Firmy wg regionów
warmińsko-mazurskie

  :: Dodaj wpis  

Skup i sprzedaż drewna papierówki brzozy, sosny, świerk, i inne.

Firma świadczy usługi transportu drogowego drewna. Oferujemy transport drewna stosowego - papierówki, paletówki, kłody. kupujemy również drewno z lasów prywatnych, jak również z lasów państwowych. Atrakcyjne ceny drewna oferujemy przy odbiorze drewna własnym transportem. Skupujemy drewno liściaste i iglaste. Transport drewna na nasz skład drewna oferujemy w pomorskim i kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim.

www: http://drewno.uminski.pl/

:: Szczegóły » Skup i sprzedaĹź drewna papierĂłwki brzozy, sosny, świerk, i inne.

Oltrans - usługi dźwigowe, usługi koparkami, transport maszyn budowlanych

Firma OLTRANS zapewnia profesjonalne usługi koparkami oraz usługi dźwigowe. Zapewniamy także transport maszyn budowlanych. Działamy na terenie Iławy Ostródy. Pomagamy przy małych i dużych pracach budowlanych.

www: http://www.olszta.pl/

:: Szczegóły » Oltrans - usługi dźwigowe, usługi koparkami, transport maszyn budowlanych

Tartak - Napiwoda

Jeden z naj istotniejszych materiałów budowlanych to deska elewacyjna która ma bardzo ogromne zastosowanie. Dla wielu firm jest to półprodukt drewniany ale jest wysoce istotny w przemyśle drewnianym. Tartak Napiwoda w swojej ofercie ma kantówkę, różnego rodzaju deski, typu deska elewacyjne, kantówka. Tartak Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych firm w województwie Warminsko-Mazurskim. Wyroby wyprodukowane z składu drewna to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z olbrzymią ostrożnością.

www: http://napiwoda.com

:: Szczegóły » Tartak - Napiwoda

Instalacje elektryczne Olsztyn

Firma STAP to zespół z wielkim doświadczeniem w branży budowniczo instalacyjnej. Mieliśmy przyjemność pracować z bardzo poważnymi firmami takimi jak: Makro, IKEA. Nasze specjalizacje: instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, pompy ciepła.

www: http://stap.com.pl

:: Szczegóły » Instalacje elektryczne Olsztyn

Śmigielski Domy

Specjalizujemy się w stanch surowych domów jedonorodzinnych i obsłudze inwestycji budowlanych. Nasz zakres działania obejmuje m.in. fundamenty, ściany ,stropy, remonty a także modernizacje obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych oraz obiektów budownictwa ogólnego. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie murowania. Bazujemy na doświadczonej i wykwalifikowanej załodze. Bogate doświadczenie w branży oraz duże zaplecze techniczne pozwala nam sprawn

www: http://smigielskibudowadomów.cba.pl/

:: Szczegóły » Śmigielski Domy

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0