« Strona Główna

technika - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
dolnośląskie, Usługi szklarskie, Kominki, śląskie, mazowieckie, Kolektory słoneczne, świętokrzyskie, Budowa domów, Meble, Remonty, Instalacje elektroniczne, Budownictwo wodne, Narzędzia, Budownictwo drogowe, Bojlery, Budownictwo mieszkaniowe, Tworzywa sztuczne, Ogrzewanie, Artykuły sanitarne, Hale magazynowe, lubuskie, Kotły, małopolskie, Baseny, Maszyny budowlane, Ogrodzenia, Drzwi, Klimatyzacje, Alarmy, Sklepy on-line,


Wiercenie i ciecie technikami diamentowymi. Robot wyburzeniowy.

Wiercenie i cięcie w betonie oraz kamieniu, wiertnicami oraz linkami diamentowymi. Prace wyburzeniowe w zagrożeniach lub trudno dostępnych miejscach, robotem zdalnie sterowanym. Nie ma dla nas trudnych prac. Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów.

www: http://https://wierceniewbetonie24.pl

:: szczegóły

GEOGROUP Konrad Wanik

Firma Geogroup posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, które wraz z ciągłym rozwojem oraz poszerzaniem zakresu działalności pozwala na kompleksową realizację prac związanych z obróbką betonu.

www: http://https://wanik-technikadiamentowa.pl/

:: szczegóły

SzklarzBochnia.pl

Profesjonalny i solidny zakład szklarski Szklarzbochnia.pl pragnie zaprezentować swoją bogata ofertę usług szklarskich. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje szkła, które możemy obrobić dowolnie wybranymi technikami. Wykonujemy szyby okienne, drzwiowe, prysznicowe, antywłamaniowe, szkło lacobel, lacomat, matowe, szklane balustrady, podstopnice, półki oraz lustra.

www: http://szklarzbochnia.pl/

:: szczegóły

Wiercenie otworów w betonie wiertnicą techniką diamentową

Wykonuje Wiercenie otworów w betonie wiertnicą techniką diamentową ,stropy ,ściany ,beton ,fundamenty Technika diamentowa jest obecnie najnowocześniejszą metodą wykonywania przejść,przepustów i otworów miedzy innymi dla instalacji elektrycznych,wodnych,grzewczych,gazowych jak również pod wentylacje,kanalizacje,klimatyzacje itp ,Zakres wiercenia od 20 do 250 mm ,Wyburzanie ścian budynków ,skuwanie kucie betonu ,wycinanie otworów w ścianach , rozbiórka ,demontaż, Lublin i okolice Do 100 km

www: http://wiercenielublin.dzs.pl

:: szczegóły

REGESS ENERGY - Technika grzewcza i sanitarna Jelenia GĂłra

esteśmy dynamiczną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii na rynku belgijskim, francuskim, niemieckim i polskim. Dostarczamy najwyższej jakości systemy przetwarzania energii słonecznej

www: http://www.regessenergy.pl/

:: szczegóły

Mava Sp. z o.o. firma budowlana Jelenia GĂłra

Firma Mava Sp. z o.o. powstała w 2011 r. Wykonujemy projekty domów mieszkaniowych i komercyjnych na terenie Unii Europejskiej. Budujemy " Pod klucz", konstrukcje żelbetowe, technika grzewcza, tynkowanie oraz murowanie. Skontaktuj się z nami a bezpłatnie wycenimy twoje zapytanie

www: http://mava.com.pl/o-firmie

:: szczegóły

Cięcie betonu

Cięcie betonu techniką diamentową GEOGROUP

www: http://geogroup.pl/technika-diamentowa/ciecie-betonu/

:: szczegóły

Szlifowanie Betonu

Szlifowanie betonu i inne usługi techniką diamentową - GEOGROUP

www: http://geogroup.pl/technika-diamentowa/szlifowanie-betonu/

:: szczegóły

Geolog badania gruntu geotechnika tel. 513-802-168 Bochnia TarnĂłw Kra

Jako firma geologiczna zajmujemy się wykonywaniem wierceń badawczych i na ich podstawie określamy warunki gruntowo-wodne jakie występują w podłożu. Wykonujemy badania geologiczne wraz z opracowaniem opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego lub dokumentacji geologiczno-inżynierskiej.

