« Strona Główna

pospółka - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kruszywa, Budownictwo drogowe, Budowa domów,


Logmar Żwirownia i Transport Kruszywa Pomorskie - Gdańsk

Logmar to firma zajmująca się dostarczaniem kruszyw najwyższej jakości na terenie Gdańska jak również całego województwa pomorskiego. W naszej ofercie posiadamy kruszywa takie jak: żwir, piasek, tłuczeń, grys, czarnoziem, kruszbet, pospółka. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

www: http://https://www.logmar.net/

:: szczegóły

Logmar Żwirownia i Transport Kruszywa Pomorskie - Gdańsk

Potrzebujesz wysokiej klasy kruszyw na terenie Gdańska lub całego województwa pomorskiego? Jeśli tak, to skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy sprzedaż wraz z transportem kruszywa takie jak: -piasek, -pospółka, -żwir, -kliniec, -czarnoziem. Dodatkowo wykonujemy transport materiałów budowlanych!

www: https://www.logmar.net/

:: szczegóły

Piasarnia Warszawa - Żwirownia skarboszewo: pospółka, żwir, piasek

Serwal sp. z o.o. produkuje kruszywa budowlane: żwir (sortowany na mokro, o różnym kalibrze) piasek (rzeczny i kopalniany - o różnym kalibrze) pospółkę skrywę

www: http://serwal.com.pl/

:: szczegóły

Sebek Przesypownia Grodzisk

Nasza firma działa już ponad 10 lat. Z naszą pomocą wybudują Państwo wymarzony dom od podstaw. Dysponujemy własnym transportem i parkiem maszyn budowlanych dzięki czemu możemy szybko i solidnie realizować zamówienia w bardzo korzystnych cenach.

www: http://www.przesypownia-grodzisk.pl

:: szczegóły

Sklad.sacz.pl - H.S.O. SREBRNE skład opału i materiałów budowlanych

Nasza Firma istnieję od 1995 roku, została założona przez państwo Alfreda i Marię Pawlik, znajduję się w Niskowej ,gmina Chełmiec, oraz filia w miejscowości Przyszowa ,gmina Łukowiaca. Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla indywidualnych odbiorców oraz Firm i instytucji. od lat dostarczamy wysokiej jakości węgiel energetyczny Katowickiego Holdingu Węglowego, ponadto posiadamy szeroką ofertę materiałów budowanych głownie kruszywa , naszym atutem jest dostosowanie się do potrzeb klienta możliwość sprowadzenia żądanego towaru oraz ustalenie terminów i godzin dostaw również w popołudnia i soboty.

www: http://sklad.sacz.pl/

:: szczegóły

Art-Trans - kopalnia kruszyw naturalnych

PPHiU ART-TRANS kopalnia kruszyw naturalnych, żwir, piasek, pospółka, kruszywo łamane, materiały drogowe, usługi transportowe niskopodwoziowe, wynajem sprzętu budowlanego.

www: http://arttrans-ac.pl/

:: szczegóły

Clamare,Oświęcim,kruszywo,żwir,piasek,ziemia,kruszywa,styllo

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Clamare mieszczące się w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą materiałów budowlanych, kamieni ozdobnych, kruszyw: żwirowe takie jak piasek, żwir, pospółka oraz łamane jak grys, kliniec, tłuczeń stosowanych przy budowie domów, dróg, placów, parkingów, jako podbudowa pod kostkę brukową i wiele innych.

www: http://www.clamare.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0