« Strona Główna

posadzki przemysłowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Dywany, łódzkie, Pokrycia dachowe, mazowieckie, Inne, Wykładziny i posadzki, Hale magazynowe, Remonty, Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo mieszkaniowe, śląskie, Chemia budowlana,


Posadzki Wrocław | ARPOX

Arpox to firma zajmująca się na co dzień posadzkami epoksydowymi oraz żywicznymi. Podłoga zabezpieczona w ten sposób jest bardzo wytrzymała na różnego rodzaju zarysowania i przetarcia.

www: http://arpox.com.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe Epox Łódż - posadzki epoksydowe i żywiczne

Zapewniamy wysokiej jakości posadzki żywiczne, epoksydowe, antyelektrostatyczne, betonowe, elektroprzewodzące, poliuretanowe, poliestrowe czy chemoodporne. W celu zapoznania się z całą ofertą, zapraszamy na naszą stronę główną.

www: http://www.epox.com.pl

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe - Darp Poznań

Darp jest firmą specjalizującą się w wylewkach i nawierzchniach roboczych. Wykonujemy takie posadzki już od kilkudziesięciu lat opdążając za najnowszymi rozwiązaniami, dając tym samym wiele lat bezawaryjności wykonywanych usług. Każde używane przez nas technologie potwierdzane są niezbędnymi aprobatami budowlanymi. Posiadając mocny zespół sprawdzonych fachowców możemy zagwarantować sukces każdego projektu. Oferujemy również możliwość wszczęcia zleceń poza granicami naszego państwa. Uczestniczymy

www: http://www.darp.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe

Od kilku lat działamy na rynku i zajmujemy się wykonywaniem posadzek przemysłowych i dekoracyjnych wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi posadzki betonowe i epoksydowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długoterminowe i bezproblemowe użytkowanie. Zapraszamy do skorzystania z usług w kraju i zagranicą.

www: http://petu.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe PROFI-BAU

Przedstawiamy firmową witrynę internetową przedsiębiorstwa PROFI-BAU, oferującego wykonanie posadzek innego rodzaju. Trudnimy się zakładaniem posadzek w budynkach gospodarczych i użyteczności publicznej, a nie tylko. Coraz częściej występują się do nas jeszcze klienci indywidualni, zamawiający dekoracyjne posadzki do indywidualnych domów. W spektrum naszych usług jest też naprawa posadzek, której podejmujemy w razie uszkodzenia lub zużycia.

www: http://www.profibau.pl/

:: szczegóły

Harbud - Posadzki przemysłowe

Firma która wykonuje posadzki przemysłowe, dekoracyjne oraz jastrychy.

www: http://www.harbud.com.pl

:: szczegóły

posadzki przemysłowe poznań

Specjalnością firmy Kat-Bud jest wykonywanie posadzek cementowych. Jesteśmy firmą, która wykonuje solidne, tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma zajmuje się tego typu pracami od wielu lat. Świadczymy również prace w zakresiewykonawstwa posadzek przemysłowych.

www: kat-bud.pl

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe, epoksydowe, betonowe i inne - informacje.

Posadzki przemysłowe stanowią bardzo ważne element konstrukcji obiektu budowlanego. Stosujemy je głównie w halach produkcyjnych,magazynowych, wystawowych, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużymi, zmiennymi w czasie i ciągłymi obciążeniami. Dobór odpowiedniej posadzki przemysłowej to ważna inwestycja wymagająca wiedzy o ich strukturze i zachowaniu w warunkach eksploatacji. Na naszej stronie dowiesz się na co należy zwracać uwagę, jakie zalety mają posadzki betonowe po dodaniu włókien stalowych, polipropylenowych. Jak obliczać posadzki i jakie jest działanie czynników zewnętrznych, tempera

www: http://www.posadzki-epoksydowe-betonowe.pl/

:: szczegóły

IPM Posadzki

Żywiczne posadzki stały się standardem nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów przemysłowych. Firma iPm-Posadzki jest Przedstawicielem Handlowym i Autoryzowanym Wykonawcą Czeskiego Producenta Posadzek Żywicznych AST Systems. Posadzki żywiczne wykorzystywane są w obiektach przemysłowych, a także w gospodarstwie domowym. Kolory posadzek dostępne są we wszystkich propozycjach wzornika RAL.

www: http://www.ipm-posadzki.pl

:: szczegóły

ABHDOM - jastrychy

"A.B.H. Dom - posadzki przemysłowe" ma do zaoferowania państwu najlepsze jastrychy. Ta nowoczesna technologia pozwala na chodzenie po wylewce po upływie zaledwie 3 godzin. Jastrychy oferowane przez "A.B.H. Dom" charakteryzują się zawsze najwyższą jakością i przystępną ceną.

