« Strona Główna

pracownia projektowa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Serwisy branżowe, Ogrody, kujawsko-pomorskie, śląskie, Usługi ogólnobudowlane, pomorskie, Instalacje elektroniczne, łódzkie, Projekty domów, Budownictwo mieszkaniowe,


Projektowanie, architekt wnętrz Bielsko Biała, Oświęcim – Totam studio

Potrzebny sprawdzony architekt wnętrz? Oświęcim to miasto, na terenie którego działa totam studio. To pracownia projektowa specjalizująca się w architekturze wnętrz prywatnych, ale nie tylko. Totam studio zajmuje się także projektowaniem przestrzeni publicznych i komercyjnych oraz zagospodarowaniem terenu.

www: http://totam.com.pl/

:: szczegóły

Profesjonalna pracownia projektowa z Lublińca - a0pracownia

Wykonujemy profesjonalne realizacje projektów z zakresu budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz infrastruktury handlowej. Wykwalifikowani architekci działają z nami od wielu lat, skutecznie realizując wymagające projekty. Nasze biuro mieści się w Lublińcu a zakres usług rozciąga się na wiele kilometrów.

www: https://a0pracownia.pl/

:: szczegóły

Pracownia Architektury i Galeria Sztuki Współczesnej

Jesteśmy twórcami i artystami. Oferujemy sprzedaż malarstwa współczesnego, grafiki. Pomagamy w doborze i kompletowaniu prywatnych kolekcji sztuki. Organizujemy wystawy i wernisaże. Architektura i sztuka, to dla nas największa pasja. Tworzymy doskonałą architekturę, wyjątkowy design oraz sztukę współczesną, wykorzystując przy tym, również naszą wiedzę dotyczącą wzornictwa. Aktywnie i zaangażowaniem promujemy architekturę, zwłaszcza lokalną, pisząc artykuły i felietony. Wciąż jesteśmy ciekawi i sz

www: http://www.architektura-mm.pl/

:: szczegóły

Trojanowscy Autorska Pracownia Architektury

Prowadzimy Autorską Pracownię Architektury, w której specjalizujemy się projektowaniu wnętrz mieszkań, domów i budynków usługowych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w aranżacji pomieszczeń oraz ciekawe, nieszablonowe pomysły, za które szczególnie cenią nas Klienci. Podczas swojej aktywności zawodowej wykonaliśmy wizualizacje setek projektów dla kontrahentów z całego kraju, stając się jednym z czołowych biur architektonicznych w Bydgoszczy.

www: http://apatrojanowscy.pl/

:: szczegóły

Architekt Gdańsk

Studio projektowa Wioletta Stanisławska tworzy konstrukcje budynków użyteczności publicznej od roku 1999. Efektywnie przekładamy wizję na projekt. Od dawna starannie tworzymy krajobraz Sopotu. Działamy z upodobaniem oraz z zawziętością. To co nas odróżnia to scalanie efektywności, mobilności dodatkowo innowacyjności. Od wielu lat radujemy wiarą konsumentów. nakłaniamy do sprawdzenia naszych propozycji projektowych. jednego z pracujących architektów i sporządźcie razem okazjonalny projekt Twoich snów.

www: http://www.ppwstanislawska.pl/

:: szczegóły

Pracowniamprojekt.pl

Jeśli szukają Państwo odważnych, kreatywnych architektów a ponadto fascynuje Państwa projektowanie terenów zielonych - dobrze trafiliście. Zapewniamy nie tylko pomoc, ale przede wszystkim oryginalne rozwiązania, świetne projekty, dopasowane do klientów, ich oczekiwań a także możliwości. Co nas wyróżnia? Oferujemy dużo więcej! Między innymi projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne i wiele innych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Więcej informacji znajdą Państwo na www.pracowniamprojekt.pl.

www: http://www.pracowniamprojekt.pl

:: szczegóły

Architekt Wrocław

Pracownia Architektoniczna PURO to biuro projektowe świadczące usługi na terenie Wrocławia i Częstochowy. W ramach naszej oferty wykonujemy projekty architektoniczne domów, zajmujemy się także projektowaniem terenów zielonych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując potrzeby naszych klientów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

www: http://www.pracowniapuro.pl/

:: szczegóły

Pracownia Projektowa

Pracownia Projektowa powstała w 2010 roku. Swoją działalnością obejmuje obszar Południowej Polski szczególnie województwo Śląskie i Małopolskie. Mimo krótkiej obecności na rynku Pracownia brała udział w takich projektach jak centra handlowe Auchan i Carrefour w Częstochowie, Żorach, Sosnowcu, Jastrzębiu Zdrój. Fabryka Ferroli w Sosnowcu, Centrum Handlowe Gemini Tarnów oraz Galeria Katowicka.

