« Strona Główna

technologie budowlane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Chemia budowlana, Hale magazynowe, Katalogi budowlane, Usługi ogólnobudowlane, Remonty, Osuszanie budynków, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, mazowieckie, Inne,


Ocieplanie Pianą Pur

Firma Pakosz PPHU S.C realizuje inwestycje jako podwykonawca generalnych wykonawców, wykonując całościowe (od A do Z) prace remontowo-wykończeniowe z własnego i z powierzonego surowca na terenie całego kraju. Naszą jednostkę promuje wysoka jakość prac i terminowość. Dzieła praktykujemy w oparciu o najnowsze technologie z zakresu prac wykończeniowych. Biznes zarządza grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników z kilkuletnim stażem pracy. Poza wyżej przytoczonymi pracami specjalistycznymi firma wykonuje dodatkowo prace z zakresu:ocieplenia pianą pur, usługi budowlane.

www: http://pianaizolacja.pl/

:: szczegóły

Budowanie, domy jednorodzinne Poznań

Domy jednorodzinne budujemy od ponad 15 lat, stawiając na nowoczesne technologie budowlane i niezawodność prac. Naszym Zleceniodawcom zapewniamy kompleksową obsługę od projektu domu na zamówienie, poprzez kupno działki, prac budowlanych aż do wykończenia wnętrza. Usługi realizujemy w Poznaniu i okolicach.

www: http://www.budocomplex.com.pl/

:: szczegóły

Nanostone - Chemia budowlana I impregnaty I nanotechnologia - Strona s

Impregnaty i środki czyszczące dla budownictwa. Nanotechnologie i innowacje budowlane.

www: http://www.nanostone.pl/

:: szczegóły

LECHBUD Usługi remontowo-budowlane - Warszawa

Firma "L E C H B U D" zatrudnia aktualnie dwunastu pracowników - podstawowy zespół - z pełnymi kwalifikacjami i praktyką zawodową. Średni czas zatrudnienia przypadający na jednego pracownika wynosi 17 lat. Wykonujemy prace m.in: tynkarskie, malarskie, glazurnicze, ślusarskie, stolarskie, dekarskie, ścianki, inst. sanitarne, inst. elektryczne (wszystkie technologie, pomiary i przeglądy 5 letnie, usuwanie awarii.

www: http://www.wyremontuj-dom.pl/

:: szczegóły

Konstrukcje stalowe.Materiały, technologie,aktualności.

Konstrukcje z wyrobów hutniczych . Informacje na temat elementów stalowych. Ponadto tematy poświęcone materiałom technologiom z branży budowlanej o specjalności konstrukcje metalowe.Dodaj swoją stronę internetową do naszego katalogu firm. Na stronie dodatkowo znajdziesz opisy programów CAD oraz informacje na temat zastosowania w firmie. Recenzje sprzętu maszyn stosowanych przy wyrobie konstrukcji aluminiowych. Informacje na temat zabezpieczenie przeciwogniowego elementów stalowych . Konstrukcje stalowe to między innymi: hale stalowe , kioski, trybuny stadionów, mosty, budynki socja

www: http://www.konstrukcjestalowe.info/

:: szczegóły

Materiały budowlane

Invest-Plus to profesjonalna firma inwestycyjna w zakresie budownictwa i projektu. Kompleksowa obsługa, nadzór i koordynacja robót. Na stronie można zamówić materiały budowlane: dachy, posadzki, izolacje. Szeroki wybór zapraw murarskich, fug, ścianek.

www: http://www.invest-emarket.pl/

:: szczegóły

WAGSBO - Usługi ogólnobudowlane Łódź, montaże,remonty,przewierty w żelbecie

Jesteśmy firmą budowlano-instalacyjną działającą na rynku od 1991r. Zatrudniamy pracowników w różnych specjalnościach z dużym doświadczeniem, pozwalających na wykonanie robót o wysokiej jakości dla bardzo wymagających inwestorów. Posiadamy własne zaplecze produkcji pomocniczej stolarnię, ślusarnię oraz bazę transportową. Nasza firma specjalizuje się w robotach ogólnobudowlanych i instalacyjnych. Brygadami budowlanymi kierują kierownicy z wieloletnim stażem pracy oraz oczywiście z uprawnieniami budowlanymi, znający nowe technologie i trend na rynku budowlanym i architektonicznym wystroju

