« Strona Główna

produkcja ław - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Oświetlenie, Usługi glazurnicze, Bramy, ogrodzenia, opolskie, Hale magazynowe, Drzwi, Ogrodzenia, Inne, Meble,


GwieĹşdziste Niebo - Home

Projektowanie, produkcja, dystrybucja i montaż systemów gwieździstego nieba na sufitach napinanych dps, clipso oraz innych sufitach napinanych. Gwiezdne niebo to ciekawy efekt gwiazd na suficie. Małe punkciki świecą na suficie tworząc efekt zwany ledami w suficie. Monterzy gwieździstego nieba w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i w całej Polsce a także w Europie zachodniej.

www: http://gwiezdziste.pl/

:: szczegóły

Cięcie płytek Warszawa, Wrocław, Poznań

Precyzyjne cięcie płytek ceramicznych - gres, glazura, terakota | Cięcie proste, po łuku, po przekątnej | Nacinanie rowków | Szlifowanie | Wyoblenia krawędzi | Wiercenie otworów | Ukosowanie krawędzi - cięcie pod kątem 45 stopni | Produkcja mozaiki, stopnic, cokołów | Fazowanie | Rektyfikowanie | Ryflowanie | Kalibracja płytek | Fazowanie | Zakład specjalizuje się wyłącznie w obróbce gresu, glazury i terakoty. Produkcja odbywa się z materiału zleconego przez klienta. Serdecznie zapraszamy

www: http://dotnijplytke.pl/

:: szczegóły

Siatrex - Ogrodzenia siatka • MontaĹź ogrodzeĹ�, ogrodzenia WrocĹ

Siatrex- Produkcja i montaż siatki ogrodzeniowej. Montujemy ogrodzenia siatkowe w kilku wariantach i kolorach o dowolnej wysokości. Działamy na terenie Dolnego-Śląska.

www: http://ogrodzenia.like.pl/

:: szczegóły

Montaż ogrodzeń Bielsko

Firma Usługowa Karlos Czesław Kozubek Skoczów producent ogrodzeń stalowych, bram stalowych. Wykonujemy również montaż ogrodzeń stalowych, metalowych, siatkowych, betonowych, kutych, drewnianych innych producentów oraz spawanie, toczenie, ocieplanie fundamentów, malowanie dachów, roboty ziemne.

www: http://www.ogrodzenia-karlos.pl

:: szczegóły

Okna

Producent Majewski - Nowoczesność, niezawodność i terminowość . Specjalizacja to stolarka budowlana, okna plastikowe i pcv oraz drzwi z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy okucia firmy Winkhaus, profile Thyssen. Oferowane przez nas okna kupisz: Bogatynia, Brzeg, Głogów, Głuchołazy, Grodków, Jelenia Góra, Legnica, Lewin Brzeski, Lubań, Lubin, Nysa, Namysłów, Oława, Opole, Racibórz, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja, Żywiec, Jesenik - Czechy i Słowacja.

www: http://www.okna-majewski.pl/

:: szczegóły

Producent mebli

Aspekt producent mebli biurowych oferuje lady recepcyjne Flash, stoły konferencyjne Casino, meble biurowe, meble konferencyjne Vasco i pracownicze Astilo. Także krzesła biurowe, recepcje Focus, biurka regulowane Kompas, gabinety Square, meble hotelowe Lunu, recepcyjne Exact i gabinetowe Vegas. Zapraszamy po biurka z regulacją wysokości, fotele konferencyjne, ścianki działowe Cube, szafy z roletą Raster, krzesła obrotowe, open space Impressio, fotele biurowe. Aspekt - produkcja mebli.

www: http://www.aspekt.pl/

:: szczegóły

ogrodzenia Wrocław

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu ogrodzeń. W naszej ofercie znajduje się: siatka ogrodzeniowa - produkcja, sprzedaż i montaż, stawianie ogrodzeń, własny transport - przy większych zamówieniach jest gratis. Wykonujemy i montujemy : bramy, przęsła, balustrady, schody, konstrukcje stalowe, ogrodzenia kute i kuto-podobne. Oferujemy także usługi spawalnicze. Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia i w okolicach.

www: http://www.ogrodzenia.i-wroclaw.pl

:: szczegóły

Namioty, hale namiotowe, stoły, ławy, sceny koncertowe na przyjęcia, uroczystości i imprezy plenerow

