« Strona Główna

sufity podwieszane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Oświetlenie, Katalogi budowlane, Tapety, Hydraulika, Bramy, ogrodzenia, Drzwi, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Budowa domów, małopolskie, zachodniopomorskie, Usługi ogólnobudowlane, mazowieckie, Remonty, Usługi glazurnicze, Instalacje elektryczne, Klimatyzacja, Instalacje elektryczne, dolnośląskie,


Firma remontowa wykończeniowa budowlana Wrocław - AB Foreman Remonty

Remontujemy mieszkania, domy, lokale użytkowe Zamierzasz wyremontować lokal użytkowy, dom, mieszkanie lub jesteś posiadaczem mieszkania w stanie deweloperskim i chcesz przeprowadzić prace wykończeniowe, a liczy się dla Ciebie perfekcja, estetyka oraz efektywność prac, a do tego cenisz swój czas i pieniądze - to dobrze trafiłeś, jesteśmy solidną firmą remontową, która po mistrzowsku zrealizuje to zadanie. Posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, dotrzymujemy uzgodnionych terminów

www: http:/abforeman.pl/

:: szczegóły

Glazurnik Szczecin

Wykonam zlecenia w usługach remontowych: gładzie szpachlowe, malowanie, układanie glazury i kamienia ozdobnego, drobne prace elektryczne, instalacje kanalizacyjne, sufity podwieszane i ściany działowe i inne prace wykończeniowe.

www: http://remontyszczecin.biz/

:: szczegóły

DanBau - Remonty

Remonty mieszkań oraz wszelkie usługi remontowe w Polsce i Niemczech. Firma oferuje szeroki zakres prac remontowych takich jak: malowanie,tapetowanie,murowanie,tynkowanie,wylewki,panele,gładzie gipsowe,sufity podwieszane. Remont wykonywany jest kompleksowo.Największą specjalizację posiadamy w układaniu płytek (kafelkowaniu).

www: http://www.danbau-fliesen.de/

:: szczegóły

SufityLED | Sufity marzeń - nr 1 w Polsce

Producent ozdobnych sufitów podwieszanych z oświetleniem LED . Dzięki nowatorskiemu systemowi w kilka godzin zmienisz Design Swojego pomieszczenia .

www: http://sufityled.pl/

:: szczegóły

Heradesign

Heradesign (dawniej Heraklith) to jedna z marek portfolio koncernu Knauf pod którą produkowane są płyty z wełny drzewnej. Panele akustyczne , które produkuje się z tego surowca to doskonałe właściwości akustyczne a także najwyższa odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. W port folio produktowym marki Heradesign znajdują się sufity podwieszane i panele na ścianę. Akustyka pomieszczeń przy wykorzystaniu paneli Heradesign to jednocześnie wysoka jakość i unikalny design.

www: http://www.heradesign.pl/

:: szczegóły

Budowa domów Poznań„, remonty Poznań

Firma remontowo - budowlana MALKOMBUD z Poznania oferuje usługi związane z budową domów i remontami domów i mieszkań. Budowa domów: budowa domów na działce klienta, roboty ziemne, roboty żelbetowe, roboty murowe, posadzki betonowe, więźba dachowa z pokryciem dachu, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplanie budynków, instalacje wod-kan, instalacje elektryczne, tynki maszynowe. Usługi remontowo-budowlane: ściany z płyt G-K, sufity podwieszane z płyt G-K, układanie płytek, szpachlowanie.

www: http://www.malkombud-poznan.com/

:: szczegóły

Syntech - Kompleksowe Wykończenia Wnętrz - Syntech - kompleksowe wyk

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach wnętrz. Usługi świadczymy z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i troską o potrzeby klienta. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, która sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Działamy na terenie Częstochowy i okolic.

