« Strona Główna

zaślepki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stolarka budowlana, Meble, śląskie, pomorskie, Budownictwo mieszkaniowe, Okna PCV, Parapety,


Parapety zewnętrzne Bielsko - Producent

Jesteśmy producentem parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Posiadamy również wszelkie dodatki do parapetów takie jak łączniki i zaślepki do parapetów. Gwarantujemy niską cenę i wysoką jakość parapetów. Nasza hurtownia znajduje się w Bielsku-Białej. Serdecznie zapraszamy.

www: https://bielpar.pl

:: szczegóły

Plastic - zaślepki, zatyczki do rur oraz profili

Firma ZPTS szczyci się wytwarzaniem z polimerów syntetycznych nienagannej jakości produktów jak zaślepki o praktycznie dowolnym zakresie długości profilu. W przebiegu wytwarzania wykorzystywane są tylko wyselekcjonowanej próby fabrykanty mało podatne na okoliczności otoczenia jak niskie temperatury, co gwarantuje, że zatyczki do profili są cenione przez licznych klientów. Również każda zaślepka objęta jest gwarancją i wierzymy, że spełnią one wszystkie warunki i normy jakościowe.

www: http://www.plastic.com.pl/

:: szczegóły

Akcesoria ogrodzeniowe

M-Handel jest firmą specjalizującą się w wyposażaniu obiektów handlowych w potrzebne akcesoria. W ofercie naszej firmy są się także akcesoria meblowe. Celem firmy jest zagwarantowanie wielkiej oferty handlowej - interesującej dla Klienta a także profesjonalnej obsługi. Cały czas uzupełniamy naszą propozycję o nowe elementy potrzebne do prowadzenia działalności handlowej. Jesteśmy nową powstałą firmą dlatego zaspokojenie nabywcy jest dla nas najważniejsze.

www: http://www.m-handel.pl/

:: szczegóły

plastic.pl-Zaslepki do rur

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych z Czeladzi, zajmuje się produukcją kołpaków, zaślepek,zatyczek do rur stalowych i armatury, typu: wewnętrzno-zewnętrzne, zewnętrzne z gwintem, zewnętrzne bez gwinta, wewnętrzne z kołnierzem, wewnętrzne bez kołnierza a także zaślepki do słupków ogrodzeniowych. Zakład wykonuje średnice od 3/8" do 711 mm.

www: www.plastic.pl

:: szczegóły

Elka - hurtownia metali

ELKA jest hurtownią metali kolorowych. Posiadamy w swojej ofercie wyroby hutnicze z różnych stopów stali i metali. Wszystkie produkty posiadają atesty producentów, gwarantujemy wysoką jakość surowców. Realizujemy indywidualne zamówienia.

www: http://www.elka.gda.pl

:: szczegóły

Producent zakończeń do parapetów

Jesteśmy producentem zakończeń do parapetów wewnętrznych postforming, zatyczek do parapetów wewnętrznych komorowych, oraz zaślepek do parapetów zewnętrznych. W branży budowlanej działamy od 2003 roku, od tego czasu stale się rozwijamy i dopasowujemy do Państwa potrzeb. Zamówienia realizujemy szybko i rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą na naszej stronie: www.agitzawada.pl.

www: http://www.agitzawada.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0