,gładź- kompleksowe usługi

Gdzie się podziały Twoje pieniądze ? Chcecie zaoszczędzić na remoncie lub wykończeniu: domu, biura, lokalu, mieszkania etc ? Zatrudnij solidną i niedrogą firme remontową z Lublina, która rzetelnie i fachowo przeprowadzi remont waszego obiektu. My nie zdzieramy, tylko bierzemy ile nam sie należy. Sprawdź nasze ceny i usługi,a sia przekonasz ile oszczędzasz. www.no.boo.pl

www: http://www.no.boo.pl/

:: Szczegóły » Remonty Lublin - Malowanie,gładź- kompleksowe usługi

R-TYNK Tynki gipsowe i cementowo-wapienne województwo lubelskie.

Oferujemy państwu profesjonalne wykonanie tynków gipsowych oraz tynków cementowo-wapiennych na terenie województwa lubelskiego. Jesteśmy solidną, a zarazem profesjonalną firmą. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług i dziesiątki zadowolonych klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wyłącznie najlepszej jakości materiały.

www: http://tynki-lubelskie.prv.pl/

:: Szczegóły » R-TYNK Tynki gipsowe i cementowo-wapienne województwo lubelskie.

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 777 51 168