« Strona Główna

remonty kapitalne mieszkań - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Usługi ogólnobudowlane,


.: Budowa domów Poznań

UNIDOMEX to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizuje się w budowie domów i obiektów handlowych oraz przeprowadza kapitalne remonty domów i mieszkań. Dewizą firmy jest rzetelność, wysoka jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji. Zapraszamy!

www: http://www.unidomex.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Szczecin

Firma "Usługi ogólnobudowlane - Janusz Pater" istnieje na rynku od 2000 roku. Do naszych głównych specjalności zalicza się między innymi: budowa domków jednorodzinnych od "zera" do stanu otwartego, ocieplanie budynków wraz z elewacją, wylewanie stropów i schodów żelbetowych, remonty generalne domów i mieszkań, adaptacje poddaszy, prace wykończeniowe, konstrukcje regipsowe, stawianie murów klinkierowych, kładzenie glazury i terakoty oraz wiele innych. W celu zapoznania się bliżej z naszą firmą i ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem http:/

www: http://budowa-domkow-jednorodzinnych.pl/

:: szczegóły

Kris-Pol - Tworzymy i udoskonalamy Twoją przestrzeń.

Firma KRIS - POL wykonuje prace remontowo budowlane w zakresie: Remonty kapitalne mieszkań, wykończenia i przebudowy wewnątrz budynków oraz odnawianie budynków i kompleksowa budowa domów.

www: http://www.kris-pol.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0