« Strona Główna

serwis sprężarek - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, Sprężarki,


Arbatech- sprężarki

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń związanych ze sprężonym powietrzem. Produkty które oferujemy są niezbędne w wielu gałęziach gospodarki, m.in w budownictwie. Posiadamy szeroki wybór kompresorów, sprężarek, osuszaczy czy doprężaczy oraz zajmujemy się serwisem tych urządzeń. Zapewniamy różne formy rozliczeniowe, w tym wynajem, sprzedaż urządzeń używanych oraz leasing.

www: http://www.arbatech.pl/

:: szczegóły

Kompresory śrubowe

Właśnie dziś renomowana firma Tomet ma zamiar zaprezentować swoje nieziemskiej jakości produkty związane ze sprężonym powietrzem. Potrafimy dostarczyć wam świetnej próby kompresory śrubowe i sprężarki tłokowe. Zostały one docenione przez dużą liczbę nabywców z kraju i zagranicy. Takie urządzenia cechuje w pierwszej kolejności niebywała trwałość poświadczona różnymi atestami.

www: http://www.tomet.pl/

:: szczegóły

Turbosprężarki

W naszej ofercie między innymi: turbosprężarki, naprawa, regeneracja, serwis. Świadczymy usługi w zakresie regeneracji używanych turbosprężarek jak i sprzedaż nowych. Turbosprężarki do samochodów osobowych, ciążarowych i maszyn.

www: http://www.turbojulita.pl

:: szczegóły

Kompresory powietrza - sprężarki, kompresory, serwis

Polinski AMT to firma z wieloletnią tradycją. Zajmujemy sie sprzedażą i naprawą kompresrów i sprężarek na terenie całego kraju

www: http://kompresory.warszawa.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0