Firmy wg regionów
lubuskie

  :: Dodaj wpis  

Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.

Strategia działania firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług budowlano – montażowych i kompleksowych dostaw preizolowanych rur i kształtek. Swoją działalność prowadzimy w zakresie projektowania, produkcji, instalowania i serwisu preizolowanych rur i kształtek do podziemnych i nadziemnych sieci ciepłowniczych oraz rur z PE do sieci wodno-ściekowych i innych instalacji technicznych pod ogólną nazwą „systemu ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o."

www: http://www.zpum.pl/new/

:: Szczegóły » Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.

Konstal-Promil

ZPU KONSTAL-PROMIL to firma rodzinna z bogatą tradycją. Od kilkunastu lat z powodzeniem działająca w branży konstrukcji stalowych dla budownictwa oraz przemysłu. Wiodącym obszarem naszej działalności jest produkcja oraz montaż stalowych budynków halowych oraz konstrukcji nośnych dla budownictwa i przemysłu. Współpracując od kilku lat z sprawdzonymi biurami projektowymi jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować powierzone nam inwestycje.

www: http://www.konstal-promil.pl/

:: Szczegóły » Konstal-Promil

"DIAMENT" Zaklad uslug budowlanych Tadeusz Skowron

" DIAMENT" Zakład usług budowlanych powstał w roku 1996 roku. Przez ponad 14 lat doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze usługi w korzystnych cenach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą jak i zarówno pracowniczą. Zatrudniamy ludzi młodych ale z doświadczeniem oraz ludzi którzy w "budowlance" spędzili całe życie. Inwestujemy w wiedzę i nowe technologię. Drodzy Państwo jeśli szukacie Państwo firmy z tradycjami i mogącej dać Państwu gwarancję zadowolenia i wykonani

www: http://www.diamentuslugibudowlane.pl/

:: Szczegóły » "DIAMENT" Zaklad uslug budowlanych Tadeusz Skowron

Firma budowlana, Budowa domĂłw, Projekty domĂłw, ANDOMI.PL

Wychodząc Państwu naprzeciw budujemy kompleksowo domy jednorodzinne w technologii szkieletowej. Aby skrócić drogę od zakupu projektu do podpisania umowy z wykonawcą, nasza Firma zajmuje się również sprzedażą najciekawszych projektów domów. Oferowane projekty domów jednorodzinnych i garaży wykonujemy według Państwa preferencji. Budujemy w zależności od skonstruowanej z państwem umowy, przede wszystkim do stanu surowego zamkniętego.

www: http://www.andomi.pl/

:: Szczegóły » Firma budowlana, Budowa domĂłw, Projekty domĂłw, ANDOMI.PL

HDS Zielona Góra

HDS Zielona Góra, ładunki nietypowe, przewóz palet, wynajem samochodu ciężarowego z kierowcą

www: http://www.hds.zgora.pl

:: Szczegóły » HDS Zielona Góra

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 96 0 1