« Strona Główna

ubraniowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Meble, pomorskie, Artykuły BHP, Meble,


Meble metalowe

Seria produkcyjna Office Line wytwórcy Promag to metalowe meble biurowe wysokiej jakości. Pozwalają one na ponadczasowe i przyjemne dla oka zaaranżowanie pomieszczenia biura czy archiwum. Możliwość zamówienia sprzętów w kilku zestawieniach kolorystycznych (z zamieszczonej na stronie www.meblestalowe.pl palety RAL). Polecamy ponadczasowe, funkcjonalne szafy biurowe, nadstawki do szaf biurowych, szafy kartotekowe, szafy na mapy i rysunki oraz szafy laboratoryjne.

www: http://www.meblestalowe.pl

:: szczegóły

meble metalowe www.bakpol.pl

Producent mebli metalowych w ofercie meble metalowe,szafy bhp,szafy biurowe,szafy ubraniowe,regały,wózki warsztatowe

www: http://bakpol.pl

:: szczegóły

szafy bhp

Kompletna oferta wyposażenia zaplecza socjalnego budowy. Szafy BHP są niezbędnym elementem wyposażenia kontenerów socjalnych na placu budowy. Posiadamy w ofercie szafy ubraniowe z przegrodą i bez przegrody, szafki bhp na nóżkach i na cokole, szafki ubraniowe jednomodułowe i wielomodułowe.Do małych pomieszczeń proponujemy szafy bhp z drzwiami w kształcie litery L. Niezbędnym elementem wyposażenia kontenerów socjalnych na budowie są również ławki. Proponujemy ławki wolnostojące, ławki z podstawami do szaf oraz ławki z wieszakami.

www: http://metalica.com.pl/

:: szczegóły

Metalowe Meble Biurowe Warszawa Tanpol-Meble www.meblemetalowe.home.p

Firma Tanpol-Meble Warszawa oferuje: metalowe meble biurowe, meble warsztatowe, meble socjalne bhp, meble medyczne, regały stacjonarne i przesuwne, biurka pracownicze i komputerowe proste i narożne, szafy kartotekowe i aktowe, sejfy, krzesła obrotowe, fotele

www: http://meblemetalowe.home.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0