www: http://syntech.czest.pl/

:: szczegóły

Tanie kafelkowanie

Proponujemy min wszelkiego rodzaju glazurnictwo, cekolowanie, malowanie, montaż oraz budowę kominków, wszelkiego rodzaju zabudowy gipsowo-kartonowe, sufity podwieszane okrągłe, faliste, wielostopniowe, adaptacja poddaszy, wełna mineralna, hydraulika, panele podłogowe, stolarka drzwiowa i okienna oraz wiele innych. Pomagamy w doborze właściwych materiałów budowlanych.Wykonujemy niezobowiązujące wyceny przy większych inwestycjach.

www: http://remoncik-bojano.otobiznes.pl

:: szczegóły

Sprawdzone i Kompleksowe Remonty Gdynia

Wykonamy dla państwa kompleksowy remont i wykończenie mieszkania lub domku mieszkalnego. Naszą specjalnością są suche zabudowy, do których wykorzystujemy płyty gipsowo kartonowe. Zrobimy dla państwa wykończenie ścian lub nowe ścianki działowe. Zajmujemy się też kompletną renowacją poddaszy, wykonujemy zabudowę, aranżację i ocieplenia.

www: http://www.braciadornowscy.pl/

:: szczegóły

Dominik Jęderko - Usł‚ugi Remontowo - Budowlane

Firma Remontowo-Budowlana świadcząca usługi na terenie województwa Śląskiego i okolic. W asortymencie prac znajdują się zarówno docieplenia domów, odnowienia dachów, przeróbki całych mieszkań oraz domów jak i ciekawe wykonania poszczególnych elementów w domach. Jesteśmy kreatywnym zespołem, mogącym upiększyć Państwa mieszkanie w odpowiednim stylu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią prac, na stronie naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

www: http://jederko-remonty.pl/

:: szczegóły

USŁUGI WYKOŃCZENIOWE I REMONTOWE ROBERT GARCARZ

Wykonuję kompleksowe usługi remontowe mieszkań i łazienek ,układanie glazury ,ścianki gips-kart ,sufity podwieszane, gładzie , wod-kan , drobne przeróbki elektryczne ,szukasz wykonawcy zadzwoń bezpłatna wycena

www: http://www.mieszkaniemoichmarzen.pl/

:: szczegóły

usługi budowlane DOCIEPLENIA BUDYNKÓW WYKOŃCZENIA woj.mazowiecki

Specjalizujemy się w OCIEPLENIACH DOMÓW I WYKOŃCZENIACH Wykonujemy wszelkiego rodzaju remonty pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. -odnawianie elewacji - ocieplenia, elewacje, - ocieplanie poddasza, - podbitka -montaż płyt kartonowo - gipsowych, - montaż okien i drzwi - montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, - sufity podwieszane, - panele podłogowe - płytki, -malowanie

www: http://dociepleniaremonty.manifo.com/

:: szczegóły

Mah-Bud Zakład Remontowo-Budowlany w Sosnowcu

Firma Mah-Bud zajmuje się budowaniem obiektów przemysłowych oraz mieszkalnych. Oferujemy również usługi: malowanie, tynkowanie, murowanie, gipsowanie, tynki ozdobne, sufity i ścianki działowe, spawanie, instalacje elektryczne i hydrauliczne, rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych, dekarstwo, roboty związane z budową drug i autostrad, transport drogowy. Budujemy od fundamentu pod dach. Po więcej informacje zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.mah-bud.pl

www: http://www.mah-bud.pl/

:: szczegóły

Dekor-Mal - remonty wnętrz, malowanie wysokościowe

Zajmujemy się takimi usługami jak szpachlowanie, malowanie i tapetowanie ścian, układanie paneli podłogowych, zabudowy z karton gipsu, sufity podwieszane, układanie glazury, mycie i malowanie dachów, malowanie elewacji w tym w trudno dostępnych miejscach na wysokości, malowanie ogrodzeń, altanek itp., czyszczenie kostki brukowej, oraz inne usługi remontowe i prace przydomowe.

www: http://dekor-mal.com.pl/

:: szczegóły

EuroSufTap - Barrisol, sufity napinane, tapety, tapetowanie

EuroSufTap - sufity i tapety. Kompleksowe rozwiązania projektowo-wykonawcze pod patronatem firmy Barrisol. Wykonujemy sufity napinane, sufity podwieszane oraz tapetowanie. Dystrybucja, montaż oraz serwis.

