« Strona Główna

wymiennik - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Klimatyzacje, Wynajem sprzętu, Ogrzewanie, Instalacje wodne, Kominki, Bojlery, mazowieckie, Budownictwo mieszkaniowe, Wentylacja, lubuskie, Budowa domów, dolnośląskie, Instalacje co, Piece kominkowe, małopolskie, Inne,


Układy klimatyzacji - BSPL Sp. z o.o.

Producent chłodnic BSPL Sp. z o.o. zaprasza do współpracy B2B wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani systemami chłodzącymi, układami chłodzenia, układami klimatyzacji. Nasze przedsiębiorstwo oferuje takie usługi, jak projektowanie chłodnic, układów klimatyzacji i systemów chłodzenia. Zajmujemy się też regeneracją chłodnic powietrza, cieczy i oleju. Oferujemy solidne wymienniki ciepła przemysłowe i okrętowe.

www: http://bspl.pl/

:: szczegóły

Wynajem minikoparki Warszawa i okolice, usługi ziemne

Usługi minikoparką Warszawa i okolice. Wykopy pod; fundamenty domów oraz budynków gospodarczych; przydomowe oczyszczalnie ścieków; gruntowe wymienniki ciepła; kable energetyczne, telefoniczne i światłowodowe; kanalizację zewnętrzną, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne, wykopy oczek wodnych, drenaży liniowych, rowów melioracyjnychrn

www: http://minikoparka-warszawa.pl/

:: szczegóły

Esi-tech - pompa ciepła - odzyskaj ciepło z natury

Firma zajmuje się projektowaniem sieci i instalacji sanitarnych przy zastosowaniu programu CAD oraz innych specjalistycznych programów wspomagających projektowanie, jak i dobór i regulacje urządzeń. Pompy ciepła, gruntowy wymiennik ciepła, kolektory słoneczne, wentylacja.

www: http://esi-tech.pl/

:: szczegóły

Hydro-Instal. Instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, co.

Oferujemy usługi instalacyjne wodno-kanalizacyjne, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji wymienników ciepła. Działamy szybko i solidnie. Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy

www: http://www.melak.pl/

:: szczegóły

Turbokominek - kominek z płaszczem wodnym

Kominki z płaszczem wodnym - tanie i ekologiczne grzanie, Turbokominki z wbudowanym wymiennikiem do ogrzewania domów jednorodzinnych. Kominek można połączyć z ogrzewaniem grzejnikowym, ogrzewaniem podłogowym jak również może służyć do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Różnorodność ram Turbokominków® pozwala na dopasowanie kominka do każdego wnętrza od nowoczesnego do stylowego oraz do dowolnej obudowy. Duża rozpiętość mocy kominków od 10 do 32 kW umożlwia montaż kominka w domach o małych jak również dużych powierzchniach.

www: http://www.turbokominek.pl/

:: szczegóły

kotly.com - Technika grzewcza, kotły c.o., grzejniki, pompy Kotły cent

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem Techniki Grzewczej z wieloletnim doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb Kotły, Kolektory słoneczne oraz Grzejniki Centralnego Ogrzewania, a także wszelki osprzęt. Proszę przejrzeć ofertę sklepu internetowego WWW.KOTLY.COM która wyczerpująco opisuje wszystkie produkty. Dostawa w JEDEN DZIEŃ ! Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 22% podatek VAT. Ceny są aktualne ! Cena kotła zawiera już koszty dostawy w każde miejsce w Polsce!

