« Strona Główna

projektowana charakterystyka energetyczna - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne,


Charakterystyka Enegetyczna Budynku - CEB.COM.PL

Firma CEB.COM.PL specjalizuje się w obliczaniu zużycia energii i wyznaczaniu oceny cieplnej (termoizolacyjnej) budynków. Analizę energetyczną przestawia się w: audycie energetycznym, audycie remontowym, świadectwie charakterystyki energetycznej, projektowanej charakterystyce energetyczna oraz w audycie efektywności energetycznej. Analizę energetyczną można potwierdzić badaniem kamerą termowizyjną termografią. Wykonujemy również kontrole systemów ogrzewania lub chłodzenia budynków.

www: http://www.ceb.com.pl/

:: szczegóły

Argox Eco Energia

Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym, mającym na celu efektywne wykorzystanie energii. Oszczędności energii w budownictwie mają służyć świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne i remontowe. Specjaliści Argox Eco Energia posiadają wymagane prawem uprawnienia, ubezpieczenia oraz bogate doświadczenie w wykonywaniu wszystkich wymienionych certyfikatów i dokumentacji.

www: http://www.argoxee.com.pl/

:: szczegóły

Argox Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych

Firma ARGOX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, w tym zajmuje się przygotowaniem procesu inwestycyjnego, nadzorem nad realizacją inwestycji, zakończeniem, rozliczeniem i przekazaniem inwestycji do użytkowania. W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanych charakterystyk energetycznych. Firma wykonuje również audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji.

www: http://www.argox.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0