« Strona Główna

prawo budowlane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Inne, Rzeczoznawcy, Serwisy budowlane, Meble, Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo mieszkaniowe,


Budujesz Remontujesz

Na stronie znajdziesz cenne wskazówki i pomoc w remoncie mieszkania lub budowania domu .Dekoracja wnętrz i pielęgnacja ogrodów . Wiele artykułów na temat ociepleń i ekologicznych domach, napisane w sposób zrozumiały dla początkujących . Dzięki naszym wskazówką unikniesz błędów ,oszczędzisz pieniądze i swój cenny czas. Co dziennie publikowane są nowe tematy.

www: http://budujesz-remontujesz.blogspot.com

:: szczegóły

Jul-Pol usługi budowlane Częstochowa

Przedsiębiorstwo Jul-Pol z Częstochowy przedkłada rozlegle pojęte usługi budowlane, w tym całościowe remonty mieszkań. Ponadto proponujemy usługi elektryczne oraz prace wysokościowe podnośnikiem koszowym do wielkości podwyższania 17 m. Oprócz tego posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w obrębie sprawowania czynności porządkowych służących obsłudze posiadłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt bezpośredni.

www: http://www.jul-pol.pl

:: szczegóły

Budownictwo - Eurobud24.pl

Eurobud24.pl to portal w całości poświęcony branży budowlanej. Został stworzony z myślą ułatwienia dostępu do specjalistycznej branży firm budowlanych. Portal posiada wyszukiwarkę firm budowlanych oraz katalog firm budowlanych. W Łatwy i prostu sposób możesz znaleźć fachowców z interesującej cie branży. Eurobud24.pl to także witryna z najświeższymi informacjami, trendami budowlanymi. Znajdziesz tutaj takie informacje jak Euro2012, przetargi budowlane, prawo budowlane. Zapraszamy nie tylko osoby szukające firmy, ale także firmy budowlane do zamieszczenia swoich informacji o firmie.

www: http://eurobud24.pl/

:: szczegóły

Wnętrza, wystrój wnętrz, kuchnie projekty.

Muratordom.pl - wiodący w polskim internecie serwis o tematyce budowlano-wnętrzarskiej. Znajdziesz u nas artykuły na takie tematy jak budowa domu, remont domu i remont mieszkania. Dowiedz się, jakie formalności budowlane trzeba spełnić przed budową domu. Jakie ważne zapisy zawiera prawo budowlane. Jak prawidłowo wykonać instalacje? Dowiedz się, jakie wymagania muszą spełnić instalacje wodne i instalacje kanalizacyjne. Sprawdź, jak wybrać ogrzewanie domu. Prezentujemy projekty domów jednorodzinnych i aranżacje wnętrz. Doradzamy w takich sprawach, jak urządzanie domu i projektowanie.

www: http://www.muratordom.pl/

:: szczegóły

Rzeczoznawca budowlany

Rzeczoznawca budowlany : prawo budowlane (tytuł rzeczoznawcy budowlanego dotyczy określonej specjalności budowlanej, w której osoba ubiegająca się o tytuł rzeczoznawcy musi posiadać uprawnienia budowlane i praktykę.

www: http://opiniesadowe.pl/

:: szczegóły

Uprawnienia Budowlane

Jak zdobyć uprawnienia budowlane? Pytania na egzamin, praktyka zawodowa, prawo budowlane oraz biblioteka aktów prawnych. Kompendium wiedzy niezbędnej dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia w każdej specjalności.

www: http://uprawnieniabudowlane.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne

Firma CERT-Energy specjalizuje się w sporządzaniu świadectw energetycznych (certyfikatów energetycznych) dla lokali mieszkalnych, budynków oraz osiedli. Od dnia 1 stycznia 2009r. certyfikaty energetyczne (świadectwa energetyczne) stajy się obowiązkowym krokiem w przypadku nieruchomości oddawanych do użytku oraz nieruchomości istniejących przeznaczonych do obrotu (sprzedawanych lub wynajmowanych). Certyfikaty energetyczne (świadectwa energetyczne) są dokumentem wykonywanym przez uprawnionego specjalistę, ważny przez 10 lat, którego podstawą jest charakterystyka energetyczna nieruchomości

www: http://www.swiad-energ.com.pl/

:: szczegóły

BUD-Forum Najlepsze Forum Budowlane

Nowości, ogłoszenia i praca, budowa domu, prawo, formalności, ceny usług budowlanych - zapraszamy !

www: http://www.bud-forum.pl/

:: szczegóły

Portal budowlany - firmy i usługi budowlane

Portal budowlany w swoich zasobach posiada zbiór dokumentów wzorów pism budowlanych. Znajdziesz tu prawo budowlane, albo kiedy są najbliższe targi budowlane. Katalog firm to spis firm wg branż z podziałem na kategorie. Giełda budowlana z ogłoszeniami dodaj ogłoszenia kupna sprzedaży.

www: http://www.4budowlani.pl/

:: szczegóły

Dom

Potrzebne wiadomości na temat budownictwa jednorodzinnego, stosowanych technologii i materiałów budowlanych, prawa budowlanego i prowadzenia budowy własnego domu

www: http://mojdom.wordpress.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0