www: http://eurosuftap.pl

:: szczegóły

Usługi remontowe Malowanie Łódź

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań. Usługi świadczymy na terenie miasta Łódź. Pośiadamy niezbędne doświadczenie. Nasze usługi to m.in. - gładź malowanie - sufity podwieszane, zabudowy g-k - glazura, terakota, gres - instalacje hydrauliczne, elektryczne, gazowe - wymiana okien drzwi - wylewki - stolarstwo panele Zapraszam do korzystania z usług remontowych naszej firmy.

www: http://www.uslugi-remontowe-lodz.pl/

:: szczegóły

Remont i wykończenie PERFEKT Wrocław

Remonty i wykończenia wnętrz: - układanie glazury, terakoty, gresu - ścianki działowe, sufity podwieszane - panele podłogowe i ścienne - malowanie, tapetowanie - tynki, gładzie - instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne - montaż armatury sanitarnej - inne prace na życzenie klienta. Wykonujemy także wszelkie inne prace związane z wykończeniem mieszkania, domu czy biura. Każde, nawet najbardziej wyszukane, zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na stronie

www: http://www.perfekt.wroc.pl/

:: szczegóły

Sufity podwieszane, sufity mineralne Knauf, Armstrong

Specjalizujemy się w wykonywaniu sufitów podwieszanych, w tym sufitów mineralnych, np. Armstrong. Otrzymane zlecenia, zarówno te od klientów indywidualnych jak i od firm, wykonujemy z należytą starannością i terminowo. Nasza firma działa na obszarze całego województwa śląskiego i okolic. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.sufitypodwieszane.org.pl/

:: szczegóły

OGRODZENIA Z KAMIENIA

Służymy pomocą w wykonywaniu ogrodzeń, elewacji z kamieni naturalnych takicg jak wapień, piaskowiec, porfir, łupek, dolomit. Jesteśmy na rynku od 2000 r.Działamy w Krakowie, tarnowie i okolicach. Wykonujemy również grile, altanki, tarasy, schody, murki. Zajmujemu się również wykończeniem wnętrz (gładź, ścianki, sufity podwieszane itp.)

www: http://www.frb-mkopec.pl/

:: szczegóły

Remonty Kraków

Remonty Kraków. Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, flizowanie, układanie paneli, sufity podwieszane, ścianki gipsowe i inne. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.e-remonty.pl/

:: szczegóły

Strona główna

Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych, jak również kupno i przywóz materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.

www: http://www.inside.ecom.net.pl/

:: szczegóły

colorowe wnetrza kompleksowo remont domu mieszkania malowanie

Profesjonalne i kompleksowe prace remontowo-budowlane i wykończeniowe wnętrz. GWARANCJA !!! Wykonujemy: -sucha zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych - sufity podwieszane, ścianki działowe, suche tynki, zabudowy i docieplanie poddaszy -wielowarstwowe gładzi gipsowe -układanie glazury i terakoty -prace malarskie -prace z zakresu instalacji elektrycznej -inne, ustalane bezpośrednio Zapewniamy kosztorysową, bezpłatną, wstępną wycenę robót, sporządzaną na podstawie obmiarów i uzgodnień z Inwestorem. Dobierzemy, zaproponujemy odpowiednie materiały i technologię. Zapewniamy transport. Przed

www: http://www.color.of.pl/

:: szczegóły

W ofercie także zabezpieczenia ppoż

Usługi budowlane warszawa - Profesjonalne Budownictwo Alfa Staniewicz - obszar działania to cała Polska. Aranżacje wnętrz, sufity podwieszane, wykończenie wnętrz, sucha zabudowa, ścianki gipsowo-kartonowe, zabezpieczenia ppoż, sufity mineralne i wykończenia wnętrz. Zapraszam - zabezpieczenia przeciwpożarowe, sufity podwieszane, gipsowo kartonowe Warszawa, woj. mazowieckie.

