« Strona Główna

tworzywa sztuczne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
kujawsko-pomorskie, Inne, Tworzywa sztuczne, Budownictwo mieszkaniowe, wielkopolskie, śląskie,


Tech-Plast tworzywa sztuczne

Firma TECH-PLAST jest wyspecjalizowana w zakresie sprzedaży hurtowej jak i detalicznej płyt z tworzyw sztucznych. Posiadamy w stałej ofercie szeroką gamę produktów dla branży Budownictwa, Przemysłu oraz Reklamy, takich jak: Poliwęglany, PMMA, PCW, Polistyreny, Aluminium, Pleksa, Uszczelki i wiele innych.

www: http://www.techplastpoland.pl

:: szczegóły

PTFE

Armet Katowice - w ofercie szczeliwa, uszczelnienia, tworzywa sztuczne i tworzywa konstrukcyjne. Plexi, poliwęglan, ertalon, tekstolit, bakielit i poliuretan. Także kurtyny paskowe i kurtyny PVC, pasy PCW, staron, filc. Węże gumowe, polietylen, polipropylen, okładziny hamulcowe, poliwęglan komorowy, lity, poliamid, nylatron, turbax. PTFE, lamele, przegrody pcv, kurtyny pasowe, kurtyny pcw, pasy pcv, uszczelnienia techniczne i szczeliwa plecione.

www: http://www.armetkatowice.pl/

:: szczegóły

Końcówki kablowe - Hilpress

Firma Hilpress zajmuje się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych. Od 1995 roku posiadamy certyfikat ISO 9001. Warto zwrócić uwagę na najwyższej jakości produkty nasze wykonane z tworzywa sztucznego takie jak opaski kablowe itp. Liczba naszych klientów stale wzrasta w Europie, Afryce Południowej oraz Australii. W naszej ofercie znajdą państwo 25 tysięcy artykułów. Każdego dnia w dużych ilościach opuszczają magazyny naszego centrum dostawy wysyłkowej. Zapraszamy serdecznie

www: http://www.hilpress.pl/

:: szczegóły

.: NEXT - poliwęglan, plexi

Firma NEXT działa na rynku już od 1993 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości świetlików dachowych, a od 1996 roku jest autoryzowanym dystrybutorem klap dymowych firmy REWA. W ofercie posiadamy również systemy rynnowe Galeco, naświetla ścienne z poliwęglanu, wyłazy i świetliki dachowe.

www: http://www.daszkinext.pl/

:: szczegóły

Betaplast Tworzywa Sztuczne

Witam Szanownych Państwa na stronie internetowej Firmy BETAPLAST i serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą działalnością. BETAPLAST to młoda i prężna firma z Poznania, specjalizująca się w handlu tworzywami sztucznymi. Oferta Firmy obejmuje tworzyw.

www: http://www.betaplast.com.pl

:: szczegóły

Lasertech - cięcie laserem CO2 - Częstochowa

Firma Lasertech zajmuje się wycinaniem materiałów na zlecenie za pomocą lasera CO2 o mocy 80W. Wycinane są takie materiały jak: skóra, tworzywa sztuczne, papier, tektura, sklejka (do 3mm), kompozyty, tkaniny itp. Lasertech świadczy usługi w takich branżach jak: kaletnictwo, reklama, dekoracje, modelarstwo, obuwnictwo. Pola robocze laserów to: 1550x1180mm oraz 1000x700mm. Obsługiwane przez nas formaty: ai, cdr, hpgl, dxf.

www: http://www.laser-tech.com.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0