« Strona Główna

siatki na rusztowania - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal konstrukcyjna, Rusztowania, Inne, Artykuły BHP,


Rusztowania - warmińsko-mazurskie

Firma specjalizująca się w segmencie budowlanym oferuje Państwu rusztowania. Jeżeli prowadzicie małą lub średnią firmę budowlaną w województwie warmińsko-mazurskim, to ta oferta jest kierowana właśnie do Was. Oferujemy nie tylko sprzedaż rusztowań ale również możliwość ich wynajmu - rusztowania nowe i używane. W naszej firmie znajdą Państwo także rusztowania elewacyjne, fasadowe, przejezdne, przejezdne aluminiowe, oraz siatki do rusztowań.

www: http://www.ruszbud.pl

:: szczegóły

Drabiny magazynowe

Higher oferuje - konstrukcje, rusztowania aluminiowe, robocze, warszawskie i elewacyjne, drabiny magazynowe, schody, podnośniki. Ogrodzenia budowlane, wciągarki, siatki i plandeki, podesty robocze, zsypy do gruzu, ogrodzenia, windy dachowe oraz narzędzia. Konstrukcje, podnośniki, windy dachowe - promocje na stronie. Drabiny magazynowe, rusztowania aluminiowe, zsypy do gruzu. Sprzęt firm: Faraone, Krause, Drabex, Zarges, Itoss, Termosprzęt Imer. Zapraszamy po drabiny i rusztowania.

www: http://www.drabiny.info/

:: szczegóły

Siatki rusztowaniowe i osłony

Techno-tex zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych na siatkach osłonowych na rusztowania oraz na pełnych osłonach rusztowaniowych. Składamy Państwu ofertę zakupu bardzo wysokiej jakości siatek oraz osłon wraz z wykonaną na nich reklamą Państwa firmy. Naszym atutem jest wysoka jakość oferowanych wyrobów, terminowość, rzetelność oraz stosowanie farb o wysokiej przyczepności, gwarantujących Państwu trwałość nadruku odpowiadającą żywotności samej siatki.Jest to wyjątkowo ciekawa, skuteczna, a jednocześnie stosunkowo tania forma reklamy, nie tylko dla firm z branży budowlanej.

www: http://www.techno-tex.eu/

:: szczegóły

siatki ochronne

Zakłady Sieci Rybackich są wiodącym producentem tkanin sieciowych. Głównym asortymentem w zakładach są: tkaniny sieciowe, liny, sznury i przędze, przeznaczone do montażu i uzbrojenia sprzętu, siatki ochronne i zabezpieczające ładunki, rusztowania. Siatki zabezpieczające w budownictwie, w pracach budowlano-montażowych, przed upadkiem pracujących osób oraz odłamkami gruzu, narzędzi itp.

www: http://www.sieci-korsze.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0