« Strona Główna

termostaty - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogrzewanie, Inne, Armatura sanitarna, lubuskie, Alarmy, Inne,


Termostat elektroniczny - sklep.enerzon.pl

Sklep internetowy sklep.enerzon.pl powstał z myślą o klientach szukających efektywnych sposobów na oszczędzanie energii przy jednoczesnym zachowaniu komfortu życia. Jednym z takich sposobów jest korzystanie z elektronicznych termostatów, które pozwalają na precyzyjne zaprogramowanie działania instalacji grzewczej, zgodnie z potrzebami domowników.

www: http://sklep.enerzon.pl/

:: szczegóły

Fib air

"BH-Res" Sp.J. jest biurem handlowym z długoletnim doświadczeniem. Od początku udało nam się zawrzeć korzystne kontrakty z kilkoma producentami materiałów instalacyjnych. Od kilku lat zajmujemy się wytwarzaniem takich produktów jak kanały wentylacyjne z wełny szklanej czy przewody elastyczne. Jeśli będą chcieli Państwo nabyć termostaty pokojowe, to również zapraszamy. W obszernej ofercie, którą prezentujemy znajdują się również anemostaty i kratki wentylacyjne. W razie wątpliwości dotyczącej stosowania materiałów nasi inżynierowie chętnie Państwu pomogą.

www: http://www.bh-res.pl/

:: szczegóły

Hydrostop - armatura sanitarna

Jesteśmy firmą handlową a jednocześnie producentem armatury sanitarnej przeznaczonej dla obiektów użyteczności publicznej. Działamy na rynku od 1995 roku. Oferujemy między innymi takie produkty jak baterie czasowe, mieszacze termostatyczne, baterie elektroniczne, baterie lekarskie, baterie gastronomiczne, urządzenia ze stali nierdzewnej, uchwyty dla niepełnosprawnych oraz natryski bezpieczeństwa.

www: http://www.hydrostop.com.pl/

:: szczegóły

AQUA-Grupa SBS sp. z.o.o -Technika Grzewcza-

Witamy w sklepie AQUA Technika Grzewcza. Dzięki temu sklepowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niskie ceny towarów oraz szybkie terminy dostarczenia zamówionych przesyłek. Nasza firma od lat zapewnia kompleksowe doradztwo techniczne i sprzedaż urządzeń potrzebnych w technice grzewczej. Posiadamy dział techniczny zapewniający pomoc inżynierów techniki grzewczej z wieloletnim doświadczeniem.

www: http://aquagrzewcza.pl/

:: szczegóły

Hurtownia - sklep internetowy - bezpieczny dom, alarmy, monitoring TV.

Ogromy wybór urządzeń elektronicznych do zabezpieczania i sterowania inteligentnym domem. Zapraszamy do współpracy instalatorów oraz klientów indywidualnych. W sklepie znajduje się ponad 7000 produktów takich jak: termostaty, czujniki czadu, czujniki dymu, domofony, videodomofony, dzwonki bezprzewodowe, systemy alarmowe, monitoring przemysłowy, kamery, rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności.

www: http://www.sklep.e-system.com.pl

:: szczegóły

Urządzenia, zawory regulacyjne, wentylatory, automatyka ciepłownicza, przemysłowa, Rzeszów

Prowadzimy wykonawstwo w branży sanitarnej (instalacje i sieci sanitarne, technologie kotłowni, wymiennikowni i hydroforni, stacje uzdatnianie wody itp.), zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Wykonujemy również projekty w pełnym zakresie w branży sanitarnej oraz kosztorysy robót budowlanych - wszystkie branże.

www: http://www.siecisanitarne.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0