www: http://pracownia-wejner.pl/

:: szczegóły

Pracownia wnętrz Kraków

Pracownia projektowania, aranżacji wnętrz AKAart działa w Krakowie, Katowicach i okolicach na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

www: http://akaart.pl

:: szczegóły

BOOM STUDIO

Kreatywna pracownia architektoniczno-graficzna. Zakres działalności firmy: architektura, architektura wnętrz, architektura krajobrazu oraz grafika projektowa.

www: http://boomstudio.pl/

:: szczegóły

Architekt Wnętrz Wrocław - ESP architektura

Architekci wnętrz w ESP Architektura mogą pochwalić się kreatywnością, doświadczeniem, wiedzą z zakresu architektury. Tworzymy indywidualne projekty domów jednorodzinnych na terenie Wrocławia, jak również w całym województwie dolnośląskim. Jeśli szukacie Państwo architekta we Wrocławiu do adaptacji domów katalogowych u nas znajdą Państwo świetnych specjalistów. Tworzymy również projekty indywidualne wnętrz. Nasi architekci wnętrz zaprojektowali wiele wnętrz mieszkań oraz domów we Wrocławiu.

www: http://www.esparchitektura.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz rzeszów

Akwadrat – nowoczesna pracownia projektowa działająca prężnie i sprawnie, oferuje szeroki wachlarz rozlicznych usług z zakresu aranżacji wnętrz. Proponowane przez nas koncepcje są oparte w stu procentach na niezawodności naszych surowców, kreatywności naszych specjalistów oraz bezwzględnej terminowości realizowanych przez nas projektów. Zachęcamy do kontaktu.

www: http://www.akwadratstudio.pl/

:: szczegóły

Biuro projektowe Kraków

Zajmujemy się tworzeniem PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH a także pełnym doradztwem w zakresie analizy opłacalności inwestycji. DZIAŁAMY na terenie całej Polski. Naszym celem jest REALIZACJA MARZEŃ naszych klientów. Projekty budowlane realizowane przez nasze biuro architektoniczne wyróżniają się NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ oraz dbałąścią o szczegóły. Nasze projekty zawsze dostosowane są do potrzeb klintów. Zapraszamy do współpracy!

www: http://www.komorowska-kronenberg.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Lublin - Pracownia Art&Style

Pracownia Art&Style powstała z pasji do projektowania wnętrz. Oferuje wykonanie projektów wnętrz lokali mieszkalnych i użyteczności publicznej, wizualizacje, projekty 3D, dobór materiałów, nadzór autorski. Organizuje szkolenia z zakresu projektowania wnętrz nie tylko dla profesjonalistów. Zapraszamy na www.artandstyle.pl

www: http://www.artandstyle.pl/

:: szczegóły

KONCEPT - Pracownia projektowa

projekty domów, ogrodów, wnętrz

www: http://www.pracowniakoncept.com/

:: szczegóły

eKodama Architektura - Architekci, Architekt, Oława, Wrocław, DolnyĹ

Architektoniczna pracownia projektowa, zajmująca się indywidualnym projektowaniem budynków (w tym domów), projektami graficznymi, designem oraz fotografią produktową. Promujemy rozwiązania energooszczędne w architekturze, zmierzamy w kierunku zrównoważonego rozwoju, poszukując najlepszych rozwiązań dla klienta. Zajmujemy się również doradztwem m.in. energetycznym przy termomodernizacjach i remontach budynków oraz przy zakupie działek i mieszkań.

www: http://www.ekodama.pl/

:: szczegóły

Ogrodnictwo Bydgoszcz

Interesują Państwa usługi ogrodnicze Toruń takie jak zakładanie zieleni Bydgoszcz, czy projektowanie ogrodów Inowrocław, Pomoże w tym nasze Bióro Harasimowicz Architektura Krajobrazu Bydgoszcz. Powyższa pracownia projektowa Bydgoszcz zakłada ogrody Włocławek dla każdego, nawet najwięcej oczekującego kontrahenta. Projektowanie ogrodów Grudziądz to nasza misja, dlatego nie przeraża nas żadne zadanie. Posiadamy także kamień ogrodowy Grudziądz pasujący do każdego ogrodu. Ogrodnictwo Toruń. Harasimowicz to współpracownik w sam raz dla Ciebie.

www: ogrod-swiatkamienia.com

:: szczegóły

Projektowanie Wnętrz Bielsko Biała

53 Studio - autorska pracownia projektowania wnętrz, znajdująca się w Bielsku Białej. Z pasja projektujemy oryginalne i funkcjonalne wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się aranżacją wnętrz domów, mieszkań, a także sklepów, gabinetów, stoisk targowych i innych lokali użytkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

www: http://53studio.pl/

:: szczegóły

PPW SABUD – pracownia projektowa

PPW SABUD została założona w marcu 1991 roku, prowadząc działalność w zakresie : projektowania wielobranżowego, ekspertyz budowlanych, prowadzenia nadzorów budowlanych. Jesteśmy autorami wielu projektów budowlanych oraz wykonawczych w zakresie budynków handlowych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych.

