Firmy wg regionów
pomorskie

  :: Dodaj wpis  

kominki pomorskie

Firma "Kwidziński" jest firmą pokoleniową. Istniejąc na rynku już 30 lat wykonaliśmy blisko 600 realizacji - część z nich umieściliśmy na stronie. Zajmujemy się budową kominków oraz sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wkładów kominkowych wodnych renomowanych firm takich jak: Jotul, Spartherm, Tarnava, Hajduk, Lechma, Dovre, Fonte-Flamme, Arysto i inne.

www: http://kominkikwidzisnki.pl/

:: Szczegóły » kominki pomorskie

Zabudowa balkonów Gdańsk. Zabudowa bezramowa balkonu, tarasu Gdansk

Zabudowa balkonów Gdańsk - zabudowy balkonu z lekkich konstrukcji aluminiowych. Oferujemy Państwu system zabudowy bezramowej. Dysponujemy solidnym zapleczem sprzętowym i magazynowym. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

www: http://www.alustolbud.pl/

:: Szczegóły » Zabudowa balkonów Gdańsk. Zabudowa bezramowa balkonu, tarasu Gdansk

NOWOCZESNE I ENRGOOSZCZEDNE OŚWIETLENIE LED

PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA NOWOCZESNEGO ENERGOOSZCZEDNEGO OSWIETLENIA LED DO ILUMINACJI WNETRZ I BUDYNKOW. NOWOSCI PRODUKTOWE. PROMOCJA TASM I PROFILI. Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED na każdą kieszeń Polaka.Przestań martwić się dużym zużyciem energii i ciagłą wymianą żarówek.Zaoszczedź czas i pieniądze na długie lata - czas swiecenia żarówki LEDEMITY(znak towaru zastrzeżony przez CEZOS ) - zamiennik żarówki halogenowej to 50tys godz. Iluminacje świetlne LED:architektoniczne,użytkowe, zewnętrzne,wewnętrzne: budynków, lokali, barów, klubów, pubów, hoteli, banków, stacji benzynowych, sa

www: http://www.cezos.com/

:: Szczegóły » NOWOCZESNE I ENRGOOSZCZEDNE OŚWIETLENIE LED

sypialnia stylowa, sypialnia ekskluzywna

Kolekcja mebli klasycznych, pościel, kryształowe oświetlenie, komody łazienkowe, porcelana, obrazy olejne, zegary od SZULTKA FURNITURE. # SZULTKA FURNITURE, dostarcza meble najwyższej jakości do klientów na całym świecie. Szczególną pozycję w ofercie SZULTKA FURNITURE zajmują meble klasyczne. Ich jakość wykonania i ponadczasowe piękno wypływa z zaangażowania, jakie włożył w ich powstanie założyciel firmy Stanisław Szultka.

www: http://www.meble-sypialnia.com.pl

:: Szczegóły » sypialnia stylowa, sypialnia ekskluzywna

szafy bhp

Kompletna oferta wyposażenia zaplecza socjalnego budowy. Szafy BHP są niezbędnym elementem wyposażenia kontenerów socjalnych na placu budowy. Posiadamy w ofercie szafy ubraniowe z przegrodą i bez przegrody, szafki bhp na nóżkach i na cokole, szafki ubraniowe jednomodułowe i wielomodułowe.Do małych pomieszczeń proponujemy szafy bhp z drzwiami w kształcie litery L. Niezbędnym elementem wyposażenia kontenerów socjalnych na budowie są również ławki. Proponujemy ławki wolnostojące, ławki z podstawami do szaf oraz ławki z wieszakami.

www: http://metalica.com.pl/

:: Szczegóły » szafy bhp

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0