www: http://www.alfa-staniewicz.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana Mar-Bud usługi budowlane, remonty, domy pod klucz,

Firma budowlana Mar-Bud to firma rodzinna z wieloletnią tradycją wykonująca usługi budowlane, remonty, budowa domów pod klucz, wykonuje prace na wysokościach oraz elewacje styropianowe i tradycyjne,kompleksowe remonty domów i mieszkań,układanie płytek, paneli podłogowych,budowa ogrodzeń,suche tynki,sufity podwieszane,malowanie dachów,suchą zabudowę płytą gipsowo-kartonową,malowanie,tapetowanie,gładzie gipsowe,murarstwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.firmabudowlanamarbud.pl

:: szczegóły

Artium-Projektowanie Wnętrz,Nadzory, Realizacje, Fotografia Dekoracyjna

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Prowadzimy nadzór autorski – posiadamy własną ekipę remontowo-budowlaną Oferujemy: - projekty w postaci rysunków oraz wizualizacji 3D - dokumentacje: rozmieszczenie punktów el. Przy³łczy wodnych, ew.wyburzeń itp. - dobór materiałów,mebli, kolorystyki, sufity podwieszane - Dekoracje œcienne, fototapety (fotografia art.) dobrane kolorystycznie i tematycznie do wnętrza - indywidualne projekty i wykonanie oświetleń - kosztorys Zapraszamy do współpracy

www: http://www.artium.pl

:: szczegóły

Remonty, meble na wymiar - Ruda Śląska

Remonty, wykończenia wnętrz, usługi instalacyjne. W ofercie min. szeroki zakres usług remontowo - budowlanych: gładzie, ściany kartonowo - gipsowe, sufity podwieszane, panele, płytki ceramiczne, malowanie itd. Meble na wymiar, kuchnie na każdą kieszeń, zabudowa wnęk, meble biurowe, meble nietypowe. Darmowy pomiar i montaż, najlepsze ceny. Działamy na terenie całego śląska.

www: http://www.zeed.pl/

:: szczegóły

RE-MARK - Usługi Budowlane Marek Kępski

Firma RE-MARK USŁUGI BUDOWLANE MAREK KĘPSKI od 1990r.(prawie 20 lat) -specjalizuje się w dostawie i montażu ścian gipsowych i sufitów podwieszanych w obiektach biurowych, centrach handlowych, bankach... -zajmujemy się doradztwem i prowadzeniem budów domów jednorodzinnych w zakresie: organizacja budowy, nadzór budowlany w zastępstwie inwestorów indywidualnych. -od 2009r. sporządzamy świadectwa energetyczne budynków. Przez prawie dwadzieścia lat, wypracowaliśmy metodę organizacyjną pozwalającą w szybki i skuteczny sposób, przy zachowaniu wszelkich zasad sztuki budowlanej realizować sprawni

www: http://www.re-mark.fdf.pl/

:: szczegóły

BUDIMPRO Sp. z o.o. - promocja, tanie materiały z odzysku, usługi budowlane

Budimpro Sp. z o.o. - firma zajmująca się sprzedażą tanich materiałów wykończeniowych i budowlanych, usługami budowlanymi i informatyczną obsługą firm

www: http://budimpro.eu/

:: szczegóły

SUFDEKOR - Sufity Olsztyn Podwieszane Napinane BARRISOL

Funkcjonujemy na rynku Polskim od końca lat dziewięćdziesiątych, zajmując się kompleksową obsługą w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych sufitów napinanych BARRISOL firmy NORMALU S. A.

www: http://www.sufity.net.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów

Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. Budowa domów pod klucz. Polecamy takie prace jak: roboty ziemne, murowanie ścian, roboty i usługi dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie domów i budynków, sufity podwieszane, układanie kostki brukowej, usługi tynkarskie. Atrakcyjne ceny. Sprawdź sam!

www: http://www.budowlane.wroclaw.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0