Firmy wg regionów
dolnośląskie

  :: Dodaj wpis  

GBokna - Okna ChojnĂłw, Okna Plastikowe, Rolety, Ĺťaluzje, Bartek Gier

Prezentujemy Państwu naszą stronę internetową, narzędzie, dzięki któremu będą mieli Państwo możliwość zgłębienia wiedzy oraz zdobycia wszelkich niezbędnych informacji na temat szeroko rozumianej stolarki otworowej. Ponadto, będą mieli Państwo okazję poznać bliżej naszą firmę, jej historię oraz idee towarzyszące od początku jej działalności, ale przede wszystkim, możliwość zapoznania się z naszym szerokim i bogatym asortymentem, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nie tylko wymaganiom dzisiejszej architektury, ale przede wszystkim spełniać wysokie oczekiwania współczesnego klienta.

www: http://gbokna.pl/

:: Szczegóły » GBokna - Okna ChojnĂłw, Okna Plastikowe, Rolety, Ĺťaluzje, Bartek Gier

Remont i wykończenie PERFEKT Wrocław

Remonty i wykończenia wnętrz: - układanie glazury, terakoty, gresu - ścianki działowe, sufity podwieszane - panele podłogowe i ścienne - malowanie, tapetowanie - tynki, gładzie - instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne - montaż armatury sanitarnej - inne prace na życzenie klienta. Wykonujemy także wszelkie inne prace związane z wykończeniem mieszkania, domu czy biura. Każde, nawet najbardziej wyszukane, zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na stronie

www: http://www.perfekt.wroc.pl/

:: Szczegóły » Remont i wykończenie PERFEKT Wrocław

Piaskowanie Wrocław

Nasza firma EKOPOLMAL funkcjonuje od 1999 roku. Zajmujemy się piaskowaniem które ma na celu czyszczenie i kształtowanie powierzchni za pomocą sprężonego powietrza. Efekt końcowy jest podobny do szlifowanie. Nasze usługi wykonujemy na terenie wielu różnych miast np. na terenie Wrocławia. Nasze usługi wykonujemy sumiennie, terminowo oraz oferujemy przystępne ceny.

www: http://www.ekopolmal.com.pl

:: Szczegóły » Piaskowanie Wrocław

Mycie Czyszczenie Impregnacja Malowanie Dachówki i Dachów

KONSERWACJA DACHÓW (każdego rodzaju) to nasza specjalność ! Działamy na terenie całej Polski. Każde zlecenie realizujemy do 14 dni roboczych. Zajmujemy się profesjonalną renowacją dachów na obiektach budowlanych. Nasze główne usługi to mycie, czyszczenie, impregnacja i malowanie dachówki oraz mycie, czyszczenie i malowanie dachów wykonanych z blachy. Wykonujemy każde zlecenia nie ważnie czy masz dużą powierzchnię czy małą. Zadzwoń do nas, dowiesz się o najlepszych technologiach, doradzimy jaki materiał wybrać i pomożemy w każdej sytuacji związanej z konserwacją dachów .Kontakt tel. 510-333-

www: http://www.grupabiotop.pl/galeria.html

:: Szczegóły » Mycie Czyszczenie Impregnacja Malowanie Dachówki i Dachów

ARAD ogrodzenia, rusztowania, drabiny, szalunki

W naszej ofercie szeroka gama sprzętu budowlanego. Rusztowania fasadowe, rusztowania aluminiowe, kozły budowlane, drabiny. Sprzedaż, dzierżawa, montaż pełna obsługa w zakresie projektowania konstrukcji rusztowaniowych.

www: http://www.arad.pl/

:: Szczegóły » ARAD ogrodzenia, rusztowania, drabiny, szalunki

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 174 7 34