« Strona Główna

toczenie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wypożyczalnia sprzętu, kujawsko-pomorskie, Serwisy branżowe, Meble, Narzędzia, Budowa domów, dolnośląskie, Cyklinowanie, Kowalstwo artystyczne, Usługi ogólnobudowlane, wielkopolskie, Ogrody, małopolskie, Inne, Bramy, ogrodzenia, Wiaty,


Cięcie Strumieniem Wody - Milex

Milex świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się cięcie strumieniem wody, frezowanie cnc, toczenie cnc i wiele innych. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki czemu usługi świadczmy na najwyższym poziomie. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Zapraszamy.

www: http://www.milex.net.pl/

:: szczegóły

Rigotechnik - usługi CNC

Firma Rigotechnik świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W ofercie znajduje się toczenie CNC, frezowanie CNC, szlifowanie, wiercenie, spawanie metodami MIG/MAG i TIG4 oraz wiele innych. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

www: http://https://rigotechnik.pl/

:: szczegóły

Kostka brukowa, bruk - idealne otoczenie Twojego Domu

Hurtowania kostki brukowej online kostkaGT.pl. Kostka brukowa to idealny pomysł na zmianę przestrzeni wokół domu. Oferujemy szeroką paletę kształtów, barw, struktur i wielkości kostki brukowej, co powoduje że ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, więc przestrzeń wokół domu możemy kształtować na wiele sposobów.

www: https://kostkagt.pl/

:: szczegóły

Nowe domy pod Poznaniem

Mieszkania w Biedrusku są proponowane przez firmę DAG posiadającą spore doświadczenie w budowaniu domów. Biedrusko, ulokowane na północ od Poznania, jest dobrze skomunikowane z miastem. Nowe mieszkania pod Poznaniem cieszą się współcześnie sporym uznaniem. Taką decyzję podejmują często osoby, które cenią niesamowity klimat oraz malownicze otoczenie. Mieszkania w Biedrusku będą świetnym rozwiązaniem dla takich osób, łączą one nowoczesność z tradycyjnym stylem.

www: http://mieszkaniawbiedrusku.pl/

:: szczegóły

Zakład Tokarski - usługi CNC Bydgoszcz

Zakład Tokarski świadczy szeroki zakres usług CNC na terenie Bydgoszczy i Inowrocławia. W swojej ofercie posiada: cięcie laserem, cięcie wodą, frezowanie CNC, gięcie blach, toczenie CNC. Specjalizuje się także w wykonywaniu remontów maszyn budowlanych za pomocą wytaczarki przenośnej.

www: http://www.zaklad-tokarski.pl/

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach

Jandach to deweloper specjalizujący się w realizacji domów jednorodzinnych oraz lokali w zabudowie szeregowej. Obecnie trwają prace nad powstaniem zlokalizowanego pod Poznaniem Osiedla Bliskiego. Powodzenie osiedli budowanych przez Jandach polega na połączeniu świetnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem do Poznania oraz otoczeniem przyrody i miejscami do rekreacji. Dodatkowo klientów kusi rozsądna cena i praktyczne układy mieszkań.

www: http://jandach.pl/

:: szczegóły

Tarasy

Nad podziw pomocne zalecenia w obszarze aranżacji podłoża da się odszukać na naszej witrynie www pod nazwą natarasie. Prezentujemy tutaj między innymi różnego typu pomysły, jak wykorzystując odpowiednie płyty chodnikowe można niepomiernie przyozdobić otoczenie. Przy tym ci, jacy posiadają własne tarasy także posiądą na niniejszej stronie pełno praktycznych rad w analogicznych kwestiach.

www: http://natarasie.com/

:: szczegóły

Metaloplastyka, balustrady, ogrodzenia

Firma Jan Burkat produkuje metalowe artykuły do domu i ogrodu: balustrady, świeczniki, świeczniki metalowe, meble metalowe, poręcze, latarnie, regały, wyroby ze stali nierdzewnej, balkony. Inne usługi świadczone przez firmę: obróbka blach zwykłych, nierdzewnych, blach do emaliowania, cięcie, gięcie, wykrawanie, tłoczenie, malowanie proszkowe, spawanie MIG/MAG; TIG, toczenie, frezowanie, gwintowanie.

