« Strona Główna

rusztowania layher - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Rusztowania, Rusztowania,


Rusztowania budowlane

Firma oferuje rusztowania budowlane po bardzo konkurencyjnych cenach. Firma produkuje oraz sprzedaje detalicznie a także hurtowo rusztowania w popularnych systemach tj. plettac, layher, rux. Rusztowania posiadają instrukcję obsługi oraz certyfikaty.

www: http://www.stos-bud.pl/

:: szczegóły

Layher, doka – rusztowanie

Nasze produkty to najwyższej jakości rusztowania dostępne na polskim rynku. W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo rusztowania doka, layher, plettac, szalunki. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów (rusztowanie, deskowanie) oraz krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia.

www: http://telka.eu/

:: szczegóły

Rusztowanie Layher

Rusztowanie modułowe czy ramowe dostępne jest dla każdego klienta w zależności od prezentowanych potrzeb. Layher to bez wątpienia lider rozwiązań wśród popularnych ram, jak i przy montażu rusztowania z rygli. Polecane także rusztowanie jezdne aluminiowe lub stalowe. Na rynku europejskim codzienność, na budowach świata zawsze obecne, rusztowanie Layher. Dostępne na całym świecie od 1972 roku rusztowanie Allround pozwalające na dopasowanie rusztowania do każdych potrzeb, zrewolucjonizowało budownictwo.

www: http://www.slnc.info/Rusztowanie-Layher

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0