« Strona Główna

wiązary dachowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Budowa domów, Domki drewniane, Hale magazynowe,


Wiązary kratowe | Wiązar-Dach

Prefabrykowane konstrukcje dachowe najwyższej klasy! Wszystkie niezbędne licencje. Projektowanie, produkcja, montaż. Darmowa wycena!

www: http://wiazardach.pl/

:: szczegóły

Z użytkowym poddaszem

Rega Produkcja - Węgorzyce, Szczecin, woj. zachodniopomorskie. Producent posiada w ofercie tanie domy z drewna, szkieletowe i ciepłe domy ryglowe prefabrykowane w zakładzie w Węgorzycach. Parterowy i z użytkowym poddaszem. Domy drewniane montowane są na budowach w całym kraju. Produkcja i budowa domów drewnianych - tanie domy z drewna, domy kanadyjskie, pruski mur i wiązary dachowe. Budownictwo szkieletowe - projekty i budowa domów z drewna.

www: http://www.rega.pl/

:: szczegóły

Wiązary, konstrukcje dachowe, więźby - zachodniopomorskie, Stargard Sz

Nasza firma projektuje i produkuje więźby dachowe (wiązary dachowe) dla obiektów przemysłowych i handlowych (hale, magazyny, zadaszenia,wiaty), a także mieszkalnych (domy jedno i wielorodzinne). Firma nasza powstała w marcu 2008 na bazie osób z bogatym doświadczeniem zawodowym w wielu sferach gospodarki.Fascynacja możliwościami jakie daje technologia szkieletu drewnianego w swojej tradycyjnej formie i własne bardzo pozytywne doświadczenia w jej stosowaniu skłoniły nas do analizy jej obecnego obrazu technologicznego na świecie, a w szczególności obecności i perspektyw rozwoju na rynku polskim.

www: http://www.konstrukcje-dachowe.com/

:: szczegóły

Wiązary dachowe wiązary na dach wiązary prefabrykowane

Producent wiązarów drewnianych dachowych oraz hali drewnianych chlewni magazynów wiat i innych. Firma z Gniezna Interlers

www: http://www.wiazary.wgnieznie.pl/

:: szczegóły

MAGBOS: DOMY Z DREWNA

Nasza firma oferuje następujace usługi: - budowa domów drewnianych całorocznych i letniskowych - elewacje drewniane - konstrukcje drewniane - wiązary dachowe i więźba dachowa - sprzedaż drewna budowlanego - sprzedaż elementów do budowy domów drewnianych - usługi stolarsko-ciesielskie Więcej na stronie www.magbos.com

www: http://www.magbos.com/

:: szczegóły

Wiązary dachowe

Wiązary dachowe firmy Partner zastępują tradycyjną więźbę lub konstrukcję stalową. Są one znacznie lżejsze, tańsze i szybsze w wykonaniu, umożliwiają wyeleminowanie z budowli bardzo drogiego stropu betonowego. Najwyższej jakości surowce i nowoczesna technologia produkcji naszych konstrukcji to gwarancja ich trwalości i bezpieczeństwa.

www: http://www.partner.szczecin.pl

:: szczegóły

konstrukcje stalowe, hale, dachy

Firma zajmuje się wykonawstwem konstrukcji stalowych obiektów dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolnictwa.

www: http://www.ppukom.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0