www: http://www.burkat.pl/

:: szczegóły

Stigma

Zakład narzędziowy STIGMA S.C. powstał w 1995 roku w Łodzi. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi, form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, ostrzeniu narzędzi. Wykonujemy również regenerację narzędzi.

www: http://zakladnarzedziowy.com.pl

:: szczegóły

MIKULSKA-KLINKIER - cegły, płytki elewacyjne, bruk klinkierowy, cegĹ

Każdy dom i otoczenie wokół niego powinno nas cieszyć i napawać dumą że udało się na mam spełnić jakąś cząstkę naszych marzeń a my ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić państwa pragnienia i marzenia.

www: http://www.mikulska.pl/

:: szczegóły

Tanie usługi tokarskie, Wrocław i okolice

Jesteś zainteresowany kompleksową usługą toczenia z zakresu obróbki skrawaniem we Wrocławiu lub jego okolicach? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Dzięki niewielkim kosztom własnym i braku zbędnej biurokracji proponujemy Ci niskie, konkurencyjne ceny. Do wykonania zlecenia używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, a to w połączeniu z naszą wieloletnią praktyką gwarantuje solidne wykonanie i zadowolenie kontrahenta. Zapraszamy wszystkich gorąco do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

www: http://techrom.net.pl

:: szczegóły

Montaż ogrodzeń Bielsko

Firma Usługowa Karlos Czesław Kozubek Skoczów producent ogrodzeń stalowych, bram stalowych. Wykonujemy również montaż ogrodzeń stalowych, metalowych, siatkowych, betonowych, kutych, drewnianych innych producentów oraz spawanie, toczenie, ocieplanie fundamentów, malowanie dachów, roboty ziemne.

www: http://www.ogrodzenia-karlos.pl

:: szczegóły

Frezowanie konwencjonalne

Powłoki cynkowe ochraniają warstwę zewnętrzną metalu w rezultacie ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Metody obróbki skrawaniem to na przykład: frezowanie, toczenie, wiercenie, rozwiercanie, powiercanie, przeciąganie i przepychanie oraz struganie i dłutowanie.

www: http://www.frezowanie-konwencjonalne.com.pl

:: szczegóły

Toczenie

Powłoki cynkowe zabezpieczają metal na skutek ich anodowego rozpuszczania się w ogniwie korozyjnym. Płaszczyzny z łatwym dostępem dla narzędzia są często poddawane frezowaniu głowicami frezowymi, rzadziej frezami walcowymi. W dzisiejszych czasach najczęściej stosowane frezarki to: wertykalne, poziome, uniwersalne, do drzewa, do kół zębatych, do gwintów.

www: http://www.toczenie-konwencjonalne.com.pl

:: szczegóły

Toczenie stożków

CNC to system sterowania numerycznego, wyposażony w mikrokomputer, który da się odpowiednio do potrzeb interaktywnie ustawić. Dużą wartością obrabiania plastycznego na zimno są ulepszone właściwości mechaniczne oraz ogromna wszechstronność. Metody obróbki skrawaniem to między innymi: frezowanie, toczenie, wiercenie, rozwiercanie, powiercanie, przeciąganie i przepychanie oraz struganie i dłutowanie.

www: http://www.toczenie-stozkow.com.pl

:: szczegóły

Toczenie gwintów

W obróbce skrawaniem metali wykorzystuje się różne obrabiarki, w zależności od tego, jaki efekt końcowy pragniemy otrzymać. Toczenie wykonuje się poprzez wprawianie wybranego obiektu w ruch obrotowy, a w dalszej kolejności skrawanie jego powierzchni urządzeniem obróbczym. Cechą charakteryzującą przygotowywanie form wtryskowych jest konieczność nanoszenia poprawek, wchłaniających znaczną część zaprojektowanego dochodu.

www: http://www.toczenie-gwintow.com.pl

:: szczegóły

Frezowanie współbieżne

Obrabianie na tokarce nazywa się toczeniem. Pracowanie przy obróbce skrawaniem metali, tak jak we wszystkich innych profesjach, wiąże się z ryzykiem. Pokrycie galwaniczne ma za zadanie uzyskanie funkcjonalnego wyglądu dekoracyjnego oraz uzyskanie wytrzymałości korozyjnej techniką kąpieli w bębnach, kielichach albo na zawieszkach.