www: http://geoniec.pl/

:: szczegóły

Zakład Ogólnobudowlany Dariusz Więckowski

Firma działająca na rynku budowlanym pod nazwą Zakład Ogólnobudowlany Dariusz Więckowski jest przedsiębiorstwem usługowym specjalizującym się w realizacji całościowych zamówień z zakresu budowy oraz renowacji przeróżnych budynków. Prezentowany usługodawca działa na rynku od 1996 roku, więc może pochwalić się niezwykle dużym doświadczeniem, które razem ze zdobytą wiedzą i stosowanymi technikami przekłada się na jak najlepszy poziom obsługi konsumenta. Oferta budowlana i remontowa jest adresowana

www: http://zodw.com.pl/

:: szczegóły

EKO-PIEC Systemy Grzewcze

Od początku swojej działalności, tj. od roku 1994, firma koncentruje się na kompleksowych rozwiązaniach w dziedzinie nowoczesnej techniki grzewczej i sanitarnej przenosząc na rynek najlepsze światowe rozwiązania takich produktów jak: kotły c.o., grzejniki, instalacje, automatyka, armatura i ceramika sanitarna, ogrzewanie podłogowe, elektryczne i gazowe podgrzewacze wody, pompy, termokominki i wielu innych.

www: http://www.eko-piec.eu/

:: szczegóły

Polandi.eu - technika grzewcza i solarna, akcesoria instalacyjne

Energia słoneczna może dzisiaj być z powodzeniem wykorzystywana także w domach i mieszkaniach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości panele słoneczne, które po zamontowaniu mogą ogrzać wodę użytkową, ogrzać mieszkanie czy też w wypadku paneli fotowoltaicznych wyprodukować prąd. Sprzedajemy również eko piece i kominki na pellet. W ofercie mamy też różnego typu akcesoria instalacyjne i produkty techniki sanitarnej.

www: http://www.polandi.eu/

:: szczegóły

KER+3MR - Technika aluminiowo-szklana

Profesją firmy KER+3MR jest produkcja dachów szklanych i drzwi przesuwnych. Kluczowym elementem jest zastosowanie wiodących technologii by cieszyć się niezawodnością i stylem przez . Robimy ekspertyzy, wykonanie wszelkich detali również przy pełnej współpracy z autorami projektów. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, którzy świetnie radzą sobie nawet w trudnych sytuacjach. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania nie dające państwu spokoju dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefon

www: http://www.ker3mr.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Bełchatów

Skontaktuj się z naszym doradcą, telefonicznie, e-mailowo lub osobiście a wyceni on dla Ciebie najodpowiedniejszy zestaw kolektorów solarnych. Montujemy tylko solary sprawdzonych firm takich jak Buderus. Latem zapotrzebowanie jest pokrywane nawet z nawiązką. Wykorzystaj bez wahania to co daje Ci natura w każdym zakątku Polski, w każdym województwie. Montujemy kolektory słoneczne w Bełchatowie, solary w Piotrkowie Trybunalskim, instalacje solarne w Pajęcznie oraz zestawy solarne w Radomsku.

www: http://www.kolektory-sloneczne.biz

:: szczegóły

TopZinc - zabezpieczenie prętów zbrojeniowych przed korozją

TopZinc to produkty służące do ochrony przeciw korozji stali zbrojeniowej w betonie. Produkty TopZinc tworzą system zabezpieczania antykorozyjnego zbrojenia oparty na metodzie traconej anody. Ochrona antykorozyjna zbrojenia z wykorzystaniem produktów TopZinc obniża koszty renowacji konstrukcji betonowych nawet o 15%. W skład systemu antykorozyjnego TopZinc wchodzą dwa produkty: TopZinc R i TopZincR+, polecane w zależności od możliwości dostępu do zbrojenia, które chcemy chronić. Produkt TopZinc zalecany jest w takich zastosowaniach jak hydrotechnika, prefabrykaty, mosty, obiekty morskie i inne

www: http://topzinc.pl

:: szczegóły

GeoPlus - Badania Geologiczne i Geotechniczne Piotr Zawrzykraj

Specjalizujemy się w ocenie stanu środowiska gruntowo-wodnego na drodze badań geologiczno-inżynierskich oraz geotechnicznych. Wykorzystujemy przy tym specjalistyczny sprzęt jakim jest wiertnica geologiczna, sonda statyczna CPT, ręczne świdry okienkowe, sonda dynamiczna DPL (SLVT), płyta VSS i inne.

