« Strona Główna

zakres uprawn - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Maszyny budowlane, Instalacje gazowe, Inne, Rzeczoznawcy, Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo mieszkaniowe, Serwisy budowlane, Remonty, Instalacje co, Instalacje elektryczne,


Przeglądy budowlane

Firma Acorr świadczy usługi w zakresie okresowych przeglądów budowlanych. Pomagamy przeprowadzać coroczne kontrole a także prowadzić KOB czyli Książkę Obiektu Budowlanego. Zespół firmy Acorr składa się z osób posiadających uprawnienia do przygotowywania odpowiednich protokołów a także dokumentacji zdjęciowej, dlatego też usługinaszej firmy w obszarze kontroli budowlanej są w pełni profesjonalne i rzetelne.

www: http://www.acorr.waw.pl/

:: szczegóły

Usługi elektryczne Wrocław - Oleśnica

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Zapewniamy bezpieczny i fachowy serwis urządzeń elektrycznych. Posiadamy wymagane uprawnienia i certyfikaty. Rejonem naszych działań jest Wrocław, Oleśnica i okolice. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

www: http://www.wroclaw-elektryka.pl/

:: szczegóły

Spawanie TIG

Zapraszamy do firmy P.U. Harispal - o spawaniu wiemy wszystko! Organizujemy kursy i szkolenia z zakresu spawalnictwa, m.in. kurs rysunku technicznego, kursy spawania i wiele innych. Jesteśmy dealerem firmy Migatronic. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia do spawania typu MIG/MAG oraz do spawania typu TIG/MMA. Dla zainteresowanych techniką spawania TIG/MMA posiadamy takie spawarki jak: Migatronic Pi (Pi 200, Pi 250, Pi 320, Pi 400, Pi 500)

www: http://www.harispal.pl/

:: szczegóły

Instalacje Gazowe

Zakład Instalacji Sanitarnych świadczy kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych i grzewczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Działamy w Rzeszowie oraz na terenie województwa podkarpackiego. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

www: http://zis.rzeszow.pl/

:: szczegóły

Wiercenie diamentowe Kraków

Nasza firma zaprasza do korzystania ze swoich usług. W ich zakres wchodzi kierowanie budową, nadzór, wykonawstwo i projektowanie. Wykonujemy także świadectwa energetyczne. Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu i oprogramowania. Nasz zespół to inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynajmniej kilkuletnią praktykę. RP Partner to gwarancja profesjonalizmu, terminowości i konkurencyjnych cen.

www: http://www.partner-budowlany.pl/

:: szczegóły

Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości

Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości.

www: http://www.geodezja-wycena.cba.pl

:: szczegóły

Elektryk Łódź

Działamy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych jak również firm, zakładów i obiektów publicznych. Świadczymy pełen zakres usług elektrycznych i instalatorskich. Nasza oferta cechuje się szybka realizacja jak również miłą i profesjonalna obsługą inwestora. Tylko nasza firma zapewnia gwarancję od 48 msc. do 15 lat potwierdzoną na piśmie. U nas rozłożymy Ci płatności na raty. Pamiętaj że tylko osoby z uprawnieniami zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarancje prawidłowego wykonania. Terenem naszego działania jest Lodz. Serdecznie Zapraszam i Polecam.

www: http://www.elektryklodz.pl

:: szczegóły

Geodezja,usługi geodezyjne Wrocław,geodezja inżynieryjna,plotowanie

Naszą dewizą jest wykonywanie usług solidnie i szybko. Zatrudniam kadrę inżynierów i techników posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie geodezji. Zlecenia wykonywane są nowoczesnym sprzętem pomiarowym - gwarantującym precyzję pomiarów. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie komputerowe, co pozwala na wykonanie dokumentacji we wszystkich standardach narzuconych przez inwestorów. Nasz klient zawsze może liczyć na fachowe doradztwo w zakresie usług geodezyjnych.

www: http://www.geodezja.wroclaw.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Warszawa

Mazowiecki Zespół Certyfikatorów Energetycznych Jesteśmy zespołem certyfikatorów uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych i przeprowadzania audytów energetycznych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali użytkowych, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Świadczymy doradztwo w zakresie oszczędności energii. Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Piaseczna, Raszyna i okolic oraz Radomia. Nasi certyfikatorzy posiadają przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

www: http://www.certyfikatymazowsze.pl/

:: szczegóły

Uprawnienia Budowlane

Jak zdobyć uprawnienia budowlane? Pytania na egzamin, praktyka zawodowa, prawo budowlane oraz biblioteka aktów prawnych. Kompendium wiedzy niezbędnej dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia w każdej specjalności.

www: http://uprawnieniabudowlane.pl/

:: szczegóły

Hydraulik Warszawa, Remonty Warszawa

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac hydraulicznych oraz prac remontowo-budowlanych. Z dużym sukcesem funkcjonujemy na terenie Warszawy. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, który posiada sporą praktykę oraz wszelkie wymagane uprawnienia. Zespół składa się z wyspecjalizowanych pracowników, którzy znają swój fach i posiadają odpowiednią wiedzę. Naszym atutem jest w szczególności wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

www: http://www.hydraulicy-warszawa.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne Krystian Szafron, Chorzów ul. Siemianowicka 53

Jako firma z 20 letnim doświadczeniem wykonujemy usługi w zakresie: Remonty instalacji Pomiary ochronne Ogrzewanie elektryczne Instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe Projektowanie Zatrudniamy pracowników z uprawnieniami i dużym stażem pracy, którzy swoją fachowością gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własnymi środkami transportu.

www: http://ze-kszafron.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0