Sklepy
Sklepy ogólnobudowlane

  :: Dodaj wpis  

Narzędzia Dewalt Trójmiasto

DEWALT jest wiodącym producentem dostarczającym elektronarzędzia przemysłowe oraz akcesoria do elektronarzędzi a także odzież ochronną i obuwie.

www: http://anvis-narzedzia.pl/

:: Szczegóły » Narzędzia Dewalt Trójmiasto

Gwintowniki, łożyska, koła pasowe - sklep EBMiA.pl

W sklepie internetowym EBMiA.pl można się zaopatrzyć w wiele różnych przedmiotów z zakresu automatyki przemysłowej. W ofercie posiadamy m.in. łożyska, koła pasowe oraz paski klinowe. Stale poszerzamy naszą ofertę.

www: http://www.ebmia.pl/

:: Szczegóły » Gwintowniki, łożyska, koła pasowe - sklep EBMiA.pl

Śruby, nity, wkręty do tarasów nierdzewne

Na polskim rynku budowlanym już 6 rok jesteśmy dystrybutorem elementów złącznych nierdzewnych oraz kwasoodpornych oraz elementów do mebli (ocynkowanych). Jesteśmy polską firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Od 3 lat jesteśmy bezpośrednim importerem wszelkich elementów złącznych. Duże stany magazynowe sprawiają, że wysyłamy towar do naszych odbiorców w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia. Konkurencyjne ceny na rynku oraz miła obsługa to tylko nieliczne nasze atuty. Zapraszamy.

www: http://www.e-nierdzewne.pl/

:: Szczegóły » Śruby, nity, wkręty do tarasów nierdzewne

Chełmski Cement

Firma Chełmski Cement Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 1994 roku. Obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu CEMEX - globalnego lidera w branży materiałów budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Chełmie, przy ul. Fabrycznej 3. Posiadamy własne składy handlowe w Chełmie, Hrubieszowie i Zamościu. Nadrzędnym celem działań firmy Chełmski Cement jest sprzedaż cementu workowanego, materiałów budowlanych oraz kostki brukowej.

www: http://wszystkodobudowydomu.pl/

:: Szczegóły » Chełmski Cement

Pokrycia dachowe - nadach.com

Sklep z materiałami do budowy i pokrycia dachu. Dachówki betonowe i ceraniczne, blachodachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe, sysytmy komunikacji dachowej, ochrona dachu przed śniegiem, rynny, folie dachowe, wyłazy dachowe, wkręty farmerskie. Niskie ceny i wiele promocji. Zapraszamy.

www: http://www.nadach.com/

:: Szczegóły » Pokrycia dachowe - nadach.com

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 552 31 144