www: http://www.geoplus.com.pl/

:: szczegóły

baterie słoneczne

Trwa dwudziesty pierwszy wiek i każdego typu urządzenia elektroniczne są dzisiaj w powszechnym użyciu. Trzeba uświadomić sobie, że istnienie bez wielu z nich byłoby trudne i mogło by się wydawać niemożliwe. W końcu używamy ich przez większość naszego życia, dzień w dzień. Podobnie sprawa ma się z wieloma nowinkami technicznymi, które na dobre wpisały się w nasze życie. Technologia w ubiegłych latach uczyniła istotne postępy i na pewno będzie tak się działo w dalszym ciągu.

www: http://portal-technik.info.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne

Czysta, darmowa, bezpieczna dla środowiska energia słoneczna teraz tańsza w inwestycji o 45%. Stała się możliwością znacznego obniżenia domowych rachunków i poprawienia komfortu życia własnego, a także tego wokół nas, o którym nie powinniśmy zapominać.

www: http://www.baron.com.pl/technika-all.php?page=18

:: szczegóły

Rentix - TECHNIKA GRZEWCZA I INSTALACYJNA www.rentix24.pl

- instalacje grzewcze - instalacje sanitarne - instalacje gazowe - instalacje ogrzewania podłogowego - udrażnianie kanalizacji - montaż kuchenek gazowych - montaż baterii, umywalek, wanien, ubikacji, kabin prysznicowych(biały montaż) - kotłownie z różnych źródeł ciepła(pompy ciepła) - biały montaż - bufory/zasobniki ciepła - kotłownie na gaz, paliwa stałe, i inne - kominki z płaszczem wodnym - kolektory słoneczne - montaż kotłów jedno i dwu-funkcyjnych - i wiele innych

www: http://www.rentix24.pl/

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne Kielce

Wg dyrektywy Unii Europejskie wszystkie domy sprzedawane czy wynajmowane muszą posiadać świadectwa energetyczne. Takie posunięcie ma za zadanie zwiększenie efektywności gospodarowania energią powodując zmniejszenie zużycia energii oraz w dłuższej perspektywie ochronę środowiska. Niebagatelne znaczenie fakt ten także odgrywa dla projektantów, zarządców nieruchomości czy wykonawców, którzy muszą konkurować parametrami wykonania usługi.

www: http://projekt-technika.pl/

:: szczegóły

Producent materacy

Szukasz eksperta od urządzania wnętrz użytkowych? Spotkasz go w marce Hilding, wytwórcy materacy obsługującego hotele krajowe i zagraniczne. Stworzona przez Hilding linia mebli hotelowych charakteryzuje się różnorodnymi technikami poprawiającymi wygodę korzystania a jednocześnie stonowaną szykownością. Łóżka hotelowe, szczególnie łóżka kontynentalne będą nie tylko elementem odpoczynku ale głównie spowodują, że klienci hoteli poczują się wyjątkowo.

www: http://www.hotel-expert.pl

:: szczegóły

Geotechnika i geofizyka, Kraków, informacje

Informacje na temat badań geotechnicznych wykonywanych w celu określenia warunków posadowienia budynków, budowli ziemnych, nawierzchni drogowych i innych.   Badania w zakresie obsługi geologicznej budowy, dokumentacje i ekspertyzy geotechniczne. Galeria zdjęć z wierceń geologicznych i geotechnicznych.