www: http://www.kotly.com/

:: szczegóły

ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne

Jesteśmy producentem filtrów świecowych, filtrów workowych, obudów filtracyjnych, filtrów przemysłowych, instalacji membranowych. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEMI.W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykan

www: http://www.filtertech.com.pl

:: szczegóły

wymienniki płytowe lutowane sondex

Oferujemy płytowe lutowane wymienniki ciepła SONDEX. Każdy z nich zbudowany jest z odpowiednio ułożonego pakietu płyt. Po złożeniu wymiennika i zaopatrzeniu go w krócce podłączeniowe wymiennik jest poddany procesowi próżniowego lutowania miedzią. Otrzymuje się zwarty, ekonomiczny, i odporny na ciśnienie wymiennik ciepła. Wymienniki lutowane SONDEX nie posiadają uszczelek a szczelność zapewniona jest poprzez miedziany lut. Są stosowane do pomp ciepła oraz do instalacji grzewczych z kominkami i termokominkami. Oferujemy dobór wymienników dla różnych parametrów i instalacji.

www: http://sondex.ekologika.com.pl

:: szczegóły

Bartosz Krakow - wentylacja z odzyskiem ciepła

Bartosz Kraków wentylacja z odzyskiem ciepła, projektowanie sprzedaż i montaż. Centrale wentylacyjne wymienniki ciepła rekuperatory Wentylacja Kraków Małopolska

www: http://www.bartoszkrakow.pl/

:: szczegóły

NOEL Wymienniki ciepla

Wielofunkcyjne wymienniki ciepła spełniają rolę bufora, mianowicie dają możliwość podłączenia pieca c.o. razem z płytami solarnymi oraz kominka z płaszczem wodnym. Zbiornik akumulacyjny do kotłów na paliwa stałe do systemów solar. Wymiennik ciepła – przepływowy podgrzewacz c.w.u.. Sprzęgło – możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła jednocześnie do zasilania wielu układów c.o.

www: http://wymienniki-ciepla.pl/

:: szczegóły

AQUA-Grupa SBS sp. z.o.o -Technika Grzewcza-

Witamy w sklepie AQUA Technika Grzewcza. Dzięki temu sklepowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niskie ceny towarów oraz szybkie terminy dostarczenia zamówionych przesyłek. Nasza firma od lat zapewnia kompleksowe doradztwo techniczne i sprzedaż urządzeń potrzebnych w technice grzewczej. Posiadamy dział techniczny zapewniający pomoc inżynierów techniki grzewczej z wieloletnim doświadczeniem.

www: http://aquagrzewcza.pl/

:: szczegóły

NOEL Wymienniki ciepla

Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki magazynujące ciepło, pochodzące z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła, pieca gazowego, itd. Dające szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacja nadmiaru energii cieplnej, ekonomiczniejsze wykorzystanie wyprodukowanego ciepła, zmniejszenie ilości spalin.

www: http://www.wymienniki-ciepla.pl/

:: szczegóły

piec c.o.

Producent pieców grzewczych, kotłów c.o., kominków wodnych. Kocioł EKO - PERFEKT łączy w sobie możliwość palenia paliwami stałymi w trybie automatycznym lub tradycyjnym oraz przystosowania do spalania paliw płynnych. Zbudowany jest na bazie żeliwnego wymiennika uniwersalnego kotła.

www: http://www.hkslazar.pl/

:: szczegóły

kotły, piece, bojlery, wymienniki ciepła, podgrzewacze wody - Producen

Firma PPHU Kolton produkuje kotły i piece c.o. bojlery, wymienniki ciepła i podgrzewacze wody. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości kotłów na paliwa stałe (węgiel, miał węglowy, mieszanki miałowo-węglowe a także trociny, zrąbki, brykiety, drewno). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.kolton.pl/

:: szczegóły

Urządzenia, zawory regulacyjne, wentylatory, automatyka ciepłownicza, przemysłowa, Rzeszów

Prowadzimy wykonawstwo w branży sanitarnej (instalacje i sieci sanitarne, technologie kotłowni, wymiennikowni i hydroforni, stacje uzdatnianie wody itp.), zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Wykonujemy również projekty w pełnym zakresie w branży sanitarnej oraz kosztorysy robót budowlanych - wszystkie branże.

www: http://www.siecisanitarne.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0