www: http://www.frezowanie-wspolbiezne.com.pl

:: szczegóły

Metali

Indywidualne podejście do klienta - wykorzystywanie nowoczesnych technologi. Plastikon - obróbka metali, wyżarzanie, ulepszanie cieplne stali, polerowanie powierzchni metalowych. Zwrotnice, koła pasowe, toczenie tarcz. Hartowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie, frezowanie i toczenie Kraków. Polerowanie powierzchni metalowych, regeneracja części - toczenie tarcz, szlifowanie płaszczyzn. Frezowanie, spawanie - konstrukcje stalowe, toczenie, hartowanie i naprawa maszyn produkcyjnych.

www: http://www.plastikon.combiz.pl/

:: szczegóły

Konieczny, zakład stolarski, wyroby drewniane, lampy, tralki, wyroby d

Zakład stolarski Konieczny - w ofercie galanteria drzewna, tokarstwo i toczenie w drewnie. Atrakcyjne wyroby drewniane, drewniane meble ogrodowe, gadżety reklamowe, świeczniki drewniane, lampy stylowe i szopki bożonarodzeniowe. Zakład stolarski - ładne świeczniki, kwietniki, wyroby drewniane.

www: http://www.konieczny-drewno.pl/

:: szczegóły

Ogrodownia - Projektowanie zieleni

Ogrodownia to dział Pracowni Sztuki Ogrodowej, specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych na terenie całego kraju. Zajmuje się sporządzaniem projektów architektury krajobrazu i ich realizacją, inwentaryzacją zieleni, rewaloryzacją ogrodowo-parkowych założeń historycznych oraz doradztwem z zakresu architektury krajobrazu. Do realizacji Ogrodowni należą m.in. plac wypoczynkowy w Parku Ujazdowskim w Warszawie, zieleń na dachu centrum handlowego Arkadia w Warszawie, a także otoczenie osiedli mieszkaniowych Słoneczny Skwer, Pegaz, Lazurowa Dolina czy Osiedle Słonec

www: http://www.ogrodownia.pl/

:: szczegóły

Pak-Glowacz - projektowanie zieleni

Pracownia architektury krajobrazu Głowacz to zespół kreatywnych projektantów posiadających duże doświadczenie w aranżacji ogrodów, parków, skwerów oraz innego rodzaju terenów zieleni. Uważamy, że zieleń przed siedzibą firmy jest jej wizytówką. Dobrze zaaranżowane otoczenie firmy podnosi jej renomę i przyciąga klientów. Nasi projektanci z przyjemnością zaprojektują otoczenie firmy, tak aby spełniał wszystkie Państwa wymagania.

www: http://www.pak-glowacz.pl/

:: szczegóły

Cięcie elektroerozyjne

Narzędziownia jest częścią Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Amstal znajdującego się w Giebułtowie koło Krakowa. Firma oferuje takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie detali i możliwość ich zwizualizowania w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji: począwszy od projektu aż do prób wdrożeniowych.

www: http://www.narzedziownia24.pl/

:: szczegóły

ZEK - Usługi ślusarskie, usługi tokarskie, częsci do maszyn, elementy toczone, frezowanie, Warszawa

Zakład tokarsko ślusarski,produkcja seryjna i jednostkowa części do maszyn pakujących,toczenie,frezowanie,ślusarstwo,konstrukcje stalowe,bogaty park maszynowy,obróbka,skrawanie,tokarstwo i inne usługi.

www: http://www.zaklad-tokarsko-slusarski.info

:: szczegóły

AL-Inox :: usługi spawalnicze, toczenie, frezowanie, spawanie i montaż

Specjalizujemy się w usługach spawalniczych wszelkiego rodzaju oraz realizacji indywidualnych projektów klientów. Realizujemy nietypowe zlecenia. Spawamy zbiorniki oraz naczepy aluminiowe, wykonujemy konstrukcje stalowe Spawamy metale kolorowe takie jak aluminium, miedź, brąz, stal nierdzewna, wszelkie odlewy stalowe, żeliwne i aluminiowe. Toczymy i frezujemy. Regenerujemy części samochodowe. Wykonujemy balustrady. Szybki czas realizacji oraz precyzja wykonania to nasze główne atuty. Konkurencyjne ceny.

www: http://www.al-inox.neostrada.pl/

:: szczegóły

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 4 0 0