« Strona Główna

tworzyw sztucznych - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Elewacje, Artykuły BHP, Maszyny budowlane, Meble, podkarpackie, Budowa domów, Narzędzia elektryczne, Baseny, Armatura sanitarna, Inne, wielkopolskie, Wentylacja, śląskie, Okna PCV, Drzwi, Ogrodzenia, Sklepy on-line, Folie, Inne, Narzędzia, Tworzywa sztuczne,


MBC :: Czyszczenie suchym lodem. Usługi i zaopatrzenie.

Mobile Blast Cleaning świadczy usługi z zakresu innowacyjnego czyszczenia suchym lodem. Metoda czyszczenia strumieniowego z wykorzystaniem granulatu suchego lodu nie pozostawia dodatkowych zabrudzeń w postaci środków czyszczących i jednocześnie jest delikatniejsza od piaskowania, czy śrutowania. Stwarza mniejsze ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Jest idealna do zastosowań w przemysłach: spożywczym, odlewniczym, tworzyw sztucznych, motoryzacyjnym, energetycznym, ciężkim i innych.

www: http://e-mbc.com/

:: szczegóły

pphu Magomet Tomasz Jaworski

Firma Magomet zajmuje się sprzedażą materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych dla przemysłu (profile piankowe, folia bąbelkowa, taśmy spinające, torebki strunowe, gumki recepturki) i rolnictwa (worki, plandeki), a także środków BHP: rękawic roboczych skórzanych bawełnianych czy oblewanych gumą, butów z i bez podnosków, odzieży roboczej, kurtek ochronnych. Posiadamy szeroki wybór. Zamówiony towar wysyłamy spedycją w każde miejsce Polski, Gwarantujemy niskie ceny! (Wampirki od 55gr). Wystawia

www: http://www.magomet.pl/

:: szczegóły

JFC Polska - oczyszczalnie ścieków

JFC Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych oczyszczalni ścieków: biologicznych, drenażowych, tunelowych, a także przepompowni, osadników gnilnych, komór drenażowych, regulatorów przepływu, zbiorników na wodę pitną. Inwestowanie w ludzi, najnowsze technologie oraz ciągłe poprawianie jakości zapewniają JFC Polska pozycje lidera na rynku wyrobów z tworzyw sztucznych. http://oczyszczalnie-jfc.pl/

www: http://oczyszczalnie-jfc.pl/

:: szczegóły

Htm-Waterjet - Cięcie strumieniem wody

Firma HTM Water Jet wykonuje usługi cięcia strumieniem wody. Dysponując urządzeniem z najwyższej półki szwedzkiej firmy WJS AB mamy gwarancję, iż nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Technologia, której używamy pozwala na cięcie strumieniem wody szerokiej gamy materiałów. W zakresie naszych usług mieści się min. cięcie stali, cięcie blach, ceramiki, kamienia naturalnego, gumy i innych tworzyw sztucznych. Stawiamy na wysoką jakość oraz profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.

www: http://htm-waterjet.pl/

:: szczegóły

Ataszek - zgrzewarki do podłóg

Ten serwis firmy ATASZEK poświęcony jest zgrzewarkom do zgrzewania podłóg. Dodatkowo opisano tu akcesoria, noże, wałki, dysze i druty do wykładzin. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę zgrzewarek do wydajnego i efektywnego zgrzewania tworzyw sztucznych. Dobre ręczne i optymalne automatyczne zgrzewarki do układania wykładzin podłogowych.

www: http://www.zgrzewarki-podlog.pl

:: szczegóły

Ataszek - zgrzewarki do plandek

Serwis Firmy ATASZEK poświęcony zgrzewarkom tworzyw sztucznych. Opisane tu zgrzewarki ręczne jak i automatyczne mogą służyć do zgrzewania plandek (reklamowych, samochodowych i innych) banerów i markiz. Dodatkowo opisano tu akcesoria do zgrzewarek i kleje do plandek oraz banerów.