Oferta namiotów, hal namiotowych, stołów, ław, scen koncertowych na imprezy plenerowe, dla zainteresowanych zakupem lub wynajmem kontakt i dane adresowe

www: http://www.namioty.net

:: szczegóły

MEBLOS - Meble, meble pokojowe, produkcja mebli, producnet mebli, Kisielice, Jędrychowo, warmińsko-m

Istniejemy na rynku od 1995 roku. W trakcie naszej działalności firma uległa przekształceniom co wiązało się ze znacznym rozwojem przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w produkcji mebli pokojowych. Do produkcji wykorzystujemy naturalne i ekologiczne surowce, które spełniają normy jakościowe stosowane w Unii Europejskiej. O pozycji firmy na rynku świadczy stały wzrost produkcji, poszerzenie asortymentu oraz docieranie do coraz większego kręgu odbiorców. Nasze produkty charakteryzuje nowoczesna linia wzornicza połączona z wysoką jakością i starannością wykonania.

www: http://www.meblos.info

:: szczegóły

STOLBET - Producent stolarki budowlanej, materiałów budowlanych, Syców, Wrocław

Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku materiałów i stolarki budowlanej już od 1993 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych.

www: http://www.materialy-stolarka-budowlana.info

:: szczegóły

STALPLAST - Kowalstwo artystyczne, balustrady, ogrodzenia, elementy ozdobne, Warszawa

STALPLAST to jak najbardziej nietypowa firma na tle tzw. zakładów kowalskich. Stworzyliśmy ją od podstaw przeszło 15 lat temu łącząc rodzime tradycje i dobre wzorce podobnych firm pracujących od lat w krajach zachodnich. Wyspecjalizowaliśmy się w realizacjach trudnych i ambitnych wychodząc naprzeciwko potrzebie rynkowej towarzyszącej eksplozji budownictwa jednorodzinnego lat 90-tych. Do dzisiaj naszą szczególną uwagę kierujemy na jakość i autentyzm wykonywanych usług artystycznych przeciwstawiając się fali tandety zalewającej rynek.

www: http://www.kowalstwo-metaloplastyka.info

:: szczegóły

SITARSTWO - Sitarstwo, siatki, ogrodzenia, drut, drut kolczasty, systemy ogrodzeniowe, Biłgoraj, Kor

Firma Sitarstwo - Wyroby z Tworzyw Sztucznych Mieczysław Mazur jest kontynuatorem tradycji sitarskich rejonu biłgorajskiego sięgających XVII wieku. Swoją pozycję na rynku firma zawdzięcza doświadczeniu gromadzonemu już od trzech pokoleń. Obecnym właścicielem firmy jest Mieczysław Mazur który prowadzi ją nieprzerwanie od 1962 roku.

www: http://www.sitarstwo.info

:: szczegóły

WOMA MEBLE - Meble, sprzedaż, produkcja, meble biurowe, aranżacja wnętrz, transport mebli, montaż me

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy: produkcja i sprzedaż zestawów mebli biurowych, aranzacja pomieszczeń, transport mebli, montaż mebli, zamówienia specjalne, meble na życzenie, meble na wymiar.

www: http://www.ofertamebli.info

:: szczegóły

WK-KOWALSTWO - Kowalstwo Artystyczne, balustrady, bramy, meble ogrodowe, ławy, stoły, krzesła i elem

Zajmujemy się wykonawstwem wyrobów użytkowych takich jak meble ogrodowe, ławy, stoły, krzesła i elementy wystroju ogrodów. Nie stronimy jednak od wykonawstwa rzeczy typowo kowalskich takich jak kute kraty, bramy i balustrady.

www: http://www.kowalstwo-artystyczne.info

:: szczegóły

Produkcja mebli laboratoryjnych, meble do laboratorium, meble biurowe, meble szkolne, Wrocław

ZANID - Jesteśmy dynamiczną, nowoczesną firmą zajmującą się produkcją mebli laboratoryjnych. Dzięki kwalifikacjom, gruntownej wiedzy i doświadczeniu, oraz możliwości korzystania z potencjału współpracujących z nami uczelni, oferujemy kompleksową realizacje zadań wyposażenia meblowego laboratorium w ścisłej współpracy z użytkownikiem.

www: http://www.meblelaboratoryjne.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0