« Strona Główna

stal kwasoodporna - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal konstrukcyjna, Hurtownie, pomorskie, Bramy, ogrodzenia, Maszyny budowlane, Budownictwo mieszkaniowe, Inne,


KKS Steel - rury, pręty, blachy kwasoopodrne, żaroodporne

Firma KKS Steel oferuje produkty ze stali najwyższej jakości: pręty kwasoodporne, rury kwasoodporne, blacha kwasoodporna. Wszystkie materiały hutnicze oferowane przez naszą firmę posiadają atesty hutnicze. Na życzenie Naszych Klientów oferowana przez nas STAL może posiadać odbiory zewnętrzne GL, DNV, PRS itd.

www: http://www.kkssteel.pl/

:: szczegóły

MEI-STAL

Zajmujemy się dystrybucją stali kwasoodpornych i innych elementów odpornych na działanie kwasów. Wszystko po to, by Twoje sprawy wykonane były w najlepszy możliwy sposób z zachowaniem zarówno odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jak również należycie starannie jeżeli chodzi o efekt końcowy. Dbamy o to, by wszystkie sprzedawane przez nas elementy takie jak materiały spawalnicze Sandvik były solidnie przygotowane i odpowiedniej jakości.

www: http://www.mei-stal.com.pl

:: szczegóły

Elka - hurtownia metali

ELKA jest hurtownią metali kolorowych. Posiadamy w swojej ofercie wyroby hutnicze z różnych stopów stali i metali. Wszystkie produkty posiadają atesty producentów, gwarantujemy wysoką jakość surowców. Realizujemy indywidualne zamówienia.

www: http://www.elka.gda.pl

:: szczegóły

Balustrady nierdzewne Centrspaw

Balustrady, bramy oraz ogrodzenia nierdzewne oferuje specjalistyczny zakład ślusarsko-spawalniczy. W swojej ofercie mamy spawanie oraz montaż balustrad, bram i ogrodzeń nierdzewnych.

www: http://www.centrspaw.com

:: szczegóły

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo handlowe - Firma Medyński - Milanówek ul. Skargi. Stawiamy na uczciwość i rzetelność kupiecką, profesjonalizm oraz wysokie kompetencje - Nieograniczony dostęp do magazynów centralnych, konkurencyjne ceny, szybkość pozyskiwania komponentów, skuteczność w działaniu, wiedza i zaangażowanie. Certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny na grupy produktowe. Katalog online na stronie - armatura kwasoodporna, zawory kołnierzowe i kulowe, zasuwy nożowe, przepustnice, kompensatory, poziomowskazy i wzierniki. Produkty czołowych Światowych producentów.

www: http://www.armatura-medynski.pl/

:: szczegóły

Balustrady ze stali nierdzewnej - Witamy

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej kwasoodpornej takich jak: balustrady i poręcze, okucia jachtowe, maszty flagowe, kaskady i drabinki do basenów.

www: http://www.balustrady.com.pl/

:: szczegóły

WINOMET - Materiały śrubowe, złączne, spawalnicze, ścierne, szczotki druciane, armatura kwasoodporna

Firma Winomet jest bezpośrednim importerem śrubowych elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4. Pełny asortyment rodzajów i wymiarów obejmuje przeszło 10000 pozycji wykonanych w ponad 300 normach DIN.

www: http://www.stal-nierdzewna.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0