www: http://www.zgrzewarki-plandek.pl

:: szczegóły

Ataszek - produkty marki Teroson

Produkty Teroson do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym to wybór najnowocześniejszych klejów, uszczelniaczy oraz powłok powierzchniowych stosowanych z powodzeniem na całym świecie. Produkty Teroson w pełni spełniają wymagania jakościowe wytwórców doskonałej jakości samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów, wagonów pociągowych oraz przemysłu stoczniowego.

www: http://www.teroson.com.pl

:: szczegóły

Ataszek - spawarki plastików

Serwis firmy ATASZEK poświęcony spawarkom tworzyw sztucznych. Opisane tu spawarki ręczne jak i automatyczne mogą służyć do spawania tworzyw sztucznych, plastiku i innych. Dodatkowo opisano tu również akcesoria do spawarek, takie jak elektrody, czy dysze.

www: http://www.spawarki-plastikow.pl

:: szczegóły

Portal branżowy, maszyny do metalu

Machineo.pl to nowoczesny portal branżowy, na którym znajdziesz aktualności, katalog firm, oferty pracy i listę ogłoszeń. Portal przeznaczony jest dla użytkowników zainteresowanych takimi produktami jak: maszyny do metalu, maszyny do drewna, maszyny do tworzyw sztucznych, maszyny drukarskie, maszyny drogowe, maszyny rolnicze czy narzędzia warsztatowe. Serwis umożliwia emisję ogłoszeń (kupię/sprzedam) w jednej z siedmiu głównych sekcji.

www: http://www.machineo.pl

:: szczegóły

Tech-Plast tworzywa sztuczne

Firma TECH-PLAST jest wyspecjalizowana w zakresie sprzedaży hurtowej jak i detalicznej płyt z tworzyw sztucznych. Posiadamy w stałej ofercie szeroką gamę produktów dla branży Budownictwa, Przemysłu oraz Reklamy, takich jak: Poliwęglany, PMMA, PCW, Polistyreny, Aluminium, Pleksa, Uszczelki i wiele innych.

www: http://www.techplastpoland.pl

:: szczegóły

palety plastikowe, www.paletyplastik.pl

Dostarczamy palety plastikowe, europalety plastikowe, półpalety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, kosze plastikowe i inne opakowania z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych w Polsce pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny palet.

www: http://www.paletyplastik.pl/

:: szczegóły

Narożniki kuchenne

Jeżeli szukasz nietuzinkowych, modnych rozwiązań aranżacyjnych, przejrzyj ofertę sklepu online NEWDESIGN. Zobaczysz tu meble stylowe do salonu, meble do kuchni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Szeroka oferta mebli z drewna, szkła, metalu i tworzyw sztucznych o różnych kształtach i wariantach wykończenia. Zapewniamy bezpieczną przesyłkę i umożliwiamy negocjację cen. Kontakt: tel: 531 793 399/ 62 79 11 599, email: biuro@newdesign.com.pl.

www: http://www.sklep.newdesign.com.pl/

:: szczegóły

Metalnit Tarnów nity zrywalne smarownice kapturowe

Nity zrywalne i nitonakrętki to elementy służące do łączenia betonu, kamienia naturalnego, cegły pełnej, cegły dziurawki, gazobetonu, pustaków, miękkich materiałów izolacyjnych, płyt kartonowo gipsowych, płyt wiórowych, drewna, profili metalowych profili blaszanych oraz tworzyw sztucznych.

www: http://www.metalnit.pl

:: szczegóły

Tarniki.pl - mocne narzędzia do szlifierek kątowych

Produkty ROTAREX pozwalają na operacje: cięcia, szlifowania, frezowania, rowkowania, bruzdowania i korekcji (w zależności od narzędzia) w drewnie, gumie, tworzywach sztucznych, racicach czy suporeksie. Oferujemy pięć rodzajów dysków tarnikowych dostępnych w rozmiarach 90, 115, 125, 180 i 230 mm

www: http://www.tarniki.pl/

:: szczegóły

Poliwęglan komorowy

Akces to przedsiębiorstwo z długimi tradycjami. Od powstania osiągnęli ogromną wiedzę na temat tworzyw sztucznych, reklamy i konstrukcji aluminiowych. Przedsiębiorstwo to przez te lata zdobyła jedną z czołowych pozycji na rynku w sprzedaży aluminium, tworzyw sztucznych takich jak poliwęglan, plexi i pcv. Prowadzą sprzedaż wyłącznie tych producentów których darzą zaufaniem .