www: http://www.wagsbo.pl/

:: szczegóły

rem-bud, usługi remontowo-budowlane

Jesteśmy profesjonalną firmą projektowo-remontową z dwudziestoletnimi tradycjami. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z remontem, modernizacją i adaptacją mieszkań i lokali usługowych, a także ich restauracją. Prowadzimy fachowe doradztwo połączone z pełną realizacją projektów aranżacyjnych. Kooperujemy z firmami niezbędnymi do realizcji zamierzonych przedsięwzięć. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które w połączeniu z rzetelnością i wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziomie, na pierwszy

www: http://www.xn--usugi-rembud-ecc.pl/

:: szczegóły

Chemia budowlana

Profesjonalny portal internetowy o chemii budowlanej. Informacje, wiadomości, porady, nowości na rynku, produkty, technologie, systemy, filmy, instrukcje, cenniki, adresy, hurtownie. Ponadto specjalne podstrony dla hurtowników, wykonawców, architektów. Sondaże, porównania, cenniki.

www: http://www.chemiabudowlana.info/

:: szczegóły

blog budownictwo inżynieryjne

Witam na mojej stronie o nowoczesnym budownictwie. Jest to blog o szeroko pojętym budownictwie. Pomimo wszechobecnego kryzysu budownictwo inżynieryjne ma się dobrze. Według PMR w ocenie koniunktury firmy budowlane są w bardziej krytycznym stanie niż przedtem, ale jest to głównie spowodowane opóźnieniami w większych przetargach inżynieryjnych, a nie kryzysem finansowym. Polecam i zachęcam - nowoczesne budownictwo, budownictwo inżynieryjne, budynki wzorowane na naturze, nowoczesna architektura, nowoczesne technologie budownictwa - to wszystko znajdziesz na moim blogu.

www: http://www.f.nooo.pl/

:: szczegóły

Izolacja dachów, fundamenty izolacja - aqua-tech.com.pl

Wykrywanie przecieków z centymetrową dokładnością oraz monitorowanie stanu izolacji na dachach. Naszym klientom oferujemy izolacje, osuszanie, hydroizolacje, osuszanie budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.

www: http://www.aqua-tech.com.pl/

:: szczegóły

Usługi Budowlane Żory - Firma Budowlana Żory

Firma Usługi Budowlane Jarosław Wagner rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Specjalizujemy się w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców śląska, a w szczególności powiatu żorskiego.Systematycznie uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach renomowanych producentów materiałów budowlanych, dzięki którym nowoczesne technologie nie są nam obce. Naszym klientom gwarantujemy rzetelną i solidną, a także szybką realizację zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług budowlanych

www: http://www.uslugi-budowlane.org/

:: szczegóły

Dom tradycyjny

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych jako inwestor zastępczy oraz generalny wykonawca. DOM TRADYCYJNY sp. z o.o. to firma promująca tylko sprawdzone i kompletne technologie budowlane w oparciu o materiały takie jak: ceramika, stal, drewno, kamień w powiązaniu z klasycznym wzornictwem i estetyką dającą efekt nie budzący złudzeń.

www: http://www.domtradycyjny.pl/

:: szczegóły

WOLIMPEX - Inwestycje budowlane, materiały budowlane, chemia budowlana, roboty budowlane, Gliwice

ROBOTY INWESTYCYJNO - BUDOWLANE: Budowa domków jednorodzinnych pod klucz i garaży; Budowa hal produkcyjnych, szkół, itp. ROBOTY REMONTOWE: Murarsko-tynkarskie, płytkarskie, ciesielskie, zbrojarskie i betonowe, dekarsko-blacharskie; Podłogowe, posadzkowe wykładziny PCV, dywanowe, Malarsko-tapeciarskie w tym nowe technologie natryskowe; Montaż stolarki PCV; Montaż stolarki drewnianej.

www: http://www.firma-inwestycyjno-budowlana.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0