www: http://sabud.com.pl/

:: szczegóły

Projektowanie Wnętrz Wrocław :: Kat Design

Kat Design to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem "szczęśliwych wnętrz" oraz stylizacją przestrzeni. Oferuję różne formy współpracy: -projekt koncepcyjny -projekt wykonawczy aranżacji wnętrz, -konsultacja dekoratorska -aranżacja pokoi dla dzieci -stylizacja wnętrz -metamorfoza wnętrz Wykonuję również projekty on-line. Zapraszam - Katarzyna Ślusarczyk.

www: http://katdesign.pl/

:: szczegóły

KPW - projektowanie i aranżacja wnętrz - Gdańsk, Gdynia

KPW to pracownia projektowa, której specjalizacją jest profesjonalne projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych. Nasz cel to projektowanie wnętrz o wysokim standardzie i doskonałej jakości, mając na względzie indywidualne potrzeby Klienta.

www: http://www.kpw.biz.pl/

:: szczegóły

Dębica - funkcjonalny projekt domu

Pracownia Projektowa "TWÓJ DOM" w Dębicy zajmuje się opracowywaniem projektów budowlanych dla inwestycji użyteczności publicznej, w tym projektów domów. Nasze projekty charakteryzują się wykorzystaniem najlepszych technologii oraz są zgodne z aktualnymi przepisami Prawa Budowlanego. Zajmujemy się opracowywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacją projektów gotowych. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z największą starannością oraz terminowo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

www: http://www.pracownia-projektowa.eu/

:: szczegóły

BobSTUDIO Pracownia Architektoniczna

Zapraszam do skorzystania z usług biura architektoniczno - konstrukcyjnego z Krakowa. Prace projektowe wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i konstrukcyjnej. Współpracujemy z zaufanymi branżystami. Oferujemy terminowość oraz solidne opracowanie dokumentacji projektowej. ZAJMUJEMY SIĘ - projektowaniem domów - projektowaniem wnętrz - aranżacją mieszkań - adaptacją projektów gotowych - zmianami w projektach powtarzalnych - nadzorami autorskimi Inwestorom służymy doradztwem technicznym i pomocą przy

www: http://bobstudio.eu/

:: szczegóły

Pracownia Elektroniczna ELKOT

Zajmujemy się serwisem oraz naprawą elektronicznych urządzeń muzycznych takich jak wzmacniacze gitarowe, wzmacniacze mocy, miksery, efekty studyjne oraz podłogowe. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu. Zajmujemy sie również serwisem urządzeń RTV. Oferujemy również zaprojektowanie oraz wykonanie dowolnych urządzeń elektronicznych na zamówienie klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.elkot.pl.

www: http://www.elkot.pl/

:: szczegóły

pracownia projektowa - paweł załęski

Pracownia projektowa - Paweł Załęski - zajmuję się projektowaniem architektury zewnętrznej /budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej/ oraz architektury wnętrz.

www: http://pawelzaleski.com/

:: szczegóły

Projekty domów, rabka, Pracownia PROJEKT S.C

Nasza pracownia projektowa projekt s.c zajmuje się wykonywaniem projektów budowlanych. Projektujemy budynki mieszkalne, handlowe, usługowe

www: http://www.pracownia-projekt.yoyo.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Warszawa, Jankowski i Opyrchał Pracownia Projektowa

Projektujemy wnętrza prywatne i publiczne. Dbamy o to, by nasze projekty charakteryzowały się funkcjonalnością rozwiązań oraz ponadczasową stylistyką. Z pasją i w pełni angażujemy się w każdy projekt. Łączymy wiedzę w zakresach- architektura wnętrz wraz z kreatywnością oraz wrażliwością na piękno. Projekty wnętrz warszawa- zapraszamy.

www: http://www.jio.pl/

:: szczegóły

Wnętrza, projektowanie wnętrz

Krakowska pracownia Signatura proponuje projektowanie wnętrz domów, mieszkań, restauracji, gabinetów, biur, hoteli, sklepów oraz wielu innych. Dzieki doświadczeniu projektantów z pewnością bedziecie bardzo zadowoleni z efektu. Zapraszamy!

www: http://www.signatura.pl/

:: szczegóły

Pracownia Architektury - budynki, projekty wnętrz, certyfikaty

Projekty domów, rezydencji, zabudowy wielorodzinnej, budynki komercyjne, użyteczności publicznej, projekty wnętrz, certyfikaty energetyczne - Kraków/Polska.

www: http://www.pracownia-projekty.pl/

:: szczegóły

Projekty domów - Dom-Projekt

Autorska pracownia architektoniczna o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych murowanych i drewnianych. Opracowujemy gotowe (typowe) projekty domów o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architekturze nawiązującej do najpiękniejszych przykładów polskiej architektury. Wykonujemy również projekty indywidualne.

www: http://www.dom-projekt.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0