www: www.akces-plexi.pl

:: szczegóły

ATASZEK-Poznań. Zgrzewarki do podłóg.

ATASZEK Poznań, www.zgrzewarki-podlog.pl, Steinel, zgrzewarka pcv. Oprócz tego opisano tu oprzyrządowanie, noże, wałki, dysze i druty do wykłdzin.Ataszek jest krajową firmą handlową, która jest bezpośrednim dystrybutorem aparatów zgrzewających,Strona Firmy ATASZEK poświęcony zgrzewarkom.

www: www.zgrzewarki-podlog.pl

:: szczegóły

Powłoki chemoodporne, cięcie wodą

Powłoki chemoodporne i antykorozyjne. Cięcie wodą - nowoczesna technika wytwarzania precyzyjnych elementów z metali, drewna oraz tworzyw sztucznych.

www: http://www.kraj.katowice.pl/

:: szczegóły

BAJK SERWIS Pompy Membranowe pneumatyczne, sandpiper, waren rupp, jesc

Firma BAJK SERWIS Sp. z o.o. zajmuje się kompletacją, dostawami oraz doradztwem technicznym w zakresie urządzeń oraz instalacji dla przemysłu (chemicznego, ceramicznego, farmaceutycznego, metalurgicznego, spożywczego, okrętowego, gospodarki wodno-ściekowej, przemysłu rafineryjnego, itp.) Oferta nasza obejmuje pompy (dozujące, membranowe, beczkowe, wirowe), pełne istalacje z tworzyw sztucznych (PVC-U, PP, PE, PVDF, ABS), automatykę przemysłową, filtry do paliw)

www: http://www.bajk.com.pl/

:: szczegóły

alkaz - śruby, śruby nierdzewne, sruby

Przedsiębiorstwo Alkaz jest obecnie jednym z głównych dystrybutorów śrub w Polsce. Firma ALKAZ została założona w 1977r. i rozpoczęła produkcję elementów z tworzyw sztucznych dla branży telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz dla indywidualnych potrzeb klientów.

www: http://www.alkaz.info/

:: szczegóły

Betaplast Tworzywa Sztuczne

Witam Szanownych Państwa na stronie internetowej Firmy BETAPLAST i serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą działalnością. BETAPLAST to młoda i prężna firma z Poznania, specjalizująca się w handlu tworzywami sztucznymi. Oferta Firmy obejmuje tworzyw.

www: http://www.betaplast.com.pl

:: szczegóły

Robelit.pl - daszki, zadaszenie, przeszklenia, poliwęglany, płyty PET,

Firma Robelit zajmuje się sprzedażą budowlanych materiałów wykończeniowych z tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, w ramach dystrybucji hurtowej. W ofercie firmy znajdują się daszki nad drzwi wejściowe, zadaszenia drzwi wejściowych, zadaszenia wejścia, wiatrołapy, wiaty, werandy, świetliki dachowe, konstrukcje aluminiowe, płyty kanalikowe, płyty komorowe, płyty poliwęglanowe, maty podłogowe i maty ochronne.

www: http://www.robelit.pl/

:: szczegóły

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych - Kratki wentylacyjne

Nasza firma działa na rynku już 15 lat, od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się produkcją oraz handlem artykułami z branży metalowo-instalacyjnej i budowlanej. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży naszych produktów.

