Instalacje
Ogrzewanie kominkowe

  :: Dodaj wpis  

Galeria Kominków/PARKANEX Sp. z o.o.

Galeria Kominków to sieć salonów kominkowych założonych w 2008 roku przez firmę Parkanex. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak i wygodną dystrybucję online. W naszym szerokim asortymencie odnaleźć można szeroki wachlarz produktów z zakresu instalacji kominkowej, jak np. wkłady kominkowe, izolacje do kominków, akcesoria kominkowe. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://www.galeriakominkow.pl/

www: http://www.galeriakominkow.pl/

:: Szczegóły » Galeria Kominków/PARKANEX Sp. z o.o.

ogrzewanie mieszkania

Portal Zbuduj Dom poświęcony jest tematyce budowlanej. W licznych artykułach zamieszczanych w serwisie można dowiedzieć się praktycznych informacji dotyczących między innymi taich tematów jak ogrzewanie mieszkania oraz w jaki sposób wybrać odpowiedni system ogrzewania dla domu.

www: http://www.zbudujdom.net/category/ogrzewanie/

:: Szczegóły » ogrzewanie mieszkania

FireSystem - kominkowe systemy grzewcze

Proponujemy Państwu urządzenie, które można zamontować na każdym wkładzie kominkowym ogrzewając Państwa dom poprzez system C.O. Urządzenie odzyskuje ciepło ze spalin uchodzących do komina. Jest ekonomiczne, proste w montażu, może służyć jako alternatywne źródło ciepła i doskonale nadaje się jako wspomaganie istniejącej instalacji C.O. może współpracować z ogrzewaniem nawiewowym. Dla osób, które już posiadają kominki montaż naszego produktu nie stanowi problemu. „Nie puszczajmy pieniędzy z dymem”

www: http://www.firesystem.pl/

:: Szczegóły » FireSystem - kominkowe systemy grzewcze

Kominki wodne, piece kominkowe, kominki, kozy, obudowy kominkowe,akces

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kominków, obudów kominkowych, świadczymy również usługi z zakresu montażu kominków współpracujących z układem centralnego ogrzewania.

www: http://www.komtech.tychy.pl/

:: Szczegóły » Kominki wodne, piece kominkowe, kominki, kozy, obudowy kominkowe,akces

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0