Sklepy
Artykuły elekryczne

  :: Dodaj wpis  

Monitor interaktywny, Monitory dotykowe

Monitory interaktywne można spotkać w wielu miejscach. Wykorzystywane są one podczas spotkań biznesowych, na konferencjach, a także w placówkach edukacyjnych. Wyposażone w głośniki pozwalają nie tylko na to, aby coś dostrzec, ale również zrozumieć. Takie monitory interaktywne otrzymacie właśnie w naszym sklepie, gdzie już teraz Was serdecznie zapraszamy.

www: http://monitor-interaktywny.pl/

:: Szczegóły » Monitor interaktywny, Monitory dotykowe

Ekrany projekcyjne do rzutnika

Adeo Screen od 1994 roku znajduje się na rynku, oferując nowoczesne ekrany projekcyjne. Współpracujemy z firmami krajowymi, ale nie tylko. Nasze ekrany można spotkać na rynkach międzynarodowych. Nasza oferta to niezawodna technologia, która sprawdza się w różnych warunkach. W naszym katalogu znajdziecie ekrany, które wykorzystywane są nawet w segmentach domowego kina.

www: http://ekrany-projekcyjne-adeo.pl/

:: Szczegóły » Ekrany projekcyjne do rzutnika

Tablice interaktywne

Nowoczesne tablice interaktywne to wiele możliwości, które należy wykorzystać, jeżeli tylko jest taka możliwość. Tego typu urządzenia znajdziecie w naszej ofercie. Zachęcamy do przejrzenia całego naszego asortymentu i tablic, które pozwalają na uzyskanie niezwykle wyrazistego obrazu w powiększeniu. Projekty prezentowane w ten sposób staną się o wiele atrakcyjniejsze dla widzów.

www: http://tablice-interaktywne.com.pl/

:: Szczegóły » Tablice interaktywne

gniazdka.elmar.pl

Sklep internetowy Elmar zajmuje się handlem osprzętu elektrycznego. W asortymencie sklepu znajdują się gniazdka, włączniki, ramki, naświetlacze LED, czujniki ruchu, domofony, aparatura modułowa itd. Marki Berker, Karlik, Kos, Kontakt-Simon oraz wiele innych. Oferujemy promocyjne ceny artykułów elektrycznych.

www: http://gniazdka.elmar.pl

:: Szczegóły » gniazdka.elmar.pl

Sklep Elektryczny

Sklepelektryka funkcjonuje na polskim rynku już ponad 5 lat. Towary zakupione w naszym sklepie dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD, a każde zamówienie powyżej 500 złotych dostarczamy do Państwa na swój koszt. O klasie sprzedawanego przez nas produktu świadczy ilość stałych klientów, którzy systematycznie zaopatrują się w Naszej hurtowni. Zapraszamy i życzymy pomyślnych zakupów.

www: http://www.sklepelektryka.pl

:: Szczegóły » Sklep Elektryczny

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 204 0 1