Firmy wg regionów
pomorskie

  :: Dodaj wpis  

cyklinowanie parkietu gdynia

Oferujemy Państwu Profesjonalne usługi układania i cyklinowania podłóg w Gdyni i okolicach -Cyklinowanie podłóg, renowację starych parkietów -Układanie parkietów, mozaiki, paneli oraz lameli i desek -Pomiary wilgotności wylewek i drewna -Szlifowanie, polerowanie, oraz lakierowanie parkietów Zapraszamy!

www: http://www.cyklinowanie-trojmiasto.cba.pl/

:: Szczegóły » cyklinowanie parkietu gdynia

Elka - hurtownia metali

ELKA jest hurtownią metali kolorowych. Posiadamy w swojej ofercie wyroby hutnicze z różnych stopów stali i metali. Wszystkie produkty posiadają atesty producentów, gwarantujemy wysoką jakość surowców. Realizujemy indywidualne zamówienia.

www: http://www.elka.gda.pl

:: Szczegóły » Elka - hurtownia metali

PETROS-BUD - domki ogrodowe,domy całoroczne,domki letniskowe,domki rek

Petros-Bud- budowa domków drewnianych konstrukcji szkieletowej (kanadyjskie) np: letniskowe -cena od 1100zł/m2 mieszkalne - cena od 1500zł/m2 do 25m2 nie trzeba zezwolenia na budowe wystarczy zgłoszenie. do konca roku 2010 promocja- montaz(3000zł) gratis!

www: http://petros-bud.pl/

:: Szczegóły » PETROS-BUD - domki ogrodowe,domy całoroczne,domki letniskowe,domki rek

Drzwi i Schody KONKOLprodukt

Firma KONKOLprodukt oferuje drewniane schody i drzwi na terenie całego kraju. Wykonujemy całość prac składających się na gotowy produkt, począwszy od wyboru drewna, poprzez jego dokładną obróbkę, a kończąc na fachowym montażu. W ciągłej ofercie drewna krajowe i egzotyczne. Nasze atuty: - wieloletnie doświadczenie, - wysoka jakość, - indywidualne podejście do klienta, - kompleksowe wykonanie - od wyboru drewna po montaż.

www: http://www.drzwi-schody-okna.pl/

:: Szczegóły » Drzwi i Schody KONKOLprodukt

KPW - projektowanie i aranżacja wnętrz - Gdańsk, Gdynia

KPW to pracownia projektowa, której specjalizacją jest profesjonalne projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych. Nasz cel to projektowanie wnętrz o wysokim standardzie i doskonałej jakości, mając na względzie indywidualne potrzeby Klienta.

www: http://www.kpw.biz.pl/

:: Szczegóły » KPW - projektowanie i aranżacja wnętrz - Gdańsk, Gdynia

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0