Instalacje
Alarmy

  :: Dodaj wpis  

Systemy alarmowe i monitoringu - Protegram Poznań

Firma Protegram Systems specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży szeroko rozumianych systemów bezpieczeństwa. Oferta zawiera: systemy monitoringu (kamery bezprzewodowe i przewodowe), systemy alarmowe (zabezpieczenie przed włamaniem, pożarem lub innym niebezpieczeństwem) oraz pozostałe zabezpieczenia (systemy kontroli dostępu). Nasze urządzenia alarmowe instalujemy w Poznaniu oraz na obrębie całego woj. Wielkopolskiego.

www: http://protegram.com/

:: Szczegóły » Systemy alarmowe i monitoringu - Protegram Poznań

elektroautomatyka - monitoring, alarmy, instalacje

Elektroautomatyka jest firmą elektroniczną obecną na rynku od 2012 roku. Zakres jej działań obejmuje wdrażanie układów oraz urządzeń elektronicznych. Oferta usług jest tak skonstruowana, że pozwala dostosować się do indywidualnych potrzeb szerokiej gamy klientów. Firma realizuje kompleksowo prace montażowe i remontowe - od opracowania rozwiazań technicznych,przez projekt, dostarcza też niezbędne materiały, części zamienne, urządzenia i aparatury. Usługi są świadczone na terenie całej Polski.

www: http://elektroautomatyka.info/

:: Szczegóły » elektroautomatyka - monitoring, alarmy, instalacje

Monitoring, alarmy, systemy zabezpieczeń Poznań - montaż - Nietopie

Firma Nietopiel w Poznaniu to dystrybutor najwyższej jakości systemów zabezpieczających i kamer do monitoringu. Świadczymy usługi kompleksowo – zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu oraz sprawnie przeprowadzony montaż. Współpracujemy z największymi agencjami ochrony mienia w Polsce.

www: http://www.nietopiel.pl/

:: Szczegóły » Monitoring, alarmy, systemy zabezpieczeń Poznań - montaĹź - Nietopie

Instalacja monitoringu Kraków - KrakSatMedia

KrakSatMedia to firma trudniąca się wykonywaniem instalacji monitoringu, jak również późniejszym serwisem i naprawą. Dzięki dużemu doświadczeniu kamery CCTV montowane są szybko i profesjonalnie.

www: http://kraksatmedia.com.pl/

:: Szczegóły » Instalacja monitoringu Kraków - KrakSatMedia

Inteligentne budynki - zdalny monitoring urządzeń

Firma Proxima jest jest producentem najnowocześniejszego sterownika programowalnego wykorzystywanego w inteligentnych domach. To dzięki sterownikowi programowalnemu GSM nasze domu mogą być bezpieczne i ekonomiczne. Mikroprocesory oraz podzespoły elektroniczne, które były testowane przez wiele lat są dostępne dla każdej osoby, która dba o swój dom i rodzinę. Funkcja na którą pozwala sterownik GSM pozwala na szereg udogodnień w Twoim domu takich jak monitorowanie urządzeń przez internet.

www: http://www.inteligentnebudynki-sterownik.pl/

:: Szczegóły » Inteligentne budynki - zdalny monitoring urządzeń

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 99 0 1