www: http://www.geolog.malopolska.pl/

:: szczegóły

Wyposażenie Łazienek Stalowa Wola, Chełm, Puławy

Wyposażenie łazienek - Andbud Salon Łazienek założony w 1994r w mieście Tarnobrzeg. Profil działalności to handel w branży: wyposażenie łazienek, technika grzewcza i instalacyjna. W ofercie płytki ceramiczne i armatura łazienkowa. Płytki ceramiczne znanych marek. Salon Łazienek - Lublin, Mielec, Rzeszów, Chełm. Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Zamość, Kraśnik, Puławy, Warszawa. Zapraszamy po ogrzewanie, grzejniki, glazura, terakota i inne wyposażenie łazienki.

www: http://www.and-bud.com.pl/

:: szczegóły

ONYX Odwierty w betonie. Wiercenie w betonie. Cięcie betonu.

Onyx Technika diamentowa to stabilna rozwijająca się firma. Specjalizuje się w diamentowym cięciu betonu i wierceniu we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych. Wiemy jak ważna jest organizacja pracy na budowie, dlatego zawsze staramy się naszą część wykonać sprawnie, szybko i schludnie. Jedynym śladem naszej obecności na budowie zostaje nasza praca. Wiercenie w betonie wykonujemy bezpyłowo, sprzętem renomowanej firmy HILTI, co gwarantuje skuteczność wiercenia praktyczne w każdym podłożu

www: http://www.odwiertywbetonie.pl/

:: szczegóły

Lineman - energetyka i elektrotechnika

Doradzamy, projektujemy i realizujemy projekty w zakresie instalacji elektroenergetycznych i słaboprądowych. Konserwujemy systemy elektroenergetyczne, infrastruktury teletechnicznej i systemów zabezpieczenia technicznego.

www: http://lineman.pl

:: szczegóły

Zakład Zawiesi i Systemów Podnoszenia

Zakład Zawiesi i Systemów Podnoszenia powstał w 1996 roku. Specjalizujemy się w technikach podnoszenia. Produkujemy zawiesia linowe, łańcuchowe, pasowe. Posiadamy personel przeszkolony w fabryce uchwytów, biuro projektowe i park maszyn.

www: http://www.szakle.pl

:: szczegóły

Renowacja drewna

Prezentujemy Państwu naszą stronę, na której znajdziecie szeroki wachlarz produktów do konserwacji oraz renowacji powierzchni drewnianych. Zapewniamy produkty najlepszych firm - włoskich i polskich. Oferujemy Państwu lakiery do drewna, impregnaty ochronne (w tym ogniochronne), zabezpieczenia (przed działaniem ognia, grzybów, owadów i pleśni), oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://technikastolarska.pl

:: szczegóły

Roboty drogowe Gdynia

Rewers prowadzi prace melioracyjne: odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów oraz roboty ziemne i drogowe, w tym budowa mostów, przepusty, jazy. Hydrotechnika, melioracje, niwelacja terenu. Działamy też w zakresie: remonty elektrowni wodnych, zbiorniki retencyjne, nawodnienia.

www: http://www.rewers.combiz.pl/

:: szczegóły

:: Hydroizolacja Bezpowłokowa :: Beton Wodoszczelny :: Technika Betonu

Firma Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o działa na rynku polskim od 1999 roku. Zadaniem spółki TBW oferującej swe usługi na terenie całego kraju, jest pomoc w konstruowaniu i wykonaniu obiektów wykonanych w technice betonu wodoszczelnego.

www: http://www.tbw.com.pl/

:: szczegóły

kotly.com - Technika grzewcza, kotły c.o., grzejniki, pompy Kotły cent

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem Techniki Grzewczej z wieloletnim doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb Kotły, Kolektory słoneczne oraz Grzejniki Centralnego Ogrzewania, a także wszelki osprzęt. Proszę przejrzeć ofertę sklepu internetowego WWW.KOTLY.COM która wyczerpująco opisuje wszystkie produkty. Dostawa w JEDEN DZIEŃ ! Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 22% podatek VAT. Ceny są aktualne ! Cena kotła zawiera już koszty dostawy w każde miejsce w Polsce!

www: http://www.kotly.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0