« Strona Główna

schody kręcone - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Drewno, Poręcze, Stolarka budowlana, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Schody, Remonty,


Schody Drewniane RzeszĂłw - Balustrady

Oferujemy Państwu wykonanie schodów drewnianych ażurowych, samonośnych, na beton z drewna krajowego jak i egzotycznego, z wykorzystaniem elementów metalowych takich jak rury z stali nierdzewnej jak również z szkła. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na spełnienie najbardziej wygórowanych oczekiwań ku zadowoleniu klientów. Oferujemy montaż na terenie całej polski jak w miejscowości Rzeszów.

www: http://www.schodyrzeszow.com/

:: szczegóły

Prudlik - schody Częstochowa

Firma Prudlik z Częstochowy przyjmuje zlecenia dotyczące tworzenia projektów oraz wykonawstwa schodów z drewna egzotycznego i krajowego. Mamy doświadczenie w produkcji schodów drewnianych różnych typów, wśród nich znajdują się schody wewnętrzne, schody gięte, schody dywanowe czy schody kręcone.

www: http://www.schodyprudlik.com.pl/

:: szczegóły

Schody drewniane

Schody dębowe - ogólna charakterystyka a także informacje o rodzajach, właściwościach różnych gatunków drewna i zabezpieczeniu. Zapoznaj się zanim zdecydujesz się na zakup schodów drewnianych. Wybierz schody które będą bezpieczne, funkcjonalne, oryginalne, wkomponowywały się w styl domu a jednocześnie odporne na ścieranie, wypaczenie i wytrzymałe żeby służyły przez długi czas.

www: http://www.deboweschody.pl

:: szczegóły

Schody kręcone

Firma Domański zapewnia solidne i ekskluzywne schody drewniane na indywidualne zamówienie. Każde wykonane przez nas schody są unikatowe i zaprojektowane zgodnie z gustem odbiorcy. Gwarantujemy szeroki wachlarz elementów dekoracyjnych i wzorów oraz profesjonalne wykonanie usługi. Oferujemy wykonanie schodów w sposób kompleksowy -od projektu przez montaż po zabudowę. Podejmiemy się też nawet najbardziej nietypowej realizacji!

www: http://www.schodydomanski.pl

:: szczegóły

Schody drewniane

Zakład Stolarski Dariusza Stępniaka oferuje zaawansowane usługi stolarskie świadczone w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy. Potrafimy precyzyjnie wykonać skomplikowane schody zabiegowe, schody kręcone, kręte oraz zwykłe tradycyjne proste schody. Podstawowym materiałem, z którego powstają nasze produkty jest drewno: dębowina oraz jesion. Schody drewniane to nie cała oferta, możemy wykonać również meble kuchenne oraz stołowe, drzwi oraz okna.

www: http://www.stolarz.lublin.pl

:: szczegóły

PerfectSchody - projektowanie, wykonanie, montaż schodów

Firma Perfect zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem i montażem schodów i balustrad. W ofercie firmy znajdują się schody stalowe, schody segmentowe, schody drewniane, schody kręcone, balustardy oraz inne wyroby tj. bramy przesuwane i ogrodzenia. Jest firmą solidną, a jej pracownicy rzetelnie wywiazują się z powierzonych im obowiazkom.

www: http://www.perfectschody.pl/

:: szczegóły

Producent schodów drewnianych.

Schody są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia każdego domu posiadającego piętro lub poddasze. Mamy rózne typy schodów : schody betonowe na które wiele osób kładzie drewno , schody wolnostojące ( mogą to być schody kręcone , proste w kształcie litery L , lub takie jakie ktoś sobie zapragnie ) . Schody oprócz funkcjonalności powinny być wygodne i estetyczne.

www: http://www.schody-drewniane.com

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0