www: http://www.abhdom.pl/jastrychy.html

:: szczegóły

Posadzki epoksydowe oraz prace remontowo-budowlane. Jolanta i Mirosła

W naszej ofercie znajdują się posadzki epoksydowe: antypoślizgowe lub gładkie, dekoracyjne, antystatyczne posiadające wszelkie wymagane atesty oraz aprobaty techniczne

www: http://www.epoksydowe.pl/

:: szczegóły

AMP - farby antykorozyjne Noxyde, bakteriobojcze Biosan, wlokna Fibermesh

farby antykorozyjne Noxyde, rnfarby bakteriobójcze Biosan, rnpokrycia dachowe na papę Dacfill, rnwłókna Fibermesh, rnfarby przemysłowe, rnfarby na posadzki, rnśrodek do usuwania farb, rnfarby antypoślizgowe,rnfarby do kontaktu z wodą pitnąrn

www: http://amp.szczecin.pl

:: szczegóły

Posadzki, posadzki przemysłowe, posadzki epoksydowe MABO Sp. z o.o.

"MABO" Sp. z o.o. wykonuje posadzki z żywic o najwyższych parametrach technicznych z materiałów wiodących europejskich producentów. Wszystkie wykonywane przez nas powłoki są, najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem zabezpieczenia każdego rodzaju podłoża (beton, lastryko, tynk, metal), odporne na uszkodzenia mechaniczne (ścieranie, duży nacisk jednostkowy), odporne na działanie różnorodnych substancji chemicznych i wody, estetyczne, trwałe, gwarantujące łatwość utrzymania w czystości.

www: http://mabo.info.pl/

:: szczegóły

kwarcyt

Oferta firmy dostarczającej kamienie oraz wszelkie produkty kamieniarskie. Bardzo szeroka oferta i konkurencyjne ceny. Bardzo wiele dostępnych kamieni, ale przede wszystkim granit oraz marmur. Firma ma bardzo konkurencyjne ceny i duży asortyment.

www: http://www.galeriakamieni.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe, posadzka

Wykonujemy posadzki z żywic o najwyższych parametrach technicznych z komponentów wiodących producentów na rynku europejskim. Posadzki przez nas produkowane, znalazły swoje miejsce w szpitalach, sklepach spożywczych i w zakładach przemysłu farmaceutycznego, chemicznego w których szczególny nacisk kładziony jest na zapewnienie wysokiej higieny pracy. Nasze posadzki epoksydowe stosowane są również w przemyśle motoryzacyjnym, mechanicznym w magazynach i parkingach gdzie bardzo ważna jest wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

www: chembud.com

:: szczegóły

EpoxyFloor - posadzki epoksydowe, poliuretanowe, przemyslowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą firmą, która oferuje wykonanie posadzek żywicznych, epoksydowych oraz poliuretanowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Nasza firma posiada doświadzenie nie tylko na polskim rynku, ale także europejskim. Wszystkie prace wykonujemy samodzielnie zapewniając jak najlepsze wykonanie. Rezultaty uzyskiwane są na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż na wszystkie wykonane przez nas posadzki udzielamy gwarancji. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektów końcowych.

www: http://epoxyfloor.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe, usługi budowlane Koszalin Zbigniew Rosiak

Nasza firma istnieje na rynku od 2004r. Cenimy sobie rzetelność, fachowość, zapewniamy zadowolenie z korzystania z naszych usług. Na każdą wykonaną przez nas pracę w zakresie wylewania posadzek i układnia tynków zapewniamy gwarancję od 24 do 36 miesięcy, w zależności od współpracy z osobą prywatną czy firmą.

www: http://www.posadzkikoszalin.pl

:: szczegóły

Posadzki betonowe

Promis to profesjonalna firma wykonująca i remontująca posadzki przemysłowe na terenie Polski południowo-wschodniej. Firma posiada duże doświadczenie w wykonywaniu posadzek wielkopowierzchniowych dla wszystkich gałęzi przemysłu.

www: http://www.promis.net.pl

:: szczegóły

Unifloor - Posadzki przemysłowe

O nas Szanowni Państwo Firma UNIFLOOR zalicza się do grona nie dużych lecz prężnie rozwijających się firm branży posadzek przemysłowych. Poprzez długoletnią praktykę nabytą w układaniu zaawansowanych systemów posadzkowych należymy do firm którym warto zaufać.

www: http://www.unifloor.pl/

:: szczegóły

śląsk posadzki przemysłowe

Podłoga betonowa i posadzki przemysłowe TARBUD i FLOORBET to gwarancja jakości. Działamy od 1990 roku i zapewniamy profesjonalizm na światowym poziomie.

www: http://floorbet.pl

:: szczegóły

Megachemie - Chemia budowlana

Megachemie - Producent specjalistycznej chemii budowlanej najwyższej jakości. Oferujemy: posadzki przemysłowe, antykorozja stali, powłoki na beton, reprofilacja żelbetu, taśmy kompozytowe, nawierzchnie izolacyjne.

www: http://www.megachemie.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 7 0 0