Instalacje
Armatura sanitarna

  :: Dodaj wpis  

Oszczędność wody - jak płacić mniej za wodę

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dotyczącymi oszczędzania wody w naszych domach.

www: http://oszczednosc-wody.pl/

:: Szczegóły » Oszczędność wody - jak płacić mniej za wodę

wyposażenie toalet publicznych i łazienek dla niepełnosprawnych- Ak

Wykonanie łazienki marzeń jest dzisiaj czymś w brew pozorom bardzo osiągalnym. Firma Akcjum przygotowała obszerną ofertę właśnie dla ciebie. Oferujemy światowej klasy wyposażenie spełniające wymogi każdego klienta. Świadczymy również usługi budowlane w zakresie łazienek. Wyposażenie w połączeniu z wykonaniem daje perfekcyjne wnętrze, jakiego może pozazdrościć każda osoba. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas jest dzisiaj najcenniejszy, dlatego nasze usługi realizowane są w sprawny sposób. Na

www: http://www.akcjum.pl/

:: Szczegóły » wyposaĹźenie toalet publicznych i łazienek dla niepełnosprawnych- Ak

Baterie łazienkowe

Poznaj świat ekologicznej armatury firmy ORAS. Skandynawska firma ORAS jest światowym liderem w produkcji oszczędzających wodę i energię: baterii, kranów i natrysków. W ofercie firmy znajdują się najnowocześniejsze baterie: łazienkowe, kuchenne, umywalkowe, bidetowe i wannowe. Firma ORAS specjalizuje się w produkcji ekologicznych baterii bezdotykowych i elektronicznych.

www: http://www.oras.com

:: Szczegóły » Baterie łazienkowe

Wyposażenie łazienek, baterie, prysznice

Armatura Kraków, lider polskiego rynku armatury sanitarnej, zaprasza do skorzystania z bogatej oferty baterii łazienkowych i kuchennych, do umywalek, wanien, zlewów i bidetów. W naszym asortymencie znajdziesz również spusty łazienkowe, syfony umywalkowe, węże natryskowe, zawory kulowe, natryskowe i zlewozmywakowe. Dzięki naszym produktom wyposażysz swoją łazienkę w najlepszą jakość i 100-letnią gwarancję. Rozbudowana sieć dystrybucji dotrze do każdego miejsca w Polsce, a zaawansowana technologia produkcji zapewni najwyższą jakość. Zaufaj najlepszym.

www: http://www.grupa-armatura.pl

:: Szczegóły » Wyposażenie łazienek, baterie, prysznice

Kratki ściekowe, wpusty nierdzewne, włazy, kanały - KMB STEEL PRODUCT

KMB to firma która w swojej palecie produktów ma fabrykaty ze stali nierdzewnej - 1.4301 oraz kwasoodpornej AISI 316 przeznaczone specjalnie dla przemysłu spożywczego oraz budowlanego. Odbiorcami Kmb Steel Product są cukrownie, młyny czy inne przedsiębiorstwa należące do grupy Odbiorców które potrzebują fabrykatów spełniających wysokie wymogi sanitarne. W ofercie KMB znajdują się takie produkty jak: wpusty podłogowe, kanały odwadniające, włazy.

www: http://www.kmb-steelproduct.eu/

:: Szczegóły » Kratki ściekowe, wpusty nierdzewne, włazy, kanały - KMB STEEL PRODUCT

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 60 0 1