www: http://ptsmyszkow.webpark.pl/

:: szczegóły

GW Numeric - Plotery frezujące, elektrowrzeciona, systemy sterowania

GW Numeric jest producentem przemysłowych ploterów frezujących sterowanych komputerowo. Plotery GW Numeric służą do obróbki tworzyw sztucznych, drewna, materiałów drewnopochodnych, metali kolorowych, kompozytów itp. Plotery mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle reklamowym, meblarskim, galanterii drzewnej, prototypowniach, modelarniach. Ciężki ploter frezujący typu KOLIBER służy do produkcji form wtryskowych. Plotery wyposażone są w autorski system sterowania Wincam, który daje operatorowi wiele możliwych strategii obróbczych, wizualizuje proces obróbczy, pozwala przerwać i wznowić pro

www: http://www.gwnumeric.pl

:: szczegóły

MIRPOL - Wyroby hutnicze, maszyny budowlane, autozłom, złom, serwis, stacja kontroli pojazdów, Graje

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży stali, materiałów budowlanych,tworzyw sztucznych, instalacji sanitarnych, skupu złomu.

www: http://www.mirpolspzoo.info

:: szczegóły

Solecka fabryka okien "Sożal"

SOLECKA FABRYKA OKIEN SOŻAL z siedzibą w Solcu Kujawskim, została założona w 1990 roku posiadając od samego początku istnienia charakter produkcyjny. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą stolarki budowlanej z tworzyw sztucznych. Procedury i standardy obowiązujące naszych dostawców półproduktów oraz monitorowanie jakościowe produkcji wyklucza dostarczenie na rynek produktu wadliwego o wątpliwej jakości. Ideą firmy było przez cały czas jak i jest obecnie dostarczenie swoim Klientom produktów najlepszej jakości spełniających wszystkie normy. Szybki rozwój firmy odbywa się dzięki młodej i

www: http://www.sozal.com.pl/

:: szczegóły

SITARSTWO - Sitarstwo, siatki, ogrodzenia, drut, drut kolczasty, systemy ogrodzeniowe, Biłgoraj, Kor

Firma Sitarstwo - Wyroby z Tworzyw Sztucznych Mieczysław Mazur jest kontynuatorem tradycji sitarskich rejonu biłgorajskiego sięgających XVII wieku. Swoją pozycję na rynku firma zawdzięcza doświadczeniu gromadzonemu już od trzech pokoleń. Obecnym właścicielem firmy jest Mieczysław Mazur który prowadzi ją nieprzerwanie od 1962 roku.

www: http://www.sitarstwo.info

:: szczegóły

Firma budowlana - Sklep andoryt.pl

Sklep Internetowy www.andoryt.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę materiałów z tworzyw sztucznych dla: budownictwa, ogrodnictwa i rolnictwa, wszelakiego rodzaju folie izolacyjne, ochronne, tunelowe, dachowe, kiszonkarskie. Zamówiony towar dostarczamy do klientów na terenie calego kraju Szczegóły na www.andoryt.pl

www: http://andoryt.pl/

:: szczegóły

WOMAKS - Profile, listwy, rozetki, podkładki, kątowniki, akcesoria wykończeniowe, Jędrzejów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WOMAKS istnieje od 1997r. Od początku 1998r. nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości profili wykończeniowych wytwarzanych z aluminium, mosiądzu jak również z tworzyw sztucznych.

www: http://www.profilealuminiowe.info

:: szczegóły

WIMABROK - Narzędzia do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych, Olsztyn

Firma powstała w 1995 roku. Rok później nawiązała współpracę z niemieckim koncernem AKE Knebel Co wiodącym na rynku niemieckim producentem wysokiej jakości narzędzi do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych.

www: http://www.sprzedaznarzedzi.info

:: szczegóły

Transformatory, cewki, dławiki , przetwórstwo tworzyw sztucznych

Transformatory toroidalne, cewki, dławiki, przetwórstwo tworzyw sztucznych, oświetlenie. Zajmujemy się również sprzedażą asortymentu oświetleniowego zewnętrznego oraz wewnętrznego. Sprzedajemy dzwonki, domofony, videodomofony.

www: http://www.elti.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0