« Strona Główna

zatyczki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
śląskie, Budownictwo mieszkaniowe, Okna PCV, Parapety,


Plastic - zaślepki, zatyczki do rur oraz profili

Firma ZPTS szczyci się wytwarzaniem z polimerów syntetycznych nienagannej jakości produktów jak zaślepki o praktycznie dowolnym zakresie długości profilu. W przebiegu wytwarzania wykorzystywane są tylko wyselekcjonowanej próby fabrykanty mało podatne na okoliczności otoczenia jak niskie temperatury, co gwarantuje, że zatyczki do profili są cenione przez licznych klientów. Również każda zaślepka objęta jest gwarancją i wierzymy, że spełnią one wszystkie warunki i normy jakościowe.

www: http://www.plastic.com.pl/

:: szczegóły

plastic.pl-Zaslepki do rur

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych z Czeladzi, zajmuje się produukcją kołpaków, zaślepek,zatyczek do rur stalowych i armatury, typu: wewnętrzno-zewnętrzne, zewnętrzne z gwintem, zewnętrzne bez gwinta, wewnętrzne z kołnierzem, wewnętrzne bez kołnierza a także zaślepki do słupków ogrodzeniowych. Zakład wykonuje średnice od 3/8" do 711 mm.

www: www.plastic.pl

:: szczegóły

Producent zakończeń do parapetów

Jesteśmy producentem zakończeń do parapetów wewnętrznych postforming, zatyczek do parapetów wewnętrznych komorowych, oraz zaślepek do parapetów zewnętrznych. W branży budowlanej działamy od 2003 roku, od tego czasu stale się rozwijamy i dopasowujemy do Państwa potrzeb. Zamówienia realizujemy szybko i rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą na naszej stronie: www.agitzawada.pl.

www: http://www.agitzawada.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0